Ім’я: Зара

Дата народження: 26 липня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: співачка

Вага: 60 кг

Зріст: 165 см

Біографія Зари

Ім’я співачки Зари (повне ім’я Заріфа Пашаевна Мгоян ) сьогодні відомо у всіх країнах СНД. Ставши популярною після виходу на екрани російської версії проекту «Фабрика зірок-6», ця яскрава співачка більше не випускала з рук птаха свого щастя і регулярно радувала шанувальників новими цікавими композиціями. Її яскравий голос регулярно звучав на різних каналах російського радіо, а вона сама стала постійною учасницею різних телевізійних проектів, кожен з яких тільки підігріває інтерес публіки до її життя і творчості.

Але що ще ми знаємо про це неординарною російсько-вірменської співачки? Дізнатися деякі особливості біографії однієї з найпопулярніших «фабриканток» нового покоління ми постараємося сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Зари

Майбутня відома «фабрикантка» з’явилася на світ у родині емігрантів з Вірменії. Предки нашої сьогоднішньої героїні відносяться до курдів-езидам і є вихідцями з вірменського міста Ленінакан. Однак, навіть незважаючи на той факт, що відома співачка завжди підтримувала міцні зв’язки зі своєю сім’єю та своєю батьківщиною, майже вся її життя пов’язана з північною столицею Росії. Тут вона народилася, тут пройшло її становлення в якості відомої естрадної співачки. Хоча на самому початку нічого, як здавалося, не обіцяв дівчині запаморочливої кар’єри.

Співачка Зара в кроці від злочину Батько Зари — Паша Бимбашиевич Мгоян – був кандидатом фізико-математичних наук, працював переважно в області машинобудування. Мама нашої сьогоднішньої героїні — Наді Джамаловна Мгоян — більшу частину життя була домогосподаркою. Крім самої Заріфи в її сім’ї є ще двоє дітей — старша сестра Ліана і молодший брат Роман. Вельми примітно, що ніхто з них зараз не пов’язаний з мистецтвом взагалі та музики зокрема.

З раннього віку Заріфа відвідувала середню школу №2 у місті Відрадне. Саме тут наша сьогоднішня героїня зробила перші кроки на сцені, а також познайомилася з відомим у ті часи музикантом Олегом Квашею. Відомий метр запропонував дванадцятирічну дівчинку записати кілька спільних композицій, і Зара, не роздумуючи, погодилася. Так, у репертуарі юної артистки з’явилися її перші пісні — «Саме сьогодні» і «Серце Джульєтти». Вельми цікавим видається той факт, що через деякий час обидві композиції потрапили в ротацію російських радіостанцій і стали досить відомими.

У 1997-му році з «подачі» все того ж Олега Кваші молода співачка Зара потрапила на телевізійний конкурс «Ранкова зірка», на якому дійшла до фіналу. Через деякий час в кар’єрі нашої сьогоднішньої героїні трапився і перший міжнародний успіх: на конкурсі «Нехай сміються діти», який проводився у єгипетських містах Каїр і Порт-Саїд, молода артистка була удостоєна головного призу.

Після цього були нові конкурси і нові перемоги. Так, найбільш успішними для співачки Зари стали виступи на фестивалях «Надії Сибіру» (Омськ), «Шлягер року» (Санкт-Петербург), а також на сочинських конкурсах «Надії Європи» і «Голоси-99».

Співачка Зара стала популярною завдяки проекту Фабрика

Подібні успіхи привернули увагу до молодої виконавиці і зумовили вихід першого студійного альбому – «Серце Джульєтти», який з’явився на прилавках в 1999-му році. У цей момент юної виконавиці було всього шістнадцять років.

Зоряний шлях Зари, театр і естрада

За першою студійною платівкою послідував ще один альбом, який отримав лаконічну назву «Зара». Приблизно в цей період, російсько-вірменська співачка поступила в Санкт-Петербурзьку академію театрального мистецтва і почала часто грати на театральній сцені. На початку двадцять першого століття артистка виконала ролі в спектаклях «Голоси минулого століття», «Небесні ластівки», «Ідіот» та деяких інших. Крім того, в 2001-му році Зара вперше з’явилася на знімальному майданчику, відзначившись у маловідомому фільмі «По імені Барон…». Після першої ролі настало деяке затишшя, яке закінчилося тільки в 2004-му році. У цей період вже у статусі випускниці Санкт-Петербурзької академії театрального мистецтва Зара виконала другорядну роль у фільмі «Спецназ по-російськи 2». Забігаючи трохи наперед, відзначимо той факт, що в майбутньому артистка буде досить часто зніматися в кіно. Найбільш відомими фільмами з її участю стануть картини «Фаворський», «Пушкін. Остання дуель», а також стрічка «Білий пісок».

Співачка Зара — Любов-красуня / Singer Zara Однак, незважаючи на безліч цікавих акторських робіт, найбільшу славу Заріфа Мгоян отримала в якості естрадної співачки. Так, в 2006-му році вона приєдналася до проекту «Фабрика зірок-6», в рамках якого посіла третє місце. Цей успіх привернув підвищену увагу до особистості співачки, а також забезпечив її вигідним контрактом з продюсерським центром Віктора Дробиша.

У 2007-му році на прилавках музичних магазинів з’явився новий альбом виконавиці, що отримав назву «Не залишай мене одну». За кілька місяців вже в якості сформованої естрадної співачки Зара вирушила в гастрольний тур по Росії і країнам СНД. У цей момент в активну ротацію російських радіостанцій потрапила композиція «Небо на двох», яка була записана спеціально для відомого фільму «Код Апокаліпсису».

Згодом співачка Зара випустила ще одну студійну платівку, а також стала часто з’являтися у різних телевізійних проектах російських телеканалів. Так, досить відомим став її виступ з актором Дмитром Певцовым в рамках телешоу «Дві зірки». Крім того, зараз вірмено-російська співачка досить часто виконує радянські шлягери у проекті «Надбання Республіки».

За свою довгу музичну кар’єру співачка записала безліч відомих композицій, багато з яких стали справжніми хітами. В період з 2009-го по 2012-й роки наша сьогоднішня героїня чотири рази ставала лауреатом престижної музичної премії «Золотий грамофон».

Особисте життя Зари, співачка зараз

У житті відомої естрадної виконавиці було два шлюби. Так, першим чоловіком Зари став видатний підприємець, син екс-губернатора Санкт-Петербурга Валентини Матвієнко – Сергій Матвієнко. Заради свого чоловіка дівчина прийняла православ’я, однак, незважаючи на це, у шлюбі подружжя прожило лише півтора року. Причина цього розриву досі не розголошується.

Співачка Зара з другим чоловіком Сергієм Івановим і сином

У 2008-му році Зара знову вийшла заміж. Цього разу її новим чоловіком став начальник управління Департаменту охорони здоров’я Сергій Іванов. Вельми примітно, що заради романа з Зарою політик розлучився зі своєю попередньою дружиною, у якої залишилося від нього двоє дітей.

У 2010-му та 2012-му роках співачка Зара народила своєму новому чоловікові двох дітей – синів Данила і Максима.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: