Ім’я: Жерар Депардьє

Дата народження: 27 грудня 1948 р. (68 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Шатору, Франція

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 95 кг

Зріст: 180 см

Біографія Жерара Депардьє

Жерар народився в багатодітній родині. Жили вони бідно. Батько Рене Депардьє не мав ніякого утворення. Жив у сільській місцевості. Працював бляхарем.

Мати Жерара Аліс Марийе росла в сім’ї льотчика, який за розподілом потрапив у місто Шатору. Коли познайомилися батьки Депардьє, вони відразу ж закохалися і незабаром зіграли весілля. Батько Рене добре працював, але це не приносив великого доходу. У подружжя з’являється перша дитина, старший брат Жерара Ален. Після нього Аліс народила дочку, яку назвали Олена. Сім’я жила тільки на допомогу, яку платила держава на дітей. Після народився наш герой Жерар Депардьє — саме так насправді звучить це прізвище. До всього цього, батько починає пити, пропадати постійно з друзями по чарці. Мати, можна сказати, одна виховувала трьох дітей. Через сім років в сім’ї з’явилося ще троє спадкоємців: донька Катрін і два сина: Франк і Ерік.

Батьки практично не займалися вихованням дітей. Батька взагалі нічого не треба було, крім пляшки алкоголю. Його і вдома-то ніколи не було. Мати втомилася, що все на неї, але ніколи нікому нічого не розповідала, всі таїла в собі. Вона на межі нервового зриву.

Жерар Дерпардье народився в бідній багатодітній сім'ї

Від неуваги батьків у дитячому віці у Жерара були проблеми з мовленням. Він майже не розмовляв, висловлювався жестами. Навіть почав заїкатися. Ці проблеми призвели до того, що в школі Жерар практично ні з ким не розмовляв, був замкнутий.

Незабаром у Шатору американці відкрили військову базу. Жерар з братом Алленом були частими гостями бази, як і багато інших хлопців. Тут вони дізнавалися все про американську культуру, дивилися американські фільми, слухали їхню музику. Депардьє часто прогулював школу. Це час він проводив в оточенні, яке було йому цікаво. Завдяки цьому навчання юного Жерара йшла під укіс. Його навіть залишили на другий рік. Після цього Депардьє було взагалі нецікаво відвідувати школу. І йому видали атестат про неповну середню освіту.

Жерар Депардьє на відео В 14 років Жерар влаштовується працювати в друкарні складачем, але не припиняв візити на військову базу американців.

У місті почав працювати гурток, навчальний боксу. Депардьє записався туди. Особливо він не рвався у цей вид спорту. В основному з ним тренувалися більш досвідчені спортсмени. В одному з боїв Жерару зламали ніс. Ось тоді — то він і став користуватися невеликим авторитет у однолітків. Його багато хто впізнавав. Депардьє пропадає в барах.

Юний Жерар познайомився з групою хлопців, які крали з військової бази паливо, потім перепродували його. Але так як Депардьє не був повнолітнім, офіційне звинувачення подано не було. Поліція неодноразово затримувала всю їх «банду», але незабаром відпускали. До Депардьє в будинок навіть приходила поліція з обшуком, але нічого не знаходили. Батькам радили віддати сина в колонію неповнолітніх. Але батько був категоричний і не йшов на поводу поліції. Депардьє просто поставили на облік в поліцію. Він кожен місяць їздив туди відзначатися.

Жерар Дерпардье в молодості стояв на обліку в поліції

Якось знайомий покликав Жерара з собою поїхати в Париж. Депардьє, не сказавши нічого батькам, поїхав з одним. Там він оселився у приятеля на квартирі, який, у свою чергу, навчався на курсах акторської майстерності. Від нічого робити, Депардьє пішов з другом на навчання. Там викладач несподівано вибирає Жерара показати одну сценку. Вчителю сподобалося, як зіграв. Це підштовхнула Депардьє зайнятися акторською діяльністю.

Але майбутній актор цілий рік думав, вступати на курси. Але все-таки набрався мужності і разом з друзями пішов на прослуховування до Жан-Лоран Коші. Депардьє виконав один уривок, але це було настільки жахливо, що аудиторія залилася сміхом. Але прекрасний педагог розгледів талант Депардьє і дав йому шанс навчатися в школі без оплати. Мало того, Коші допоміг Жерару з відновленням мовлення, сплативши все лікування.

Жерар Депардьє в ролі Распутіна Все більше і більше Жерар Депардьє починає захоплюватися читанням французької класики. Він виправляв вимови, пробував з різною інтонацією. Так, наполегливості й посидючості у Депардьє було багато. Він стає кращим учнем у класі Коші. Відвідує різні художні виставки, ходить в музеї. Пізніше Жерар зустрів свою першу любов Елізабет Гиньо. Вона була так само студенткою школи, де він вчився.

Кіно

Жерар Депардьє грає у величезній кількості картин. Його герої різноманітні. По-своєму улюблені. Всі ми пам’ятаємо фільми з його участю: комедія «Мій тато — герой», мелодрама «Місяць у стічній канаві», історичні фільми «Дантон», «Ватель», «Відок», «Наполеон», класичні картини «Сірано де Бержерак».

Жерар Дерпардье став знаменитий на скандальних фільмів

Гучного картиною, де знявся Жерар, стала «Вальсуючі». У фільмі присутня аморальну поведінку героїв, груповий секс, секс з елементами насильства, з неповнолітніми, гомосексуалізм. Все це викликало колосальний скандал у громадськості. Цю картину подивилися більше п’яти мільйонів чоловік. По зборах фільм займав 3 місце. Звичайно, для Депардьє ця картина значила багато. Це найважливіший етап його життя. Після прокату фільму про Депардьє заговорили, як про професіонала. При чому абсолютно різнопланових жанрів.

Далі він знімається в: «Холодні закуски», «Вечірня сукня», «Занадто красива для тебе», «Спасибі, життя», «Актори» і «Скільки ти коштуєш?».

У Радянському союзі Жерар так само стає відомим за фільмами «Невезучі», «Татусі», «Втікачі», «Астерікс. Пізніше вийшли фільми: «Астерікс і Обелікс проти Цезаря», «Жінка з Гангу», «Бароко», «Граф Монте-Крісто», «Людина в залізній масці».

Жерар Депардьє навіть був моделлю російського художника Георгія Шишкіна. Був також на його виставці в Парижі.

Жерар брав участь у записі опери, був оповідачем.

Нагороди

Досвідчений Жерар за фільм «Приз» отримав кубок Вольпі за кращу чоловічу роль у фільмі «Поліція» на Венеціанському фестивалі.

Також Депардьє є «Почесним удмуртом». Також він отримав звання почесного громадянина Чеченської республіки. Сам президент Чечні подарував п’ятикімнатну квартиру в Грозному на 27 поверсі.

Особисте життя

Жерар Депардьє з життя вічне ловелас, коханець жінок. За своє життя у нього їх було величезна кількість. Офіційно у Депардьє є четверо дітей. Двоє від колишньої дружини Елізабет Депардьє. Діти пішли по стопах батька, ставши акторами.

Жерар Дерпардье відомий своїм епатажем

Також підтверджено, що Жерар визнав двох позашлюбних дітей. Після згідно з моделлю Карін Сила у них з’явилася дочка Роксана, яка теж актриса. Далі був роман з француженкою Елен Бизо, дочка відомого буддиста. Вона подарувала Жерару сина, якого назвали в честь друга Депардьє, який помер,Жана.

Але, як каже сам актор, у нього цілих двадцять дітей, і всі вони від різних жінок. Просто він домовлявся з ними, сплачуючи гроші за нерозголошення цієї таємниці.

Депардьє вболіває за французький «Парі Сен-Жермен», а в Росії вболіває за «Терек» команду з Грозного.

Громадянство

У грудні 2012 року переїхав жити до Бельгії, щоб не платити податок на розкіш. А через деякий час зовсім відмовився від французького громадянства. Депардьє сказав: «Я є громадянином світу, а не Франції».

Жерар Дерпардье отримав громадянство Росії

А в січні 2013 року президент Росії Володимир Путін надав Жерару російське громадянство. Своє бажання отримати російське громадянство Депардьє пояснює: «Я обожнюю вашу країну, Росію, ваших людей, вашу історію, ваших письменників. Мені подобається тут робити фільми, в яких я працюю разом з такими акторами, як Володимир Машков. Я обожнюю вашу культуру, ваш спосіб мислення. Мій батько свого часу був комуністом і слухав Радіо Москви! Це теж частина моєї культури… Я дуже люблю вашого президента Володимира Путіна, і це взаємно… Росія — країна великої демократії, це не та країна, де прем’єр-міністр міг би назвати громадянина своєї країни жалюгідною людиною». Депардьє у січні отримує російський паспорт. Побував у Мордовії, там йому запропонували стати міністром культури Мордовії, а також на вибір квартиру або приватний будинок. Жерар отримав прописку в місті Саранськ на вулиці Демократичній.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: