Ім’я: Зоя Бербер

Дата народження: 1 вересня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Перм р.

Діяльність: актриса

Вага: 50 кг

Зріст: 174 см

Біографія Зоя Бербер

Слава прийшла до молодої російської актрисі Зоя Бербер після того як на екрани вийшов серіал «Реальні пацани». Лера у виконанні Зої буквально підкорила телеглядачів, але дівчину чекає ще чимало яскравих ролей.

Дитинство Зоя Бербер

Зоя Рудольфівна Бербер народився в Пермі 1 вересня 1987 року. Вона вчилася в 91 школі, де брала участь у театральних постановках. Хоча вона і вчилася в школі з театральним нахилом, дівчинці більше подобалося танцювати, грати на сцені. Паралельно з навчанням займалася в музичній школі з семи років. В 12 років вона закінчила її і отримала диплом по класу фортепіано.

Молода актриса Зоя Бербер

У дитинстві Зоя Бербер мріяла про чоловічій професії, наприклад, роботі кілера або механіка. Однак після школи вона вступила до хореографічний коледж. Але, подивившись на однокурсниць і злякавшись суворих викладачів, дівчина забрала документи. Матері вона сказала, що не вступила на хореографічне.

Зоя Бербер — 5 Фактів про знаменитості Потім вона пішла вчитися на кравця, але кар’єра модельєра не вдалася – інтерес до ремесла швидко згас. Після цього дівчина вступила в Пермський державний інститут мистецтва і культури, де стала вчитися на курсі режисера Бориса Мільграма.

Акторська кар’єра Зоя Бербер

У жовтні 2009 року Зоя разом з однокурсниками брала участь у фестивалі «Простір режисури». А через місяць вона вийшла на підмостки пермського театру «Сцена-молот» з роллю Вікі у виставі Руслана Малікова «Збирач куль».

Зоя Бербер виконала роль Лери в серіалі «Реальні пацани»

У 2010 році Зоя Бербер пройшла кастинг на головну жіночу роль в серіалі «Реальні пацани» телеканалу ТНТ. Серіал розповідав про взаємини пермського «пацана» Коляна у виконанні Миколи Наумова, і Лери – дівчата із забезпеченої сім’ї, в яку і довелося перевтілитися Зої.

Микола Наумов і Зоя Бербер

Перша серія серіалу вийшла на екрани 8 листопада 2010 року. Через зйомок Зої довелося взяти в інституті академічну відпустку. За словами Зої, батьки дуже переживали через те, що їй довелося залишити навчання. У 2011 році актриса зайняла почесне п’яте місце в списку «100 найсексуальніших жінок країни» за версією журналу «Maxim». Її випередили Марія Кожевнікова, Віра Брежнєва, Вікторія Боня і Аліна Артц.

Зоя Бербер і Володимир Селіванов

З 2011 року грає у виставі «Горі від розуму» «ТЕАТРУ-ТЕАТРУ» свого рідного міста. Вона виконує роль Софії Павлівни. Режисерами виступили Едуард Бояков і Філіп Григорьян.

У 2014 році актриса знялася у двох кліпах омської групи «25/17» («Подорожник» і «Хмара»).

Зоя Бербер в кліпі групи «25/17» («Хмара», 2014 рік)

Особисте життя Зої Бербер

Про особисте життя зірки відомо дуже мало. В кінці березня 2015 року Зоя на сторінках соцмереж виклала свої фотографії з животом, правда так і не розкрила таємницю, хто ж є батьком дитини.

Зоя Бербер вагітна

Батько дитини – сценарист серіалу «Реальні пацани» Олександр Синегузов, цивільний чоловік актриси.

Молодий чоловік Зої Бербер – Олександр Синегузов

Влітку 2015 року Зоя Бербер стала мамою – вона народила дівчинку Надію, фотографіями якої незабаром поділилася в соціальних мережах.

Влітку 2015 року Зоя Бербер стала мамою

Зоя Бербер зараз

У 2015 році на екрани вийшов новий серіал «Фарца» з Олександром Петровим у головній ролі, де актриса зіграла Надю Вострикову – студентку журфаку, яка мріє стати актрисою. Крім того, дівчина продовжувала роботу над новими серіями «Реальних пацанів».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: