Ім’я: Земфіра

Дата народження: 26 серпня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: Уфа

Діяльність: співачка, музикант

Вага: 58 кг

Зріст: 173 см

Біографія Земфіри

Дитинство Земфіри Рамазанової

Майбутня співачка Земфіра народилася в місті Уфі. Вже у п’ятирічному віці майбутня знаменитість початку навчається музиці, вступивши в одну з музичних шкіл по класу фортепіано. Там же її прийняли і вокалісткою в хор. А вже 7 років вона написала свій перший твір. Захоплення роком вона перейняла в юності від старшого брата.

У період навчання в школі Земфіра встигла спробувати себе багато в чому, крім музики. Наприклад, вона була капітаном жіночої юніорської збірної Російської Федерації з баскетболу. А після закінчення Уфімського училища мистецтв на відділення естрадного вокалу працювала в 1996 році провідною в уфимском філії відомого радіостанції «Європа плюс».

Старт музичної кар’єри Земфіри

Перші свої серйозні твори майбутня співачка написала ще паралельно з роботою на радіо. Ще в Уфі нею була створена музична група «Земфіра». Але вирішальним у її музичній долі став переїзд до Москви в жовтні 1998 року.

Саме тоді, після прослуховування її пісень продюсером «Мумій троль» Бурлаковим, вона виявилася запрошена для записів перших пісень дебютного альбому на тон-студії Мосфільму. Музичним продюсером для нього зголосився бути Ілля Лагутенко, а звукорежисером – Володимир Овчинников. Повна його версія з’явилася до 7 листопада того ж року.

Земфіра в дитинстві займалася баскетболом (в центрі)

Вже у лютому 1999 року пісня «Снід» змогла увірватися в ротацію таких радіостанцій, як «Наше Радіо», «М-радіо» і деяких інших. Слідом стали популярними її твори «Ракети» і «Ариведерчи». На початку ж березня Земфіра і відзняла свій перший кліп (у Празі) на першу стали відомою пісень.

Офіційне ж уявлення дівчата як співачки відбулося 24 березня в клубі Москви «Республіка Beefeater». Прес-реліз першого альбому «Земфіра» відбувся 10 травня. А перший свій концертний тур вона почала вже у вересні, проїздив по містах СНД з концертами до 5 січня 2000 року.

Одночасно з завершенням концертного туру Земфіра записує ремікси на посилання тоді популярними пісні «Небо Лондона» і «Сніг». Крім того, на цей період припадає і перша телевізійна трансляція її виступу.

Другий альбом Земфіри

28 березня 2000 року відбулася презентація наступного альбом Земфіри «Прости мене моя любов». На цей же період випала і запис ще одного кліпу до пісні «Шукала».

20 травня в тому ж році Земфіра дебютувала на Олімпійському в якості хедлайнера. А 26 серпня в її життя прийшла і перша премія в галузі культури імені Шайхзады Бабича, присуджується в республіці Башкортостан.

Альбом «Чотирнадцять тижнів тиші»

Квітень 2002 року почався для співачки з презентації нового, третього, альбому «Чотирнадцять хвилин тиші». Записаний він був вже зі зміненим складом групи. 4 само квітня розпочався і гастрольний тур на підтримку вийшов диска.

2003 рік став знаменним для неї. Саме тоді вона отримала престижну російську премію «Тріумф».

16 жовтня 2004 року Земфіра удостоїлася виконати спільно з групою Queen під час проходження церемонії MTV Russia Awardsхита «We Are The Champions»..

Вихід альбому «Вендетта»

Перший весняний день 2005 року ознаменувався виходом п’ятого за ліком альбому «Вендета», що включав 15 композицій. А з 10 травня розпочався тур з його презентацією.

5 ВЕЧОРІВ ЗЕМФІРА ВЕНДЕТА Лютий 2006 року став стартом продажів DVD із її кліпами під назвою «Zemfira.DVD». До нього увійшли більшість її кліпів, створених на той час.

Восени того ж 2006 року відбувся випуск і концертного альбому співачки під назвою «Земфіра.Live», що включав 10 її хітів із попередніх альбомів.

Далі був певний перерву в її творчості. Але вже навесні 2007 року Земфіра продовжила свою концертну діяльність. У проходило в той період гастрольному турі нею були виконані всі старі хіти, але з новим аранжуванням.

Шостий альбом — «Спасибі»

Жовтень 2007 року став стартовим для продажу нового альбому співачки «Спасибі», куди включили 12 нових пісень. З 21 жовтня розпочався тур, що підтримує новий диск. А завершенням його стало проведення концерту в «Олімпійському».

У березні наступного року Земфіру преміювали на отримання музичної досить відомої премії «Чартова дюжина». Там вона виграла в номінаціях «Музика» і «Солістка року».

Земфіра сьогодні

У 2011-2013 роках співачка працювала над альбомом «Жити в твоїй голові». До його створення був випущений спонтанно ще один, який отримав найменування «Z-Sides».

Земфіра — Малюк (вендета) У цей період нею були випущені і ряд пісень не для альбомів. Зокрема саундтрек до фільму «Остання казка Ріти».

З початку січня стартував і тур на підтримку останнього її альбому. В рамках його планувалося провести концерти в 51 великому місті.

У 2013 ж році вона була удостоєна і найбільш почесної премії MTVEurope Music Awards у номінації «Найкращий російський виконавець».

Особисте життя Земфіри

Про особисте життя Земфіри ходило чимало чуток. Але ніхто і не припускав про її тісних відносинах з Романом Абрамовичем певний період. Саме тоді виникла чутка про її лесбійських зв’язках з Ренатою Литвиноой.

Про відносини Земфіри і Ренати Литвинової ходить багато чуток

Однак самим першим її чоловіком був Влад Колчин. Вони разом колись проходили науку в училищі і саме там була зав’язка їх відносин.

На сьогодні вона сама заявляє про свій статус «Закохана». Чим закінчаться в результаті нові відносини поки вгадати неможливо.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: