Ім’я: Юрій Стоянов

Дата народження: 10 липня 1957 р. (59 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: село Бородіно (недалеко від Одеси)

Діяльність: актор театру і кіно, ведучий, постановник ролей

Вага: 74 кг

Зріст: 170 см

Біографія Юрій Стоянов

Юрій Стоянов є яскравим прикладом того, яких висот може досягти людина, завдяки своїй наполегливості та працездатності. Сьогодні ім’я актора відомо всім. Його люблять в Росії та Україні, Білорусі та багатьох інших країнах світу. В наші дні Юрій Стоянов залишається одним з найбільш популярних і відомих коміків на російській естраді. Однак для того, щоб добитися слави і визнання акторові довелося докласти чимало зусиль. Адже шлях наверх ніколи не буває легким.

Ранні роки Юрія Стоянова

Майбутній народний артист Росії з’явився на світ у невеликому селі Бородіно Одеської області. Його сім’я була далека від світу театру, як, втім, і від мистецтва взагалі. Саме тому припустити, що непосидючий хлопчик через багато років стане відомим акторів, було досить складно. Більш вірогідною для Юрія Стоянова була кар’єра лікаря (принаймні, саме на цьому наполягав його батько, який працював лікарем-гінекологом). Проте з самого дитинства хлопчик марив про інше.

Юрій Стоянов народився на Україні

Ще в другому класі Юрій Стоянов почав брати участь у шкільних постановках, мріючи, що одного разу він стане відомим актором. Батьки поважали бажання сина, однак далеко не завжди сприймали його всерйоз. Можливо, саме тому в ранньому дитинстві актор часто кидався з боку в бік, змінюючи одне заняття на інше. Так, ще до п’ятнадцяти років Юрій Стоянов встиг «засвітитися» в поетичній студії, музичному гуртку, де навчався грі на гітарі, а також в спортивній школі фехтування. Варто відзначити, що практично скрізь Юрій досяг певного успіху, встигнувши стати майстром спорту.

Перші кроки Стоянова на сцені

У підлітковому віці майбутній народний артист став займатися в акторській школі при Одеській кіностудії. Саме тут Юрій Стоянов вперше чітко усвідомив, ким хотів би стати в майбутньому. У наступні кілька років він став напружено готуватися до вступу у ВДІК. Однак alma mater актора став інший знаменитий московський інститут – ГІТІС. Саме в цьому місці проходило остаточне становлення Стоянова як актора.

Вельми примітно, що ніхто з педагогів як в Одесі, так і в Москві ніколи не виділяв Юрія загального числа студентів. Не жалували актора і критики, після того, як у 1978 році він став грати у Великому драматичному театрі ім. Товстоногова.

Юрій Стоянов: культура їжі Стоянов не був зіркою і не відзначався надзвичайним талантом. Його роль не критикували, але і хвалебні відгуки вони отримували також вкрай рідко. Апофеозом всього цього став коротка розмова з Олегом Табаковим, що трапився за лаштунками одного з московських театрів. «Ви грали в БДТ?» — здивовано запитав великий майстер сцени. – «Я вас зовсім не пам’ятаю. А адже я завжди запам’ятовую хороших акторів». У тому, що він «ніколи не був хорошим актором» неодноразово визнавався і сам Стоянов. Адже його кар’єра в театрі ніколи не була особливо блискучою. До 1990 року великих ролей у Стоянова практично не було. За сімнадцять років роботи в БДТ єдиним значущим виставою Юрія стала постановка «Амадеус», в якій актор зіграв Моцарта.

Не ладналася в Стоянова і кар’єра в кіно. До тридцяти трьох років майбутній народний артист з’являвся на екрані лише епізодично.

Чималої поваги заслуговує той факт, що подібні тяготи актор завжди брав з честю, намагаючись відшукати причини в собі, а не в оточуючих. «Для мене просто не було ролей» — згадував в одному зі своїх інтерв’ю Юрій Стоянов. — А раз не було ролей, значить, не я послав якогось сигналу. Легше за все вважати, що навколо всі дурні, а я ж сам – невизнаний геній».

Юрій Стоянов та Ілля Олейников разом працювали кілька десятків років

Залишаючись стійким, актор терпів і працював, працював і терпів. І в кінцевому підсумку доля винагородила його за всі старання.

Юрій Стоянов у проекті «Городок»

Історія легендарного серіалу розпочалася з невеликого гумористичного фільму «Анекдоти», що побачила світ у 1990 році. Як і інші ранні фільми Стоянова картина не мала великого успіху (навіть незважаючи на яскравий акторський склад). Однак у долі народного артиста саме ця стрічка зіграла визначальну роль. Вся справа в тому, що під час зйомок Стоянов познайомився з іншим актором Іллею Олейниковим. І ця зустріч стала знаковою для обох акторів.

Швидко знайшовши спільну мову, два артиста продовжили співробітництво в рамках нових проектів. Після зйомок у фільмі «Анекдоти» була спільна робота в короткому шоу «Кергуду!», а також у передачі «Адамове яблуко», де у акторів була своя рубрика.

У 1993 році актори вирішують створити власне шоу, і через деякий час на екрани виходить перший випуск передачі «Городок».

Юрій Стоянов - улюбленець жінок

Гумористичне шоу мало величезний успіх у глядачів і протягом декількох років отримало ряд значущих телевізійних премій. Загалом за 19 років було знято 284 випуску. Програма мала великий успіх у Росії, Україні, Білорусі, а також став першим російським шоу, що транслюються в ряді країн Європейського Союзу. «Містечко» чотири рази отримував премію «ТЕФІ». Перемагали у різних номінаціях і самі ведучі. Для Юрія Стоянова «Городок» став чимось більшим, ніж просто ще один творчий проект. Адже у свідомості глядачів його ім’я завжди буде пов’язане саме з цією передачею.

Юрій Стоянов в даний час

Починаючи з 2000 року, актор став часто зніматися в кіно. Найбільш значущими ролями для нього стали ролі у картинах «Конвалія срібляста», «Три мушкетери», «12», «Людина біля вікна», «Біла гвардія». У цих фільмах Стоянов постає перед глядачем не лише як комедійний, але і як драматичний актор. У 2001 році Юрій отримав звання Народного артиста Росії, а в 2007 премію «Золотий орел» за роль в картині «12». В даний час актор працює над створенням кількох нових проектів. У 2013 році на екрани має вийти два нових фільми з його участю. Крім того, в даний час повним ходом йдуть роботи над створенням оновленої версії передачі «Городок».

Юрій Стоянов та Ілля Олейников. Після двох невдалих шлюбів, актор знайшов щастя і сімейного життя. З його нинішньою дружиною Оленою Стояновій актор разом вже 12 років. Сьогодні Юрій щасливий батько і щасливий чоловік. У народного артиста двоє синів від першого шлюбу, дочка і дві падчерки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: