10 найбільш доступних пікапів Росії

У США одними з найбільш популярних автомобілів вважаються пікапи. Це не дивно, адже хороший пікап з’єднується в собі сили, потужність і відмінну прохідність. Що стосується Росії, то тут машини в такому кузові купуються досить рідко, тим не менш, на ринку все одно є з чого вибрати. Саме тому ми зараз розглянемо 10 найбільш популярних пікапів, які найчастіше зустрічаються на російських дорогах.

Власники пікапів їх обожнюють

Починаємо відлік

1. Land Rover Defender Pickup

Модель Defender не потребує представлення, оскільки це один з найбільш популярних пікапів на всій земній кулі. Відмінна прохідність, оригінальний дизайн і значна потужність двигуна робить цей пікап одним із найбільш оптимальних варіантів для перевезення вантажів. При цьому варто враховувати, що Land Rover Defender легко справляється з болотистою місцевістю і засніженій тайгою. Перешкодити придбати такого звіра вам може тільки ціна.

Land Rover Defender Pickup популярний у різних країнах

Американська мрія

2. Ford Ranger

Американці все ще не ввозять модель Ranger офіційно в Росію, тим не менше це не заважає великій кількості жителів країни їздити на таких машинах. Головна перевага Ford Ranger полягає у гарному показники прохідності, і саме цей фактор повністю виправдовує витрачені на пікап гроші. Придбати Ford Ranger можна з бензиновим двигуном з об’ємом 2.5 літра або ж дизельний варіант з 2.2 літрами відповідно.

Ford Ranger зручний при їзді по бездоріжжю

Середня популярність

3. Nissan Navara

Цей пікап закохує в себе насамперед зовнішнім виглядом. Модель рідко використовується в сільській місцевості, тому що не сильно блищить показниками прохідності. Navara воліє красуватися на дорогах великих мегаполісів, що помітно скорочує споживання палива навіть у моделі з 3.0-літровим двигуном.

Nissan Navara відрізняє оригінальний дизайн

4. Volksqwagen Amarok

Ці пікапи навіть чимось схожі зовні, але ціна на Amarok трохи вище. Пікап зроблено насамперед для поїздок по місту і відрізняється від інших лише підвищеним рівнем комфорту, а також привабливим зовнішнім виглядом.

Volksqwagen Amarok - дуже зручна машина

5. Toyota Hilux.

Якщо ви справжній фанат автопрому, то скоріше за все, знаєте, що цей автомобіль брав участь в африканському конфлікті, а також першим заїхав на північний полюс. У Hilux дуже багато заслужених нагород, але вони не виправдали б себе, якби машина однією з найбільш економічних, надійних і невибагливих до обслуговування.

Toyota Hilux проста в обслуговуванні

Майже найвідоміші

6. SsangYong Action Sports і Mitsubishi L200.

Обидва зроблені з більш дешевого матеріалу, ніж інші пікапи в «десятці», при цьому повний привід забезпечує їм відмінну прохідність. А якщо ви живете в галасливому мегаполісі і просто хочете стати володарем агресивного автомобіля, то можете, без сумніву, придбавши Action Sports або L200 в будь-якому випадку не прогадаєте.

SsangYong Action Sports - відносно недорога і практична машина

Лідери на ринку

7. Nissan NP 300, Great Wall Wingle і наш вітчизняний УАЗ Pickup

Ці машини займають лідируючі місця за популярністю в Росії. Перше місце у УАЗа абсолютно заслужено, нехай він поступається в оригінальності дизайну іномарок, але при цьому має необмежені можливості в прохідності. Тільки російським інженерам вдалося створити дійсно агресивний пікап, який пройде і болото, і пустелю, та й взагалі все що завгодно. До того ж це одна з найбільш доступних за ціною машин.

УАЗ Pickup створений для російських доріг

Редакція bestfacts.com.ua вважає, що пікап — це зручна і корисна в господарстві машина, особливо якщо ви є власником господарства або будівельної фірми.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: