Ім’я: Захар Смушкін

Дата народження: 23 січня 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Ленінград

Діяльність: підприємець

Біографія Захара Смушкина

Смушкін Захар Давидович – голова ради директорів целюлозно-паперового комбінату ВАТ «Група «Ілім»».

Захар Смушкін – талановитий керівник

Історія підприємця Захара Смушкина

Смушкін Захар Давидович пройшов тернистий шлях від простого спеціаліста до посади голови Ради директорів найбільшого концерну в галузі лісової промисловості «Групи «Ілім»».

Відправною точкою вражаючою кар’єрних сходів Захара Давидовича можна вважати 1984 рік – саме тоді він закінчив Ленінградський технологічний інститут целюлозно-паперової промисловості і приступив до трудової діяльності. Він влаштувався в наукове об’єднання «Гидролизпром» і паралельно продовжував навчання в аспірантурі.

30 квітня 1992 року Смушкін спільно зі знайомими фахівцями (серед яких був і також закінчив ЛТІ ЦПП Борис Геннадійович Зингаревич) подарував життя нової лісопромислової компанії «Ілім Палп Ентерпрайз». Чотири роки потому Захар Смушкін перевів своє дітище в іншу форму власності — ЗАТ.

Захар Смушкін в молодості

Саме в середині важких 90-их років компанія Захара Смушкина під його чуйним керівництвом розрослася до федеральних масштабів. Завдяки активному впровадженню сучасних технологій і вертикально-інтегрованої структури «Ілім» отримав можливість успішно конкурувати з найбільшими лесопромышленными організаціями Росії та Європи.

Інтерв’ю Захара Смушкина В 2001 році Захар Смушкін зайняв крісло голови ради директорів ВАТ «Група «Ілім»». В 2003 році йому присвоїли звання почесного доктора Санкт-Петербурзької лісотехнічної академії.

Захар Смушкін і Дмитро Медведєв на відкритті нового цеху «Іліма» в Братську

Особисте життя Захара Смушкина

Захар Давидович одружений, подружжя виховало сина. Що стосується хобі Смушкина, підприємець захоплюється шахами і великим тенісом, а також колекціонує живопис.

Захар Смушкін зараз

За даними Forbes, в 2016 році Захар Смушкін займав 114 місце у списку найбагатших вітчизняних бізнесменів. Під його керівництвом «Група «Ілім»» продовжує розвиватися навіть в умовах кризи – на її підприємствах виробляється в середньому 75% всієї товарної целюлози Росії.

Кожне підприємство групи «ІЛІМ» обладнано за останнім словом техніки

Захар Давидович реалізує свої ідеї у Російському союзі промисловців і підприємців, входить до складу Ради Державного технологічного університету рослинних полімерів в Санкт-Петербурзі і президію Конфедерації лісопромисловців Північно-Західного округу Росії.

Захар Смушкін – один з найуспішніших підприємців Петербурга і Росії

Також бізнесменові належить мережа будівельних супермаркетів «Домовик».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: