Ім’я: Зураб Матуа

Дата народження: 15 листопада 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Сухумі, Грузія

Діяльність: гуморист, шоумен, співак

Вага: 75 кг

Зріст: 181 см

Біографія Зураба Матуа

Зураб Матуа – один з тих людей, хто завжди йде по життю з посмішкою. Здається, гумор і жарти буквально у нього в крові. Можливо, саме тому темні смуги в його біографії неодмінно змінюються світлими. Він міг стати бізнесменом, але незабаром передумав; він міг стати естрадним співаком, але дуже скоро обрав для себе іншу мрію. І, напевно, не прогадав.

Сьогодні його, резидента Comedy Club, знають і люблять мільйони глядачів. Його виступи зриваю бурю оплесків. Його жарти виходять в тираж і стають народним надбанням. Але як звичайний грузинський хлопець, опинившись за сотні кілометрів від дому, раптом перетворився на зірку комедійного шоу? В цьому ми і спробуємо розібратися сьогодні.

Любителям еротики — Зураб Матуа

Дитинство Зураба Матуа

Зураб Матуа з’явився на світ у місті Сухумі, на півночі Грузії. Як стверджує сам артист, першу свою пісню він виконав відразу ж після свого народження. Що це була за композиція зараз достеменно невідомо. Однак, за словами Зураба, з тих пір він просто не може не співати.

Проживши кілька років у рідному місті, майбутній шоумен разом з сім’єю перебрався в Пітер. Ні в одному з інтерв’ю немає прямих даних про те, що послужило причиною переїзду. Але, дивлячись на часовий період, можна з великою часткою ймовірності припустити, що причиною тому стали міжнаціональні тертя між грузинами і абхазами в Сухумі, а також що зрів військовий конфлікт.

Однак не будемо зупинятися на цьому занадто докладно… У 1987-му Зураб поступив в санкт-петербурзьку гімназію № 166, яку згодом успішно закінчив. За словами артиста, особливих цілей в житті в цей період у нього не було. Він любив італійський серіал «Спрут», а тому всім своїм друзям і знайомим впевнено заявляв, що мріє стати комісаром Катані.

Зураб Матуа - зірка Comedy club

Однак майбутнє артиста, на щастя, було далеко від правоохоронних структур. Майбутній шоумен успішно закінчив одинадцять класів і поступив в санкт-петербурзьку Вищу школу менеджменту на спеціальність «Державне і муніципальне управління».

Ще, будучи студентом, Зураб задумався про відкриття власної справи. Зібравши необхідну суму грошей, майбутній шоумен створив невелику фірму з постачання морозива. Справи йшли непогано. Але незабаром Матуа кинув це заняття, і створив разом з друзями власну команду КВН.

Подальша кар’єра Зураба Матуа

Варто відзначити, що КВН-івський етап кар’єри для Зураба Матуа не був дуже успішним. Протягом декількох років він змінив безліч команд, по черзі виступаючи в таких колективах як «ТО», МНС, «Спірна», «Об’єднана команда КВН Санкт-Петербурга». У складі цих команд Зураб Матуа виступав у мінській Євролізі, в лізі «Балтика», став фіналістом Кубка Губернатора (Санкт-Петербург), а також Кубку Санкт-Петербурга. У цей період Зураб почав серйозно займатися написанням гумористичних мініатюр, а також виступати на сцені в якості вокаліста.

Жарти Зураба Матуа виробляють фурор

У 2003-му грузинський хлопець вирушає на кастинг російського телешоу «Народний артист». На цьому конкурсі Зураб Матуа проходить кілька раундів відбору, проте, потрапивши в сотню кращих, все-таки вибуває з боротьби. Причиною тому стала елементарна забудькуватість.

«Коли повинен був бути приспів, я зрозумів, що забув оригінал слів, — згадує сьогоднішній резидент Comedy. — Але, не розгубившись, продовжив композицію словами з КВК. Все вийшло досить забавно і навіть досить смішно. Всі посміхалися, і я успішно пройшов у наступний раунд. Але от коли вийшов у фінальну сотню претендентів, історія повторилася знову вже з іншою піснею. Я теж забув слова і знову гумористично обіграв її. Однак тут суворе журі сказало: краще йди жартуй! От я й пішов».

Зураб Матуа в Comedy club

Після цього Зураб Матуа разом з парочкою друзів, знайомих ще по спільних виступах на сцені КВН, почав часто з’являтися в пітерських клубах. Тут він виступав з комічними мініатюрами і короткими музичними номерами. Йому супроводжував успіх. І вже дуже скоро гуморист став широко популярний в певних колах Санкт-Петербурга.

Незабаром молодого артиста зауважив виконавчий директор Comedy Club Moscow Style. Після недовгої розмови московський функціонер запропонував Зурабу взяти участь у створенні пітерського філії комедійного шоу. Артист погодився, і дуже скоро разом зі своїми друзями став виступати під вивіскою Comedy Petersburg. Але виступи були настільки вдалими, що зовсім скоро артиста запросили в Москву. Так і почалася його кар’єра на столичній сцені.

резидент камеді Зураб Матуа одружився Перший час Зураб Матуа виступав сольно, а потім став все частіше з’являтися на сцені разом з Дмитром Сорокіним і Андрієм Аверіним. Комедійний тандем існує і понині.

Особисте життя Зураба Матуа

Зураб Матуа досить часто з’являється в компанії своїх фанаток. Однак подібний факт сам артист пояснює банальною відкритістю. Насправді шоумен вже досить давно одружений. Його дружину звати Анастасія. З нею гуморист познайомився ще під час виступів в Пітері. Закохані довго зустрічалися і, лише перевіривши свої почуття, вирішили узаконити свої стосунки.

Урочиста церемонія пройшла в Грузії, в Тбілісі. Однією з родзинок весілля став національний грузинський танець, який підготувала Анастасія для майбутнього чоловіка. Тут було все, як годиться — ахалухи, чоха, кинджали.

Всі були в повному захваті.

Зураб Матуа з дружиною

В даний час пара живе в Санкт-Петербурзі. Як зізнається сам шоумен, наступним етапом в їх планах значиться народження дитини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: