Ім’я: Жанна Бічевська

Дата народження: 17 червня 1944 р. (72 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Москва, РРФСР

Діяльність: співачка, ведуча на радіо

Вага: 54 кг

Зріст: 160 см

Біографія Жанни Бічевської

Жанна Бічевська – це зовсім особлива російська співачка. Завжди залишаючись собою, вона виконує лише ті пісні, які цікаві саме їй, не підлаштовуючись під існуючу кон’юнктуру. В її репертуарі значаться російські народні пісні, патріотичні композиції, а також музичні твори, створені на основі віршів класиків Срібного століття. Саме цим вона і відрізняється від більшості знаменитостей на сучасній російській естраді. Тримаючись трохи в тіні, вона, в той же час, була і залишається однією з найяскравіших артисток на теперішній сцені Росії. Вона – не така, як всі. Саме тому розповідь про її життя та сценічну кар’єру, напевно, здасться цікавим багатьом.

Ранні роки, дитинство і родина Жанни Бічевської

Майбутня знаменитість з’явилася на світ у Москві в родині, яка примітна відразу декількома цікавими особистостями. Так, варто відзначити, що мама Жанни Бічевської – Лідія Гаврилівна Кошелєва — була відомою в Росії балериною. Не менш яскравою особистістю був і батько нашої сьогоднішньої героїні – бойовий офіцер Володимир Костянтинович Бичевский. Його родовід сходить до дворянських родин Польщі. Рід Бичевских був досить відомий ще за часів існування Речі Посполитої. Однак після російської окупації польських земель виявився нерозривно пов’язаний з Росією.

Пісні Жанни Бічевської популярні понад 40 років

Саме тому наша сьогоднішня героїня з’явилася на світ саме в Москві. У цьому місті вона закінчила загальноосвітню школу, а також почала займатися в музичній академії, де вивчала особливості гри на гітарі. Варто відзначити, що ще в той період Жанна Бічевська настільки захопилася цим інструментом, що згодом майже не розлучалася з ним.

Після отримання середньої освіти Жанна Бічевська надійшла в Державне училище циркового та естрадного мистецтва. У цьому місці майбутня знаменитість навчалася протягом п’яти років (з 1966-го по 1971-й рік). Паралельно з навчанням у Вузі молода артистка продовжувала вдосконалювати свої навики гри на гітарі, а через деякий час стала також серйозно займатися вокалом. Спочатку вона навчалася співу у відомого в ті роки педагога Олени Петкер, а потім стала ученицею радянської камерної співачки, Народної артистки УРСР Ірми Петрівни Яунзем.

Як зазначають офіційні джерела, саме в цей період Жанна Бічевська стала вперше захоплюватися російськими народними піснями. Вона багато їздила по селах московської області, де збирала напівзабуті пісні композиторів минулого.

Жанна Бічевська — Родник через Деякий час артистка також влаштувалася вчителькою в Загорську вечірню музичну школу, однак пропрацювала тут відносно недовго. Вже на початку сімдесятих років артистка влаштувалася на роботу в оркестр Едді Рознера, в якому виступала в якості вокалістки. У 1971-му році, після закінчення циркового училища, наша сьогоднішня героїня також влаштувалася солісткою ансамблю «Добрі молодці», який незабаром став для неї єдиним місцем роботи.

У 1973-му році Жанна Бічевська стала працювати в Москонцерті.

Сольна кар’єра Жанни Бічевської

У сімдесяті роки артистка часто виступати в якості сольної співачки. Вона грала на гітарі і виконувала старовинні російські пісні в традиційному бардівському стилі. В її піснях можна було легко розрізнити нотки стилів фолк і кантрі. Можливо, саме цей дивний симбіоз і визначив популярність Жанни Бічевської на радянській естраді. У 1973-му році вона стала переможницею престижного Всеросійського конкурсу артистів естради, а потім стала часто гастролювати по великих містах СРСР.

Через деякий час артистка також стала навідуватися в країни східної та південної Європи. Так, зокрема, у сімдесяті роки концерти співачки пройшли в Угорщині, Румунії, Чехословаччини, Фінляндії та Югославії. Її альбоми із записами народних пісень розходилися величезними накладами більш ніж у сорока країнах.

Жанна Бічевська — Господи, помилуй У вісімдесяті роки артистка вісім (!) раз поспіль збирала аншлаги у відомому празькому залі «Олімпія». Крім того, в цей період вона стала лауреатом музичного конкурсу в польській Познані, а також отримала престижну премію Тенко на фестивалі в Сан-Ремо.

У дев’яності роки після розпаду Радянського союзу Жанна Бічевська «переключилася» з народних пісень на білогвардійські романси. Однак подібні вектор у творчості артистки зберігався порівняно недовго. Вже в середині дев’яностих основу музичного репертуару нашої сьогоднішньої героїні становили православні та інші релігійні пісні. Велика частина подібних композицій була написана ієромонахом Романом (Матюшиним), а також її чоловіком — Геннадієм Пономарьовим. У подібному стилі були записані альбоми «Осінь музиканта», «Імені Твоєму, Господи», а також деякі інші.

На початку двохтисячних років Жанна Бічевська стала виконувати також пісні відомих авторів — Олександра Вертинського, Булата Окуджави та деяких інших. В цей період в її творчості стали переважати патріотичні пісні. З чим пов’язані такі зміни – не відомо.

Співачка Жанна Бічевська виконує патріотичний пісні

В цей період творчість Жанни Бічевської початок піддаватися активній критиці. Причиною тому стали деякі висловлювання співачки, а також кліп на пісню «Ми – росіяни», у якому миготіли кадри гарячих американських міст. З-за цього артистка надовго зникла з ефіру, а згодом практично звела нанівець гастрольну діяльність.

З початку двотисячних і до 2008-го року колишня співачка працювала ведучою на радіо «Голос Росії», на якому вела передачу «Від серця до серця».

Особисте життя Жанни Бічевської

Ось вже багато років співачка одружена з композитором Геннадієм Пономарьовим. Разом з ним вона живе в своїй московській квартирі і будує плани на майбутнє. Дітей у подружжя досі немає.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: