Ім’я: Жасмин

Дата народження: 12 жовтня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Дербент, Дагестан

Діяльність: співачка

Вага: 62 кг

Зріст: 170 см

Біографія Жасмин

Жасмин (справжнє ім’я Сара Львівна Манахимова ) – це талановита дагестанська співачка, яка ось уже багато років є однією з найяскравіших зірок на російській поп-сцені. Вона красива, мила і, безумовно, дуже талановита. Саме тому її пісні є постійними учасниками всіляких хіт-парадів, а її концерти завжди збирають сотні людей. Але що ще крім цього нам відомо про цю неординарну кавказької виконавиці? Розібратися в тонкощах зоряної біографії Жасмин ми спробуємо сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Жасмин

Майбутня співачка з’явилася на світ в стародавньому місті Дербент в сім’ї дагестанських євреїв. Її батько працював балетмейстером і навіть з гордістю носив титул Заслуженого діяча мистецтв Республіки Дагестан.

Безпосереднім чином пов’язана з мистецтвом була також і мати нашої сьогоднішньої героїні – відомий диригент Маргарита Манахимова. Таким чином, вже з ранніх років майбутня знаменитість жила в оточенні творчих людей. Однак, незважаючи на цей факт, у ранньому віці вона навіть не замислювалася про те, що коли-небудь стане артисткою.

Співачка Жасмін пробувала себе в різних професіях

У цей період у Жасмин була зовсім інша мрія – професія перекладача. Вона мріяла чудово вивчити англійську мову і багато подорожувати по світу у складі різних туристичних груп і політичних делегацій. Саме тому вже в старшій школі вона почала готуватися до вступу на філологічний факультет. Проте в її рідному Дагестані відповідного Закладу, який готував би таких фахівців, просто не було. Для продовження навчання необхідно було їхати в Москву, але батьки були кардинально проти такого варіанту розвитку подій. Після довгих суперечок, мама Жасмин вмовила майбутню знаменитість вибрати іншу спеціальність. Так наша сьогоднішня героїня опинилася в медичному коледжі.

Можливо, саме це рішення і визначило всю подальшу долю співачки. Під час навчання в медичному дівчина почала активно займатися музикою, а також з’являтися на різних концертах та виступах місцевої команди КВК. Її імпровізовані виступи завжди викликали справжній фурор. А тому вже зовсім скоро молода студентка стала справжньою зіркою в своєму рідному Дагестані.

Після одного з виступів команди КВН медичного коледжу до Жасмин підійшов відомий бізнесмен В’ячеслав Семендуєв і запропонував їй попрацювати разом. Співачка і підприємець почали спілкуватися, і через деякий час стали чоловіком і дружиною.

За фінансової підтримки чоловіка наша сьогоднішня героїня почала активно займатися вокалом з деякими педагогами Гнессинского училища, які працювали з нею в приватному порядку. Жасмин робила непогані успіхи, однак продовжувала вважати спів всього лише «милим захопленням». В цей період вона зовсім випадково отримала пропозицію попрацювати в якості моделі з російським філіалом Будинку моди Жана Клода Житруа. Подібна ідея здалася їй цікавою і згодом наша сьогоднішня героїня деякий час була офіційним обличчям відомого бренду.

Співачка Жасмін вийшла заміж Однак модельний бізнес в кінцевому підсумку також здався Жасмин чимось чужим. Залишивши роботу, вона стала приділяти більше часу сім’ї і чоловікові. Єдиним хобі в цей період для молодої співачки залишалося спів. Бачачи захоплення дружини, бізнесмен В’ячеслав Семендуєв запропонував Жасмин записати кілька сольних композицій. Та погодилася, абсолютно не думаючи, що подібний досвід може перерости у щось серйозне. Але всупереч всім очікуванням вже зовсім скоро дебютна композиція співачки — «Так буває» — потрапила в ротацію всіх російських радіостанцій і стала справжнім хітом. Дуже скоро за першою піснею пішов також перший кліп. У цей момент Жасмін вперше відчула себе справжньою зіркою.

Зоряний шлях Жасмин: перші пісні та альбоми і велика слава

У 2000-му році наша сьогоднішня героїня випустила свій перший альбом – «Довгі дні», який був проданий в кількості 90 000 копій. У той період Жасмин порахувала це величезним успіхом, проте вже зовсім скоро дві наступні платівки показали їй, що це був тільки початок.

Жасмин Літо на льоту (Live) Альбоми «Перепишу любов» і «Головоломка» були продані загальним тиражем майже 600 тисяч копій. У цей момент Жасмин відправилася в масштабний гастрольне турне, яке тільки зміцнило популярність співачки. Варто відзначити, що і донині відома дагестанська співачка багато гастролює. Найбільш часто артистка виступає у Росії, Ізраїлі, Україні, Молдові, Білорусі , США, Іспанії, Латвії, Казахстані та деяких інших державах.

За даними на 2012-й рік Жасмин була однією з найбільш «гастролюючих» співачок в сучасній історії Росії. Концертний виступ Жасмин, яке відбулося в 2005-му році в Москві, було представлено глядачам в якості офіційного відеоальбому. У загальній складності співачка випустила за свою кар’єру сім студійних альбомів, кожен з яких був по-своєму примітний. В особистій колекції нагород нашої сьогоднішньої героїні значиться дві премії «Овація», три статуетки «Стопудовий хіт», звання Співачки року (за версією MTV Russia Music Award), а також незліченну безліч призів фестивалів «Пісня року» і «Золотий грамофон». Крім того, з 2009-го року Жасмин є Заслуженою артисткою Республіки Дагестан.

Крім музичної кар’єри відома співачка також деякий час працювала в якості актриси. У її фільмографії є кілька мюзиклів і телевізійних постановок. Однак і це ще не межа творчого потенціалу нашої сьогоднішньої героїні. Протягом своєї кар’єри Жасмин кілька разів працювала також в якості ведучої. В цій іпостасі вона з’являлася на програмі «Здоров’я», де вела персональну рубрику, а також на проекті каналу ТВЦ – «Ширше коло».

Особисте життя Жасмин

Як зазначалося вище, в 1996-му році співачка вийшла заміж за бізнесмена В’ячеслава Семендуєва, у шлюбі з яким прожила десять років. За цей час на світ з’явився їхній спільний син Михайло (1997 р. н.). Однак сімейна ідилія була лише ілюзорною. Вже в 2006-му році в пресі стали з’являтися чутки про те, що чоловік часто б’є свою дружину. Згодом В’ячеслав Семендуєв заперечував усі звинувачення і навіть звинувачував дружину в зраді.

Співачка Жасмін розлучилася з чоловіком-бізнесменом В'ячеславом Семендуевым

Так чи інакше, в 2006-му році Жасмин і її чоловік офіційно розлучилися. Після того як колишній шлюб залишився в минулому, співачка написала книгу «Заручниця», яка представлялася як автобіографія.

Восени 2011-го року співачка вийшла заміж вдруге. Новим чоловіком Жасмин став ще один заможний підприємець – молдаванин Ілан Шор. У лютому 2012-го року Жасмин народила доньку Маргариту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: