Ім’я: Жанна Бадоєва

Дата народження: 18 березня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Мажейкяй, Литовська РСР

Діяльність: телеведуча, актриса

Вага: 58 кг

Зріст: 164 см

Біографія Жанни Бадоєвої

Жанна Бадоєва – талановита і одна з найбільш популярних на Україні телеведучих. Вона відома щодо участі у багатьох популярних телепроектах. Її екс-чоловік – Алан Бадоєв, разом з нею він був ведучим такої програми, як «Орел і Решка». У них є спільна дочка Лоліта.

Дитинство і родина Жанни Бадоєвої

Жанна народилася в Литві в місті під назвою Мажейкяй. Її батьки були інженерами. Будучи людьми технічних професій, вони мріяли, що донька після школи надійде в будівельний інститут. Бабуся Жанни любила музику, вона кожен день грала на фортепіано. Дівчинка звикла засинати, слухаючи бабусину гру. Подорослішавши, вона почала займатися музикою, крім цього – серйозно захоплювалася танцями.

Жанна зросла і, за бажанням батьків, поступила в будівельний інститут. До цього часу сім’я переїхала в Київ. Після будівельного Вузу, зрозумівши, що їй хочеться займатися творчістю, дівчина стала студенткою інституту кіно і телебачення. Вона вчилася на режисерському факультеті. Її мрією було – вступити на акторський факультет, однак вона не пройшла за віком.

Початок кар’єри Жанни Бадоєвої

Талант Жанни не міг залишитися непоміченим. Шаролопова Ніна Володимирівна (викладач акторської майстерності) запросила її викладати на акторський факультет. Викладачем Жанна працювала кілька років.

Актриса Жанна Бадоєва спочатку на телебаченні була за кадром

Незабаром Жанна почала займатися творчістю. Саме вона стала першою дівчиною-резидентом такої популярної гумористичної передачі, як «Камеді Клаб». Бадоєва на телебаченні зайняла посаду креативного продюсера. Так само вона на декількох проектах була режисером-постановником. Мова про таких популярних шоу каналу «1+1» «Танцюю для тебе», «Шарманка», талант-шоу «Суперзірка». За кілька років роботи талановита дівчина отримала чималий досвід телевізійного продакшену.

Жанна Бадоєва на шоу «Орел і Решка»

Справжнім зоряним часом Жанни Бадоєвої можна вважати її участь в якості ведучої в теле-шоу «Орел і Решка». Суть програми полягала в тому, що двом провідним треба було здійснити подорож в одну з численних країн, причому один з них міг жити «по-царськи» не обмежуючи себе в засобах, другий же міг за два дні подорожі витратити всього сто доларів.

Телепроект стартував у 2011-му році. Співведучим Жанни став її чоловік Алан Бадоєв. Дев’ять місяців в році вони здійснювали подорож в одну країну, то в іншу, радуючи телеглядачів розповідями про можливості багатого і бідного туриста.

«Орел і Решка» — авторський проект Бадоєвої. Жанна, за її словами, в буквальному сенсі жила проектом, присвячуючи йому весь свій час.

Телеведуча Жанна Бадоєва стала зіркою шоу «Орел і Решка»

Об’їздивши півсвіту, Жанна в 2012-му році покинула проект. Настільки несподіваний відхід вона пояснила тим, що дуже втомилася і не хоче більше жертвувати сім’єю і спілкуванням з дітьми.

Жанна Бадоєва на шоу «МастерШеф»

Майже одночасно з відходом з телепроекту «Орел і Решка», Жанна стала співведучою в іншому не менш цікавому проекті. Це було кулінарне шоу «МастерШеф», де разом з Жанною його ведучими були Ектор Хеменес-Браво – відомий шеф-кухар, а так само Микола Тищенко – відомий ресторатор. Треба зазначити, що для участі в програмі Бадоєвої довелося пройти серйозний кастинг.

Жанна після початку програми «МастерШеф» стала справжнім гурманом. Це не дивно, адже їй доводилося куштувати чимало різноманітних страв.

Ще один новий проект за участю Бадоєвої – «Не зупиняй мене». Його демонструє канал «Інтер». В цьому шоу вона працює спільно з Дмитром Коляденко.

Бадоєва продовжує працювати у сфері продюсування. Попереду у неї чимало нових яскравих проектів, якими вона буде радувати своїх численних шанувальників.

Особисте життя Жанни Бадоєвої

Жанна вперше вийшла заміж у віці двадцяти років. Її чоловік був набагато старший за неї. Він працював у сфері нафтового бізнесу. Ім’я першого чоловіка – Ігор. У сім’ї народився син Борис. Незабаром цей шлюб розпався. Жанна вважає, що причиною стало непримирение чоловіка з тим, що у неї з’явилося багато інтересів, крім сім’ї. Жанні було поставлено умову – або сім’я, або інститут. Вона не залишила інститут, і незабаром пішов обіцяний розлучення.

Жанна Бадоєва та Алан Бадоєв розлучилися

Другий раз телеведуча вийшла заміж за кліпмейкера Алана Бадоєва. Разом вони прожили дванадцять років. Подружжя виховувало сина Жанни Бориса і їх спільну доньку Лоліту. Для Бадоєвих сім’я і сімейні відносини завжди стояли на першому місці, спілкування з дітьми завжди мало величезне значення. Саме тому весь вільний час подружжя присвячували сімейному відпочинку. У мережі Інтернет можна знайти безліч їх фотографій, де видно наскільки діти та їх батьки щасливі. У 2012-му році несподівано для багатьох сімейна пара вирішила розлучитися. Бадоєва вважає, що між ними зникли почуття. Розлучення не зробив їх чужими людьми. Разом вони проводять багато часу, вирушаючи на відпочинок або подорож всією сім’єю. Алан про Жанну висловлюється дуже тепло, називаючи її самої чудовою жінкою на світі.

Незабаром після розлучення у Бадоєвої зав’язалися стосунки з бізнесменом Сергієм Бабенком. Вони познайомилися в Америці. Про свої заручини Сергій і Жанна оголосили ще у 2013-му році. Весілля повинна була відбутися 16 лютого 2014 року. Але пара розлучилася восени, так і не доживши до вівтаря.

Третім чоловіком провідною став Василь Мельничин. Він — бізнесмен, живе і працює в Італії, і весь свій вільний час Жанна проводить там. Закохані познайомилися в Венеції. Жанна частенько викладала загальні фотографії в соціальних мережах, але для шанувальників було дуже несподівано, що пара таємно розписалася в кінці 2014 року.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: