Ім’я: Жанна Еппле

Дата народження: 15 липня 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса театру і кіно, телеведуча

Вага: 54 кг

Зріст: 163 см

Біографія Жанна Еппле

Жанна Еппле – це популярна актриса, відома глядачам завдяки багатьом ролей в театрі і кіно. Її яскравий талант і непересічна зовнішність завжди приковують до себе увагу представників ЗМІ і просто цінителів мистецтва. Але багато насправді нам відомо про життя і долю цієї незвичайної жінки? Звичайно, немає. Адже представники світу шоу-бізнесу, як ніхто інший, вміють зберігати свої таємниці. І життєвий шлях Жанни Еппле є прекрасним підтвердженням.

Ранні роки, дитинство і родина Жанни Еппле

Майбутня знаменитість народилася в Москві в інтелігентній родині. Її батько був директором НДІ торф’яної промисловості, що обіцяв в ті часи цілком непогані заробітки. У свою чергу мама відомої актриси працювала в школі вчителькою.

Актриса Жанна Еппле популярна завдяки серіалам та великому кіно

По материнській лінії Жанна є руської; по батьківській – француженкою. Вельми примітно, що родовід нашої сьогоднішньої героїні пов’язує її з відомою династією французьких аристократів. Зокрема, прадід театральної актриси був видатним дослідником – одним із засновників генної інженерії. Крім того, в жилах нашої сьогоднішньої героїні тече також єврейська кров.

Майже відразу після своєї появи на світло майбутня знаменитість була відправлена на Сахалін, де мешкали її дідусь і бабуся по материнській лінії. В той період в родині майбутньої актриси були вельми непрості відносини. Часу на виховання дитини постійно не вистачало, а тому через деякий час Жанна Еппле відправили в дитячий сад, що працює за принципом інтернату. Тут пройшло раннє дитинство майбутньої актриси. Лише п’ять років тому, коли настав час іти до школи, мама Жанна Еппле забрала її назад у Москву. У той період у дівчинки вже з’явився вітчим – працівник міністерства РРФСР Сергій Уланцев. Зі своїм рідним батьком Жанна бачилася не так часто. Однак ситуацію згладжував той факт, що кожна зустріч з ним перетворювалася на справжнє свято.

У школі наша сьогоднішня героїня була дуже товариською і відкритою дівчиною. У неї було багато друзів і подруг. Одна з них, власне, і привела Жанну на прослуховування в ГІТІС. Майбутня актриса прийшла на іспити просто «за компанію», однак доля розпорядилася так, що саме Еппле була прийнята в престижне театральне училище.

Зоряний шлях Жанни Еппле, театр і фільмографія

Успішно закінчивши ВУЗ, молода актриса поступила на роботу в Театр комедії, проте там справи не склалися, і вже дуже скоро наша сьогоднішня героїня перейшла в Театр імені Станіславського. На цій сцені акторка виконала чимало яскравих ролей, а тому її перша поява в кіно не змусило себе довго чекати. Вже в 1987-му році вона виконала невелику роль у картині «Абориген». Дебют вийшов досить успішні, проте по-справжньому популярна майбутня героїня серіалів стала після виходу на екрани стрічки «Спритник і Хиппоза», яка відкрила її ім’я відомим російським режисерам.

Після цього були також деякі інші успішні роботи в кіно, а потім в кар’єрі актриси настав «час серіалів». У 2003-му і 2004-му роках Жанна Еппле відзначилася відразу до декількох примітних телефільмах. Серед найбільш яскравих робіт нашої сьогоднішньої героїні значаться такі картини як «Вулиці розбитих ліхтарів», «Марш Турецького», а також фільм «Євлампія Романова. Слідство веде дилетант…», який став дуже успішним. Кожна з названих картин принесла Жанні заслужену дещицю популярності і слави. Однак справжньою зіркою представниця французького аристократичного роду стала тільки після виходу на екрани серіалу «Бальзаківський вік, або Всі мужики сво…». Виконавши роль чарівної Юлі Шашковій, актриса моментально стала знаменита серед мільйонів телеглядачів. Її екранна героїня стала однією з найпопулярніших в серіалі, забезпечивши картині високі рейтинги, а самої Жанні Еппле заслужену славу. Разом з нею у фільмі знімалися такі зірки, як Лада Денс, Юлія Меньшова і Аліка Смєхова.

У період з 2004-го по 2007-й на екрани вийшло цілих три сезону знаменитого серіалу, а також картина «найкращий свято», яка є приквелом (передісторією) телевізійного фільму.

Після такого успіху нові пропозиції почали надходити актрисі одне за іншим. У наступні кілька років Жанна Еппле знімалася в кіно, майже не перестаючи. В кінці нульових – початку десятих вона відзначилася роботою відразу в чотирнадцяти різних стрічках, серед яких знайшло місце як епізодичними ролями, так і справжніх шедеврів. Так, найбільш яскравою акторською роботою нашої сьогоднішньої героїні можна без сумніву назвати роль в серіалі «Любов під грифом «Цілком таємно», зйомки якого тривали цілих три сезони.

Жанна Еппле в даний час

За свої численні ролі в кіно в 2010-му році Жанна Еппле отримала звання Заслуженої артистки Росії. Остаточно утвердившись в якості популярної та успішної актриси, наша сьогоднішня героїня з’явилася перед глядачами в новому якості, ставши ведучою проекту «Клуб колишніх дружин», який транслюється каналом ТНТ. В даному контексті варто відзначити, що досвід роботи на телебаченні став не першим для Жанни Еппле. Колись раніше актриса також працювала разом з Володимиром Винокуром над проектом «Вино-шоу-курей».

Особисте життя Жанни Еппле

У долі зірки кіно і театру було фактично три чоловіка. Перші її чоловіком став танцівник Олексій Бакай, який згодом залишив дружину і поїхав до США. Вельми примітно, що тільки з Олексієм Жанна полягала в законному шлюбі.

Жанна Еппле з синами Потапом і Юхимом

Згодом у її житті було два цивільних шлюбу. Так, протягом сімнадцяти років жінка жила з кінооператором і бізнесменом Іллею Фрэзом. В рамках даного союзу на світ з’явилося двоє синів актриси – Потап (1990 р.) і Юхим (2000 р. н.).

Після розставання з Іллею Фрэзом актриса деякий час жила разом з чоловіком на ім’я Дмитро Фікс. Цей союз проіснував недовго.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: