Ім’я: Женя Відрадна

Дата народження: 13 березня 1986 р. (30 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Краснотурьинск

Діяльність: співачка, актриса

Вага: 47 кг

Зріст: 160 см

Біографія Жені Втішною

Євгенія Отрадна народилася 13 березня 1986 року в Краснотурьинске Свердловської області. Вже в дитячому саду стало ясно, що дівчинка буде непересічною особистістю. Женя Відрадна виявляла великий інтерес до сцени і співу. Після випуску з дитячого саду, у віці 7 років, дівчина починає займатися у Палаці Культури металургів. Женя, під керівництвом Олексія Анатолійовича Андріянова, виступає в складі шоу-групи «Фараони». Талант був очевидним. І успіх не змусив себе чекати.

Вже в 1994 і 1995 роках Женя Відрадна підкорила відомі всеросійські музыкальнее конкурси, такі як, «Золотий півник»,»На балу у Попелюшки» і «Ранкова зірка». Втім, у тих же роках дівчина відвозила перемогу не тільки з вітчизняних конкурсів, але і зарубіжних. Так, на міжнародному дитячому конкурсі під назвою «Золота монета», який проходив в 1995 році в Італії, Женя Відрадна здобула «Гран-прі». Її виступ журі конкурсу відзначило особливо. Італійців так вразила і підкорила юна співачка, що вони з упевненістю заявили, що дівчину чекає велике майбутнє.

Початок кар’єри

Після низки успіхів Женя Відрадна ще 10 років співає і виступає в шоу-групі «Фараони». Втім, колектив популярний лише Краснотурьинске і Свердловської області. Жодне міське свято не проходить без участі Жені, однак, регіональної слави дівчині було недостатньо. На виступи та концерти місцевого значення Женя набралася досвіду і вдосконалила свою виконавську майстерність, і прийняла рішення про підкорення нових вершин.

Молода співачка Женя Відрадна

Нова сходинка в кар’єрі подолана в 2003 році. Саме тоді Женя Відрадна разом зі своєю сім’єю переїжджає в Таганрог і починає підкорювати це місто своїм талантом. У 2005 році популярність співачки почала набирати обертів завдяки телевізійному конкурсу «Секрет Успіху». Дівчина без вагань поїхала в Самару на кастинг, пройшла його і була допущена до концерту. Кожен тур конкурсу наша героїня з упевненістю проходила і в підсумку потрапила у фінал. На гала-концерті «Секрети Успіху» співачка блискуче виступила, однак, завоювати перемогу їй так і не вдалося. У фіналі вона поступилася виконавцю по імені Володимир Саповский. Молодий чоловік зайняв перше місце, в той час як Євгенія Отрадна лише друге.

Восени 2007 року Женя Відрадна взяла участь у конкурсі молодих виконавців «П’ять зірок», який проходив у Сочі. На ньому співачка завоювала лише другий, але від цього не менш почесне місце. Члени журі, а так само журналісти, глядачі і навіть критики, не пошкодували слів на похвалу артистки. Всі високо оцінили талант і особливо підкреслили енергетику Жені.

До речі, вже з семирічного віку дівчина почала виступати перед незнайомою публікою. На весіллях. У палаці культури, де Женя займалася, майже кожні вихідні були урочисті заходи. В якості запрошеної артистки була маленька перспективна співачка.

Радісна і запальна Женя Відрадна

Євгенія зізнається, що запрошеним гостем на весіллі вона була лише одного разу. У 2009 році співачка прийшла на бенкет до своєї подруги. І дізналася, що на торжестві немає жодної розважальної програми, і навіть відсутня тамада. Досвідчена Євгена тут же взяла ситуацію під свій контроль і весь вечір розважала запрошених гостей: говорила тости, співала пісні (диски з музикою співачка майже завжди носить з собою) і проводила конкурси. Наступна весілля, впевнена Женя, буде її власна.

Дебютний альбом

Дебютний альбом «Давай втечемо» Женя Відрадна випустила в 2008 році. У тому ж році співачка отримала престижну нагороду «Золотий Грамофон» за пісню «Іди і двері закрий». Композиція, до речі вперше прозвучала на «Русском радио» і відразу ж завоювала шалену популярність.

У гордій самоті

У перший диск співачка увійшло 17 пісень, в тому числі супер-треки «Йди геть» і «Я тебе дуже». В альбом включені і танцювальні мікси на ці композиції. Презентація альбому відбулася в московському клубі «Опера». Вхід був безкоштовний, однак, у глядацькому залі зібралося лише близько сотні людей. Тим не менш, публіка була більш ніж достоянная. Серед поціновувачів творчості були Микола Басков, Аркадій Укупник, Юлія Началова з чоловіком, Володимир Матецький, Дмитро Маліков і Ігор Матвієнко. Весь концерт Женя відпрацювала наживо і справила враження на Баскова. Після другої пісні на сцену полетів букет від Миколи, і пролунали його захоплені компліменти.

Спроба підкорити світ з допомогою «Євробачення»

До речі, паралельно з підготовкою до випуску дебютного альбому Женя готувалася до участі у відбірковому турі конкурсу «Євробачення 2008». Для нього була підготовлена пісня «POQUE AMOR», яку дівчина виконувала на іспанській мові. Російськомовний варіант пісні називається «Навіщо любов». Втім, представляти Росію на престижному конкурсі дівчині так і не вдалося. Від нашої країни поїхав в сербський Белград Діма Білан, який зайняв перше місце з піснею «Believe».

Женя Відрадна на відео Творчість Євгенії цілком і повністю присвячений любові. Кожна пісня наповнена почуттями та емоціями. Втім, до тексту і музики артистка не має ніякого відношення. Всі пісні пишуть професіонали і композиції, звичайно ж, не автобіографічні. Однак, як зізнається сама дівчина, у кожну пісню артистка приносить щось своє, переживає і проживає міні-історію пісні. На сцені Женя Відрадна веде себе абсолютно природно і не прикидається.

Женя Відрадна. Типу любов Втім, в музичних історіях кохання, говорить дівчина, є частинка правди про неї. Хоч за життя співачка і оптимістична людина, у неї траплялося безліч сумних моментів, в тому числі і у відносинах з чоловіками. І це позначилося на її характер і світовідчуття. Дівчина це вважає досвідом, хоч і негативним, і не шкодує про скоєне.

Особисте життя

Зараз у житті Жені Втішною є кохана людина. Хоча, зізнається дівчина, чотири попередніх роки вона була одна, і її серце було вільне. Ім’я коханого Женя воліє не афішувати і додає, що він зі світу мистецтва.

У дівчини є, хоч і невеликий, досвід роботи в кіно. У 2009 році дівчина брала участь у зйомках телевізійного серіалу «Шлюбний контракт». А до цього, Женя була задіяна у знімальному процесі та підготовці звукового оформлення серіалу «Принцеса та жебрачка». Стрічка транслювалася в ефірі телеканалу «Росія». У ньому звучать пісні Жені Втішною «Самотнє серце», «Не снись мені» і «Хмари».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: