Ім’я: Юрій Коків

Дата народження: 13 серпня 1955 р. (61 рік)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: Нальчик, Кабардинская АРСР

Діяльність: політик

Вага: 78 кг

Зріст: 180 см

Біографія Юрія Кокова

Юрій Олександрович Коків – глава Республіки Кабардино-Балкарія, раніше – голова Департаменту з протидії екстремізму МВС, має чин генерал-полковника поліції.

Глава Республіки Кабардино-Балкарія Юрій Коків

Дитинство і освіта Юрія Кокова

Юрій Коків народився 13 серпня 1955 року в Нальчику – столиці Кабардинской АРСР (нині Республіка Кабардино-Балкарія), куди незадовго до цього селища Карагач Прохладненского району переїхали його батьки.

Після закінчення середньої школи (випустився в 1974 році) в рідному місті Юрій Коків обрав для себе кар’єру захисника правопорядку – і відправився в Ростов-на-Дону, вступати на юридичний факультет Ростовського державного університету. У 1979 році він отримав диплом про вищу юридичну освіту.

Після закінчення університету Юрій Коків повернувся на батьківщину і став служити в республіканській службі карного розшуку, успішно займався розслідуванням розкрадання соціалістичної власності. За цією роботою пройшли вісім років життя Юрія Олександровича.

Юрій Коків – політик

У 1987 році в кар’єрі Юрія Кокова стався переломний момент — він стає політиком, а точніше – завідувачем адміністративно-фінансовим відділом Радміну республіки. Ще через чотири роки Юрій Олександрович отримав нові посади: заступник начальника щойно створеної служби кримінальної міліції, а потім – начальника Управління по боротьбі з економічними злочинами МВС Кабардино-Балкарії.

Глава КБР Юрій Коків підвів підсумки 2015 року В 1993 році Коків вперше був обраний в республіканську Палату представників. Враховуючи його чималий до того часу досвід роботи в силових структурах, Юрію Олександровичу доручили керівництво Комісією з безпеки та законодавству.

У 1995 році Коків отримав високий пост замміністра МВС і одночасно начальника кримінальної міліції. У 1999 році Кокова відправили до столиці Росії, де він зайняв пост головного інспектора інспекції Головного організаційно-інспекторського управління МВС.

Минуло ще чотири роки, й пан Коків став боротися з організованою злочинністю вже у всеукраїнських масштабах. Спершу — як заступник начальника відповідного головного управління, а потім — першим заступником начальника департаменту.

Юрій Коків побудував блискучу кар'єру в МВС

У 2008 році у структуру МВС був введений Департамент по боротьбі з екстремізмом. З цього часу аж до 2011 року його очолював Юрій Олександрович. Після цього він залишився в цій сфері – керував ГУ по боротьбі з екстремізмом МВС Росії.

У вересні 2012 року його чекала нова посада — начальник Інституту підвищення кваліфікації МВС Росії.

6 грудня 2013 року Володимир Путін прийняв відставку глави Кабардино-Балкарії Арсена Канокова і своїм указом призначив Юрія Кокова тимчасово виконуючим обов’язки керівника регіону. На робочій зустрічі, присвяченій цій події, Путін підкреслив, що Юрій Олександрович – виходець із республіки, тому знає про ситуацію не з чуток, а успішний досвід роботи у федеральних органах влади допоможе вирішенню місцевих проблем.

Робоча зустріч Володимира Путіна з Юрієм Коковым

9 жовтня 2014 року парламент Кабардино-Балкарії одноголосно змінив статус глави республіки з тимчасового на постійний. Свої вітання Юрію Кокову принесли багато глави регіонів, у тому числі глава Чечні Рамзан Кадиров.

Новий глава Кабардино-Балкарії – Юрій Коків

Особисте життя Юрія Кокова

Юрій Коків одружений. Його дружину звуть Жанна Бабаєва, вона відбувається із впливового балкарського клану. Її батько є високопоставленим офіцером МВС. У пари двоє дітей.

Юрій Коків зараз

Заступивши на пост глави КБР, Юрій Олександрович активно їздив по ввіреній йому республіці, щоб бачити стан справ не тільки зі звітів, які кладуть на стіл підлеглі.

Юрій Коків приймає громадян

Основний напрямок політики Кокова – «пожвавлення» аграрного сектора економіки, на який, за словами Юрія Олександровича, покладено нелегке, але реально здійсненне завдання з імпортозаміщення.

Для поліпшення ділового клімату КБР використовуються різні заходи підтримки малого бізнесу: кредитування на пільгових умовах, надання грантів на спеціальних конкурсах бізнес-проектів, створення так званих бізнес-інкубаторів та інші. Крім того, без уваги Кокова не залишаються і такі галузі, як транспорт, енергетика, будівництво.

«Розумники і розумниці» з Юрієм Коковым Одним з головних досягнень Коків вважає забезпечення безпеки та громадського порядку в республіці, бо як Кабардино-Балкарія розташована в регіоні, зі славою «неспокійного». Боротьба з екстремізмом ведеться активно і приносить свої плоди у вигляді стабільного зниження кількості злочинів, особливості терористичної спрямованості (так, в 2015 році їх було скоєно всього два проти 143 2010 році).

2016 рік: Юрій Коків на посаді глави КБР

Юрій Коків спілкується з виборцями в соціальних мережах, зокрема, в популярних Facebook, Instagram і Twitter. Нові публікації з’являються регулярно. Крім оперативних звітів про діяльність це дозволяє громадянам республіки оперативно зв’язатися з главою КБР. На коментарі до фото в Instagram відповідають чиновники, що відповідають за відповідні напрямки — зокрема, Азамат Кощєєв, глава адміністрації Урванского муніципального району Кабардино-Балкарії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: