Ім’я: Юрій Трутнєв

Дата народження: 1 березня 1956 р. (60 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: сел. Полазна, Пермська обл.

Діяльність: політичний діяч

Вага: 72 кг

Зріст: 177 см

Біографія Юрія Трутнева

Юрій Петрович Трутнєв – екс-мер Пермі, з 2000 до 2004 року – губернатор Пермської області, керував процесом об’єднання Пермській області і Коми-Пермяцкого автономного округу в єдиний Пермський край. Міністр природних ресурсів і екології РФ в 2004-2012 роках, помічник президента з 2012 по 2013 рік. В даний час є повноважним представником президента в Далекосхідному окрузі.

Юрій Трутнєв – повпред Далекосхідного федерального округу

Дитинство Юрія Трутнева

Юрій народився в Пермській області. Його батько працював начальником ділянки нафтопроводу, мама теж працювала в нафтовій галузі. З дитинства спосіб життя нафтовиків хлопчикові був відомий. Як згадував Юрій Петрович, в той час робота в цій сфері була зовсім іншою: дуже часто щось десь рвалося небудь падало. Батько міг виїхати серед ночі, вставши по дзвінку.

Після закінчення школи юнак вирішив піти по стопах батьків, незважаючи на всі тяготи професії нафтовика. Він поступив в політехнічний інститут міста Пермі, ставши студентом гірничого факультету. Перші три курси юнак навчався без напруги і особливого старання, але починаючи з четвертого курсу навчання його по-справжньому захопила, та так, що він почав отримав підвищену стипендію.

Початок кар’єри Юрія Трутнева: довгий шлях у політику

Після інституту Трутнева розподілили в Пермський НДІ і проектний інститут нафтової промисловості, де він і почав свою трудову діяльність на посаді молодшого наукового співробітника. Він вирішив не будувати наукову кар’єру, тому пішов з інституту, відмовившись від аспірантури. На той момент він вважав, що набагато цікавіше, а головне, важливіше для суспільства буде посаду інструктора міськкому ВЛКСМ.

Юрій Трутнєв в молодості (1994 рік)

В його обов’язки входила організація молодіжних зльотів і студентських будзагонів. Молодий чоловік віддавався новій роботі з усім завзяттям, і в 1986 році йому запропонували очолити обласний спорткомітет. На це багато в чому вплинула захопленість Трутнева спортом: туризмом, боротьбою, самбо, а згодом і карате.

Кооперативний рух та комерційна діяльність Юрія Трутнева

З початком перебудови молоду людину захопило кооперативний рух. Він хотів зрозуміти, як підприємство може сама заробляти і сама ж розпоряджатися заробленими коштами. Він залишив свою посаду і організував з компаньйонами кооператив.

1996: Юрій Трутнєв – мер Пермі

Найбільше хвилювалася мама Юрія: їй було незрозуміло, як можна було поміняти поважну посаду на невідомість. Кооператив, який отримав назву «Контакт», розмістився в кімнаті, яка була орендована на першому поверсі будівлі спорткомітету. Перший капітал хлопці заробили, придумавши програму показових спортивних виступів і самостійно виступаючи в різних районах міста. Зібравши чималу суму, вони пустили її на розробку тренажерних комплексів. Пізніше ці тренажери поставлялися в навчальні заклади Пермської області.

Юрій Трутнєв відповів на незручні питання Прийшли дев’яності роки, і замість «Контакту» з’явилася фірма «ЕКС Лімітед», що поставляє в область продукти харчування з-за кордону. Справи процвітали. З часом з’явилася нова фірма, «Доктор ЕКС», що поставляла імпортні медикаменти.

Початок політичної діяльності Юрія Трутнева

Займатися бізнесом Трутневу було не тільки вигідно, але й цікаво, однак хотілося спробувати себе ще й у політиці. Першою сходинкою в його політичній кар’єрі стало місцеві Законодавчі збори, де він став на чолі Комітету з податків і економічної політики. У 1996 Юрій Петрович став мером Пермі. З його приходом на цю посаду справи в місті стали налагоджуватися, зокрема, був побудований тунель під Транссибом. Це був грандіозний проект, який значно поліпшив транспортну ситуацію в місті.

Міністр Юрій Трутнєв: Думайте про те, як стати успішним В кінці 2000 року Трутнєв виграв вибори і став губернатором Пермської області. В період його роботи на посаді губернатора проходило об’єднання Пермської області та Комі-Пермяцким АТ. Російські регіони вирішили укрупнювати, і першим, можна сказати, експериментальним стало поєднання саме цих двох регіонів. Організований в 2003 році референдум дав згоду на об’єднання. Так з’явився Пермський край.

2000 рік: губернатор Юрій Трутнєв

Робота Трутнева в Москві: Уряд і Кремль

У 2004 році губернатору Пермського краю запропонували очолити Міністерство природи замість Віталія Артюхова, який займав цей пост протягом останніх трьох років. Трутнєв прийняв пропозицію і займав цей пост до 2012 року. Його першим серйозним кроком на цьому місці стала організація перевірок проекту «Сахалін-2», в результаті чого Газпром став контролюючим акціонером, отримавши 51% акцій.

2004 рік: Юрій Трутнєв, міністр природних ресурсів РФ

У 2012 році Трутнєв став помічником президента Володимира Путіна. В його обов’язки входило курирування ресурсного відомства і курирування Держради.

З серпня 2013 року Юрій Петрович став повноважним представником Президента в Далекосхідному окрузі.

Особисте життя Юрія Трутнева

Юрій Петрович завжди захоплювався спортом, але в останні роки він багато часу присвячує карате кекусинкай. Він має 5-им даном, з 2005 року є співголовою російського Союзу бойових мистецтв, а з 2011 – співголовою Всесвітнього Союзу Кекусін (також був одним з ініціаторів його створення).

Юрій Трутнєв серйозно займається карате Кьокусінкай

Також Юрій Трутнєв – завзятий автогонщик. З 2000-го року він протягом чотирьох років був учасником етапів Кубка та Чемпіонату країни з авторалі.

У Юрія Петровича п’ятеро дітей – дві дочки і три сини. В даний час він одружився втретє. Друга його дружина – Марина Львівна Трутнева. Вона спортсменка, а саме – майстер спорту з художньої гімнастики. Сьогодні Марина Львівна володіє в Пермі магазином одягу. Обидва його сина (Олександр і Дмитро) народилися від другого шлюбу. Третій раз політик одружився в 2006-му році. Його дружина – Петрова Наталія Сергіївна.

Юрій Петрович не забуває своє рідне місто – він часто приїжджає до Пермі, де живуть його друзі і родичі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: