Найбільш рибні місця в Росії

Російські річки дають любителям риболовлі можливість ловити саму різноманітну рибу. Водосховища та озера так само не відстають, пропонуючи всім бажаючим посидіти на березі з вудкою і спробувати «щастя». Так в яких водоймах Росії ловиться найбільша риба?

Кращі для риболовлі російські річки

У річках Росії ловиться кілька десятків видів риб. Рибних місць багато в кожному з регіонів нашої країни — славиться гарною риболовлею Підмосков’ї, Карелія, Бурятія і середня смуга Росії. Далі більш докладно про самих багатих рибою річках.

Річка Ангара

Багата рибою річка Ангара, де клювання не припиняється практично весь рік. Там можна зловити сорога, харіуса, щуку, миня, піскаря і багато інших видів риби. Посидіти на березі і помилуватися красотами, послухати звуки природи, при цьому порибалити – мрія кожного рибалки. Туди з’їжджаються з усієї Росії, бо другого такого місця просто немає.

На Ангарі можна отримати багатий улов

Річка Дубна

Річка Дубна протікає відразу в двох областях – Володимирської та Московської, розтягнувшись на сто шістдесят сім кілометрів. Зазвичай туди приїжджають рибалки саме із цих областей в надії зловити ляща, густеру, щуку, плотву, червоноперку, окуня. Так само там ловиться жерех, головень, ялець, минь і язь.

На Дубні добре рибалити і взимку, і влітку

Дніпро

Проживають в центральній частині Росії рибалки вибирають для риболовлі російський Дніпро. Треба зазначити, що річка на своєму протязі дуже різна, проте є місця, де прекрасно ловиться лящ, плотва, окунь, карась, а так само судак, лин і сом.

У Дніпрі відмінно ловиться минь

Річка Лена

Вудити рибу на річку Олена приїжджають не лише з усіх куточків Росії, але і з-за кордону. Рибалка там не стільки багата, скільки цікава. Деяким вдається зловити таку рибу, як харіус, язь, чир, таймень, омуль, йорж та ін

На річці Лена відмінно ловиться омуль

Уловисті озера і водосховища

Водосховища та озера Росії не менш гарні для рибної ловлі, ніж річки. Є особливі місця, які відомі рибалкам-професіоналам. Такі рибні місця для них — справжній скарб.

Ладозьке озеро

Серед європейських прісноводних озер саме Ладозьке є найбільшим. Воно знаходиться в Карелії і Ленінградської області. Ловити там рибу можна тільки з ліцензією. На озеро приїжджають як любителі традиційної риболовлі, так і любителі підводного лову. Найщасливіші рибалки не їдуть без улову – це харіус, корюшка, краснопірка, судак, лящ, осетр і минь.

Ладозьке озеро - рибне місце Північно-західного регіону Росії

Клинское водосховищі

Біля села Дятлово недалеко від міста Клин знаходиться багате рибою Клинское водосховище. Воно являє собою комплекс з декількох великих водойм. Рибалки, які приїхали туди з вудками, обов’язково поїдуть з уловом, де може бути судак, короп, лин, карась, минь або щука.

Відмінні місця для риболовлі є і в Підмосков'ї

Озеро Невське

На Сахаліні є велика лагунне озеро, яке розтяглося на тридцять вісім кілометрів. На острові це найбільший прісноводний водойма. Ловиться там і плотва, і пелядь, і муксун. Досвідчений рибак обов’язково зможе зловити ляща, омуля, уклейку, язя або стерлядь.

Прекрасна рибалка на озері Невському на Сахаліні

Горьковське водосховищі

Це величезне водосховище, за що його нерідко називають морем. Захоплюючи територію відразу чотирьох областей, воно є справжнім раєм для шанувальників рибної ловлі, які живуть у відносній близькості. Іноді рибалки разом з сім’ями відправляються на острови, де в самоті відпочивають, насолоджуючись практично дикою природою і ловом риби.

Горе-море все ще залишається рибним місцем

Де ще чекати багатого улову

Не тільки річки й озера багаті рибою. Є в Росії чимало інших рибних водойм, де можна ловити рибу. Рибалки, в пошуках найкращого і багатого рибного місця, об’їздили всю країну.

Азовське море

Одне з таких місць – Азовське море. Як відомо, воно дрібне, глибина там не перевищує п’ятнадцяти метрів. Для рибалок рибалка на Азовському морі майже завжди успішна, особливо, якщо мова про дикої риболовлі. Там водиться не менше півсотні видів риб, є і прісноводні і морські екземпляри.

У мілководному Азові рибалки знаходять уловисті місця

Форелеве господарство в Сочі

Риболовля з максимальним комфортом організована в Сочі у форелевому господарстві. Це сто одинадцять ставків, розташованих на березі річки Мзимта. Близько дев’яноста відсотків всієї форелі в Росії вирощується саме в цьому господарстві. Рибалки, які приїхали туди з метою зайнятися улюбленою справою, інколи виловлюють великих особин вагою до дванадцяти кілограм.

У цьому місці найкраще ловиться форель

Саме рибне місце в Росії

Якщо запитати у рибалок, які живуть у різних регіонах Росії, де, на їх думку, є рибне місце, відповіді будуть різні. Більшість скажуть, що саме рибне місце – це дельта Волги, що знаходиться в Астраханській області. Там, як жартують рибалки, рибних місць набагато більше, ніж самих жителів.

Дельта Волги, мабуть, саме рибне місце в Росії

Особливе місце там – це Ахтуба, яку називають «Меккою» для рибалок. Люди, захоплені риболовлею, в Ахтубі можуть наловиться в досхочу. Про рибних місцях і трофеї, здобуті в тих місцях, складаються легенди, складаються фантастичні оповідання.

У Росії багато уловистых місць, але найбільша риба ловиться в інших країнах. На сайті bestfacts.com.ua є стаття про самих великих риб.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: