Ім’я: Юрій Миколаїв

Дата народження: 16 грудня 1948 р. (68 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Кишинів

Діяльність: телеведучий і радіоведучий

Вага: 65 кг

Зріст: 175 см

Біографія Юрія Миколаєва

Юрій Ніколаєв – це відомий радянський телеведучий, коли став справжнім символом всієї телевізійної індустрії СРСР. Про його особистості ходить безліч самих різних легенд, які в якійсь мірі лише підтверджують популярність нашого сьогоднішнього героя.

В його біографії можна відшукати десятки цікавих фактів. Але можна з упевненістю стверджувати, що нам відомо абсолютно все про людину, якого ми регулярно бачимо на своїх телеекранах? Звичайно, немає. Адже білі плями зустрічаються у долі кожної публічної персони.

Ранні роки, дитинство і родина Юрія Миколаєва

Юрій Олександрович Миколаїв з’явився на світ у Молдові – в місті Кишинів. Його батьки були далекі від світу мистецтва і обидва ставилися до системи правоохоронних органів Радянського союзу.

Зокрема, батько нашого сьогоднішнього героя служив у чині полковника в рядах молдавського МВС і навіть був удостоєний безлічі різних нагород. Не менш цікавою персоною була і мама майбутнього телеведучого – Валентина Гнатівна. Практично все своє життя жінка пропрацювала в системі КДБ.

Дана обставина стає особливо цікавим при врахуванні того факту, що дід Юрія Миколаєва колись сильно постраждав від діяльності комітету держбезпеки, був репресований і навіть переїхав у Канаду. Проте дане питання ми сьогодні залишимо за дужками.

Юрій Ніколаєв в молодості був непоганим актором

Що ж стосується самого Юри, то його творчий шлях розпочався досить рано. Ще в дитячі роки він потрапив до складу шкільного театрального гуртка, який в свою чергу став його путівкою у світ телебачення. Наш сьогоднішній герой грав на кишинівському телебаченні дитячі ролі, а тому вже в ранньому віці став справжньою зіркою в своїй школі.

Перші успіхи призвели Юрія Миколаєва до думок про професійну кар’єру на телебаченні. У той період майбутній відомий телеведучий мріяв стати актором, а тому після закінчення школи зважився на переїзд до Москви.

У 1965-му році наш сьогоднішній герой переїхав до Росії, де невдовзі подав документи в ГІТІС. Вступні іспити молодий молдавський хлопець здав вдало, а тому вже скоро став студентом акторського факультету Державного інституту театрального мистецтва.

Зоряний шлях Юрія Миколаєва: фільмографія і телебачення

Свою творчу кар’єру наш сьогоднішній герой почав в якості актора Театру імені Пушкіна. У цьому місці Юрій Ніколаєв виступав з 1970-го по 1975-й рік. Зніматися в кіно актор також почав приблизно в цей же період. У 1971-му році він виконав невелику роль у фільмі «Зоя Рухадзе», слідом за якою послідувала велика робота у фільмі «Великі перегони».

Ролі в кіно призвели Юрій Миколаєва у світ телебачення. З 1973-го по 1975-й рік він працював в якості позаштатного працівника, проте вже незабаром отримав посаду диктора на Держтелерадіо СРСР.

Ігор Ніколаєв у фільмі «Юрій Ніколаєв. Не можу без ТБ» Деякий час паралельно з роботою на телебаченні Юрій Ніколаєв ще знімався в кіно, але вже в тому ж 1975-му році отримав пропозицію, яке змусило його повністю зосередитися на своїй телевізійній кар’єрі. Таким став проект «Ранкова пошта», ведучим якого наш сьогоднішній герой став в середині сімдесятих.

Ця передача принесла йому величезний успіх і зробила Миколаєва популярним у всіх регіонах СРСР. У різні роки його партнерами по знімальному майданчику були самі різні представники радянського телебачення. Живим втіленням духу телепрограми залишався лише сам Юрій Олександрович.

В цілому над програмою «Ранкова пошта» провідний безперервно працював шістнадцять років. Паралельно з цим він також вів і деякі інші телевізійні передачі. Якийсь час Юрій Миколаїв працював провідним новинних програм на Держтелерадіо СРСР, а також вів легендарну дитячу програму «на добраніч, малюки».

Однак його персональних полем для діяльності завжди були музичні програми. У різні періоди часу наш сьогоднішній герой працював над передачами «Пісня року», «Блакитний вогник», а також вів пісенний фестиваль в Юрмалі.

Юрій Ніколаєв про геїв і шоу-бізнесі Як зазначається в деяких джерелах, в середині 1978-го року Юрій Миколаїв став першим телеведучим в СРСР, який з’явився в кадрі в стані алкогольного сп’яніння. Даний епізод досі Миколаїв згадує з гумором. Год

то стосується інших успіхів, що в цьому плані варто відзначити передачі «Ранкова зірка» і «Вгадай мелодію», над створенням яких наш сьогоднішній герой працював в якості продюсера. Завдяки цим проектам популярний радянський телеведучий зумів залишитися помітною фігурою в світі російського телебачення навіть після розпаду СРСР.

У 1997-му році Юрій Ніколаєв знову став працювати над відновленою передачею «Ранкова пошта», Згодом він також вів програми «Танці на льоду» і «Танці з зірками» на каналі «Росія», а також передачу «Надбання республіки» (спільно з Дмитром Шепелєвим). Паралельно з роботою на телебаченні Юрій Ніколаєв іноді знімався в кіно. Зокрема, у двотисячні роки він з’явився в серіалах «Аннушка» і «Yesterday live».

За свої численні успіхи в світі радянського і російського телебачення Юрій Ніколаєв був удостоєний двох премій спілки журналістів Росії, ордена Дружби, а також звання Народного артиста Росії. В даний час Юрій Ніколаєв працює на телебаченні над старими і новими проектами. Одним з таких є принципово нова передача «В наш час».

Особисте життя Юрія Миколаєва

Телеведучий Юрій Ніколаєв зі своєю коханою середньоазіатської вівчаркою

Перший шлюб Юрій Миколаєва був досить швидкоплинний, а тому сьогодні про нього практично нічого не відомо. Інша справа подружній союз з другою дружиною – Елеонорою Олександрівною. Закохані познайомилися на вечірці у старшого брата дівчини, який був старим приятелем Юрія. Після цього молоді люди почали зустрічатися. Сьогодні Елеонора і Юрій разом вже багато років. Дітей у пари немає.

У звичайному житті Юрій Ніколаєв любить спорт і підтримує дружні стосунки з Леонідом Якубовичем. В минулому його близьким другом був Влад Листя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: