Ім’я: Жаклін Мигаль

Дата народження: 29 березня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співачка, актриса, музикант

Вага: 65 кг

Зріст: 170 см

Біографія Жаклін Мигаль

Дитячі роки Жаклін

Любов до співу Жаклін прищепили ще з самого дитинства її батьки. Мама співачки, Алла Миколаївна, походила з відомої циганської родини Волшаниновых. Вона дуже любила співати циганські пісні, зокрема романси.

Батько Жаклін, Віктор Мигаль виступав у складі вокально-інструментального ансамблю «Очі чорні». Разом з цим ансамблем вся сім’я об’їздила практично весь неосяжний Радянський Союз. Шкільні роки Жаклін були далеко не безхмарними.

Проблеми виникали з-за незвичайного для російських ім’ям – Жаклін (майбутню зірку назвали так на честь Жаклін Кеннеді). Крім того специфічна зовнішність, і, можливо, національність вплинули на її взаємини з однолітками. Втім, за словами дівчини, на агресію з боку однокласників вона відповідала такою ж агресією.

Жаклін Мигаль в молодості

Жаклін особливо не думала над своєю майбутньою професією, так як чітко знала своє призначення – сцену. З 9 років дівчина займалася разом з відомою джазовою співачкою Іриною Отиевой.

Навчання у Великобританії, перші успіхи співачки Жаклін Мигаль

Після закінчення школи майбутня співачка вступила до ВДІКУ, але провчилася там недовго. За її ж словами, в ній заговорила циганська кров і пристрасть до подорожей, тому незабаром Жаклін виїхала до Великобританії.

Шість місяців вона провчилася в одній з найкращих акторських шкіл Заходу Barbie Music And Drama School, а потім знову повернулася в Росію. У 19 років співачку на одному з виступів помітив Сосо Павліашвілі, який в той же день попросив її батьків відпустити доньку на спільні гастролі по країні.

Одночасно з гастролями Жаклін активно працювала в модельному бізнесі. На її рахунку кілька контрактів з відомими будинками моди. Також співачка була обличчям фірми Gucci і навіть їздила в Рим на показ мод. Незабаром Жаклін набридло бути фотомоделлю, і в 1997 році вона записала свій перший сольний альбом в стилі соул. Саме з цього моменту дівчина вирішила, що буде займатися виключно співом.

Голос 2 — Жаклін Мигаль — «Сто годин щастя» Примітно, що захоплення Жаклін танцями і джазом не підтримувало її циганське оточення. Їх обурювало зухвала поведінка дівчини і далеко не цнотливі вбрання. Однак, за словами співачки, це тільки допомогло їй стати міцнішим духом і рухатися далі.

Загроза кар’єрі Жаклін

В період активних виступів у Жаклін виникли серйозні проблеми зі здоров’ям. Лікарі виявили дивне ущільнення в горлі. Була серйозна загроза голосовим зв’язкам, настільки, що потрібне термінове хірургічне втручання. Але дивом операції вдалося уникнути: ущільнення розсмокталося самостійно. Жаклін знову повернулася до вокалу, і наче подарунок долі їй запропонували виступити в мюзиклі «Метро». Саме тут вона і познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. У мюзиклі Жаклін Мигаль виконала арію «Щастя» з тоді ще початківцями артистками Теоной Дольніковій і Теоной Контридзе.

Особисте життя Жаклін Мигаль

Жаклін Мигаль якщо та готова розповідати про своє особисте життя, то виключно про дочку Аліче. Про її чоловіка відомо тільки те, що він приїхав з Італії. Втім, ім’я дочки Аліче це як раз і є італійський варіант більш звичного імені Аліси.

Про чоловікам Жаклін Мигаль майже нічого не відомо

Жаклін Мигаль вважає Аліче самим радісною подією в житті. Для співачки це, напевно, найголовніший сенс життя, її успіхів і кар’єри. За слова Жаклін, вона вчить дочка бути доброю і безкорисливої, дуже хоче, щоб Аліче вірила в Діда Мороза і інші чудеса. Співачка мріє виховати щирої, не злого і по-справжньому доброго чоловічка. Хоча виховання Жаклін дається нелегко, так як на даний момент дочку вона виховує одна.

Зараз Аліче 8 років і на проект «Голос» Жаклін Мигаль пішла завдяки своєї дочки.

Жаклін Мигаль на проекті «Голос»

Спочатку брати участь у проекті запросили Аліче, в так звану дитячу версію «Голоси». До цього Жаклін і її дочка запрошували на «Нову хвилю», але вони відмовилися. Коли ж Аліче запросили на «Голос», вона не захотіла йти без мами.

Саме так Жаклін і стала учасницею цього проекту. Варто зауважити, що пісню Fly Me To The Moon для сліпого прослуховування, завдяки якій Жаклін і помітили, обрала донька співачки. Сама ж Аліче, на жаль, так і не змогла взяти участь у шоу, так як перед самим виступом захворіла.

Жаклін Мигаль — Романс Жаклін прийняли на проект «Голос» практично в останній момент, коли вільним залишився тільки Діма Білан. В останній момент співак встиг натиснути кнопку. Так і почалося участь Жаклін Мигаль у проекті.

На жаль не дивлячись на те, що Діма Білан взяв її в свою команду, в півфіналі шоу він віддав перевагу іншому учаснику — Гелі Гуралиу. Але сама участь допомогло їй стати улюбленицею публіки.

До участі в «Голосі» Жаклін Мигаль активно їздила по країні з виступами, часто виступала на різних концертах в Москві. Її унікальний тембр голосу і дивовижне виконання циганських романсів в сучасній обробці дозволило вже до проекту їй стати відомою. Адже Жаклін Мигаль не просто співачка, вона ще й успішна актриса, аранжувальник і навіть поет.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: