11 фотофактів з сімейного життя Путіна

Фотографії – сполучні нитки всіх часів. Не є винятком і життя першої особи держави. Кадри з сімейного архіву Путіних розкажуть їх історію краще слів.

Коли–то красиво почалася роман і довго тривала спільна життя завершені. Шостого червня 2013 року Володимир Володимирович Путін разом із дружиною Людмилою відвідав балет «Есмеральда» в Державному Кремлівському палаці, після подання подружжя у розмові з журналістами поділилася своїм рішенням про розлучення.

1. Красива історія підійшла до кінця

Причиною була названа постійна зайнятість Володимира Путіна політичною і громадською діяльністю і неприйняття такого способу життя Людмилою Путіної. Давайте згадаємо етапи цієї красивої любові.

Шкільні роки

Зі спогадів однокласника Олександра Миколаєва: у шкільні роки Путін один раз на спір висів на балконі п’ятого поверху школи, краще всіх бився і одного разу заступився за честь дівчаток – побився з вчителем фізкультури.

2. Путін танцює зі своєю однокласницею Оленою на вечірці. Ленінград, 1970 рік

Перша зустріч

До заміжжя Людмила працювала стюардесою. У 1980 році прилетіла в Ленінград на три дні і зустріла свою долю майже на тридцять наступних років.

3. Володимир і Людмила Путини в молодості

Весілля Володимира Путіна

Офіційно стосунки пара зареєструвала в 1983 році. Вже заміжня, Людмила Путіна закінчує Ленінградський державний університет за фахом філолог-романіст.

4. Молодята на набережній Неви

Дівоче прізвище Людмили Путіної – Шкребнева.

5. Реєстрація шлюбу Людмили та Володимира Путіна

Народження дочок

У 1985 Володимир Путін отримує розподіл в НДР. Людмила разом з маленькою дочкою Марією, народженої в цьому ж році, їдуть разом з ним.

6. Володимир і Людмила з дочкою Машею

В 1986 в Дрездені у сімейної пари народжується друга дочка Катерина. У 1990 році родина повертається до Ленінграда, де доля звела Путіна і Анатолія Собчака.

7. Катя і Маша Путини

Кар’єра і сім’я

Через шість років після сім’я переїжджає в Москву. Тоді ж Володимир Путін починає свою політичну кар’єру.

8. Путін входив в команду Анатолія Собчака

За три неповних роки глава сімейства піднімається від заступника керуючого справами президента до секретаря Ради безпеки. У 2000 році Володимир Путін займає посаду голови Російської Федерації.

9. У Москві кар'єра Путіна стрімко пішла в гору

5. Кар’єра і сім’я

Перша леді країни рідко з’являлася на публіці, хоча коло її інтересів і захоплень був досить широкий — мистецтво, гірськолижний спорт, теніс. Крім цього, Людмила Путіна, чудово володіє кількома іноземними мовами, стала ініціатором створення Центру розвитку російської мови

10. Людмила Путіна не любить бути в об'єктиві фотокамер

Особисте життя після розлучення Путіна

Своє розлучення Путини називають цивілізованим і продовжують нормально спілкуватися навіть після офіційного розірвання шлюбу. На початку 2016 року в пресі з’явилася інформація про те, що Людмила Путіна заново вийшла заміж і змінила прізвище. Особисте життя президента сильно засекречена. За офіційною версією — його серце вільне.

11. Путін багато часу присвячує роботі

Редакція bestfacts.com.ua пропонує вам ознайомитись зі статтею про найвідоміших жінок-політиків 20 століття.