Ім’я: Жанна Агузарова

Дата народження: 7 липня 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Туртас, Тюменська обл.

Діяльність: співачка

Вага: 53 кг

Зріст: 162 см

Біографія Жанни Агузарової

В даний час Жанна Агузарова вже не так часто з’являється на екранах, радуючи нас новими піснями і кліпами. Здається, вона трохи відійшла в тінь. Однак, навіть незважаючи на це, вона все ще залишається популярним і впізнаваним. Її ім’я стало синонімом творчого божевілля і постійного епатажу. Її пісні – безсмертними хітами, існуючими поза простору й часу. Поставивши на вуха весь музичний бомонд у середині дев’яностих, потім Жанна Агузарова немов би зникла кудись в одну мить. Багато говорили, що відома співачка полетіла в космос і проживає зараз на одній з планет Сонячної системи, адже у своїй внутрішній зв’язку з марсіанами вона сама неодноразово зізнавалася в численних інтерв’ю. Але що насправді стало з легендарною співачкою? Як розвивалася її кар’єра в самому початку, і як її справи йдуть прямо зараз? Розібратися в цьому ми постараємося сьогодні.

Жанна Агузарова в молодості

Дитинство Жанни Агузарової

За офіційною інформацією, майбутня відома співачка народилася в селищі Туртас, Тюменської області. Однак практично всі її дитинство пройшло не тут: ще в ранньому віці Жанна перебралася в село Коливань, Новосибірської області, де її мама отримала роботу фармацевта. Варто відзначити, що ранні роки довгий час залишалися для співачки темою за сімома печатками. Вона старанно приховувала факти зі своєї біографії. Тому в різних джерелах можна зустріти неоднозначні відомості на цей рахунок. Відомо лише те, що її батько з сім’єю не жив, і займалася вихованням дочки її мама.

Туман над життям та біографією співачки розсіюється після того, як Жанна їде з дому. Після закінчення школи вона довгий час безуспішно намагалася вступити в різні навчальні заклади театрального профілю. Слідуючи за мрією, Агузарова об’їздила якесь неймовірне кількість місць, пробуючи свої сили на вступних іспитах у Ростові-на-Дону, то в Новосибірську, то в Свердловську. В кінцевому підсумку майбутня співачка надходить в театральне училище р. Новосибірська. Однак провчилася там вона зовсім недовго. В долю Жанни втручається випадок. Ще на першому курсі вона серйозно хворіє на пневмонію і, пропустивши більшу частину занять, йде з училища.

Після цього у 1982 році Жанна з’являється вже на іншому кінці країни — в Москві. Тут вона знову пробує вступити до інституту (на цей раз – в музичне училище імені Гнесіних). Однак проби знову стають для неї невдалими. Вступна комісія виносить вердикт, відзначаючи відсутність у співачки слуху і голосу.

Жанна Агузарова і Браво. Синьоокий хлопчик Залишивши думки про надходження в театральне училище, в 1983 році Жанна подає документи в одну з московських ПТУ на спеціальність «маляр». Але провчилася там вона не довго. Ще під час навчання Жанна Агузарова знайомиться з багатьма відомими рок-музикантами і стає вхожа в богемні кола Москви. Вельми примітно, що в цей період вона була більше відома як Іванна Андерс (даний факт співачка пояснювала втратою своїх власних документів).

Жанни Агузарової і група «Браво»

Вирішальною зустріччю в кар’єрі майбутньої співачки стане зустріч з відомим музикантом Євгеном Хавтаном. Прийшовши на прослуховування групи «Постскриптум», в якій вона хотіла виступати в якості вокалістки, Жанна несподівано для самої себе вийде звідти вже в ролі солістки групи «Браво». Каталізатором такого рішення стане Євген Хавтан, який в цей період оголосить про свій відхід з колективу «Постскриптум» і створення нового проекту.

Варто відзначити, що в той момент, коли до групи «Браво» приєдналася Жанна Агузарова, колектив ще не сформований навіть наполовину. Однак цей факт аніскільки не збентежив виконавицю, і через деякий час вона вже щосили «відривалась» на репетиціях групи.

Перший концерт група «Браво» дала в березні 1984-го. Колективу сприяв успіх, і вже зовсім скоро Жанна Агузарова стає популярним і впізнаваним у всіх куточках країни. Однак зліт виявився недовгим. І причиною тому стала стара історія з підробленими документами.

Жанна Агузарова - жінка з Марса

Жанну Агузарову, що випадала Іванною Андерс і видавала себе за дочку шведських дипломатів, заарештували прямо під час одного з концертів. У тому ж 84-му році співачку відправляють на психологічну лікарню, але після встановлення факту її повної осудності, переводять в один з лісгоспів Тюменської області, де Жанна буде відбувати покарання протягом найближчих півтора років.

Після повернення з трудового табору, Агузарова знов приєднується до колективу групи «Браво». У 1986-му в рамках програми «Музичний ринг» епатажну виконавицю представляє сама Алла Пугачова. У цей період популярність співачки починає неухильно зростати. Дивакувата манера Агузарової триматися на сцені, а також її нетривіальний стиль одягу стають однією з відмінних особливостей групи «Браво».

Разом з колективом співачка активно гастролює по країні. Композиції «Вірю я», «Жовті черевики», «Старий готель», «Дивна країна», «Кішки» стають всесоюзними хітами.

Браво і Жанна Агузарова «Вірю я»

Сольний проект Жанни Агузарової

Однак за стрімким злетом популярності групи «Браво» було не менш швидке падіння. Наприкінці 1987-го колектив потрапляє у своєрідну творчу яму, і Жанна приймає рішення про відхід з групи. У 1989 році в рамках програми «Музичний ринг» вона дебютує з новими піснями як сольної виконавиці. Роком пізніше з’являється і її перша платівка – «Російський альбом».

Дебют Агузарової як сольної співачки виявився досить вдалим, однак, незважаючи на це, в тому ж році Жанна переїжджає жити в США. Там вона часто виступає в клубах. Співпрацює з деякими відомими російськими виконавцями. Але заокеанське творчість не приносить очікуваних результатів, і, залишаючи професію, Жанна починає працювати ді-джеєм, а потім водієм.

Жанна Агузарова зараз не так часто виступає на публіці

Жанна Агузарова в даний час

У 1996-му вона повертається в Росію, а два роки потому починає знову гастролювати з групою «Браво». На початку 2000-х Агузарова вживає безуспішних спроб повернутися на велику сцену, але зазнає фіаско. Зараз Агузарова все також популярна в певних колах; її вбрання, що балансують на межі кітчу, все також викликають загальне здивування, а проникливий голос – невимовний захват. Однак про великій сцені Жанна вже не мріє, виступаючи переважно в невеликих клубах.

Вечірній Ургант. Жанна Агузарова в гостях у Івана Урганта

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: