Ім’я: Юрій Гримов

Дата народження: 6 липня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: режисер, продюсер

Вага: 92 кг

Зріст: 185 см

Біографія Юрія Гримова

Дитинство і родина Юрія Гримова

Відомий продюсер, кліпмейкер і фотограф Юрій Гримов народився в Москві.

З дитинства Юрій любив смішити і розважати своїх друзів, а після вже і однокласників. Тим не менш, за словами продюсера, його ніколи не запрошували на свої день народження однокласника, так і д’артаньяна теж не звали зіграти. Зате пізніше завдяки своєму зросту юний Гримов став відмінно грати в баскетбол. Вже тоді Юрій став захоплюватися малюванням, причому саме малювання були його улюбленим уроком. Деякий час майбутній продюсер навіть танцював у грузинському ансамблі «Колхіда».

Після школи Юрій Громов пішов в армію. Потрапив він в артилерію, а саме в ремонтну роту. Правда, за словами самого Юрія він більше був просто художником, ніж ремонтником, і посаду його звучала відповідно – «Майстер по ремонту і зберігання дизельних двигунів».

Юрій Гримов - легендарний режисер і продюсер

Демобілізувавшись, молодий Громов подав документи в технікум. Правда, провчився він там зовсім не довго, через час Юрія вигнали. Молодий чоловік влаштувався працювати на завод «АЗЛК».

Початок і розквіт кар’єри Юрія Гримова

Одночасно працюючи на заводі, Юрій Гримов став брати участь у показах одягу від центру моди «Люкс». У цей же період відбулися його перші зйомки, після яких він також знявся в кліпі Валерія Леонтьєва «Маргарита».

З цього часу Юрій Гримов починає активно підніматися по сходах шоу-бізнесу. Першою його щаблем стала робота в рекламному агентстві «Premier SV». Працюючи в агентстві, Гримов став автором більш ніж трьохсот різних рекламних і музичних відеокліпів. Його клієнтами були такі зірки, як Алсу, Алла Пугачова, Катя Лель, Олександр Розенбаум, Вітас, Валерій Леонтьєв, Олег Газманов і багато інших. В якості сценариста і режисера Юрій Гримов взяв участь у виборчій кампанії Бориса Єльцина, за що навіть спромігся президентської нагороди.

У 1996 році кліпмейкер зняв свій перший фільм, хоч і короткометражку «Чоловічі одкровення». У цьому ж році Юрій Гримов відкриває першу в Російській Федерації Майстерню кіно, телебачення та реклами. Тут молодим людям надається можливість навчатися у заслужених метрів театру і кіно.

Юрій Гримов Через два роки відбулася прем’єра вже повнометражного художнього фільму «МУ-МУ». Ця картина принесла йому нагороду від журі кінофестивалю «Кінотавр», приз від Міністерства культури Франції і деякі інші не менш значущі нагороди. У 1999 році Гримов ставить виставу «Дали». Наступними його театральними роботами стали вистави: «Нірвана», «Квіти для Елджернона» та опери «Царська наречена».

Крім роботи в шоу-бізнесі Юрій Гримов відомий своїми роботами в області фотографії. Його персональні виставки не раз ставали подіями не тільки в СНД, але і в країнах Європи. У 2001 році він випустив альбом фоторобіт «Краще, ніж просто».

У цьому ж році він представив свій другий фільм «Колекціонер». Наступними його фільмами стали: «Казус Кукоцкого» за мотивами однойменного роману Людмили Улицької, «Чужі», «На дотик» і «Рік білого слона». На даний момент режисер знімає фільм для дітей «Полліанна», прем’єра якого запланована на 2015 рік.

Досягнення Юрія Гримова: кліпи та теле-роботи

Найбільш широкомасштабними проектами Гримова стали: оформлення міжпрограмний простір для «Першого каналу», телеканалу «Дощ», РЕН-ТВ та ін., документальні фільми і телевізійні програми. У 2000 році в ефір Першого каналу вийшла його авторська програма «Подивися». Тут розповідалося про видатних людей, які були маловідомі широкій публіці.

Велика риба в Свежаке — Юрій Гримов Юрій Гримов став володарем таких престижних нагород як «Золота медаль фестивалю «Golden Awardsof Montreux», Диплом фестивалю «Epica», приз Каннського фестивалю за найкращий рекламний ролик, приз фестивалю «Portoroz-94».

Примітно, що всі премії і нагороди вручалися цій талановитій людині не тільки за досягнення в рекламі, але і в деяких інших сферах кіно і телебачення. Так, наприклад киноролик «Антиснід. Скафандр» був відзначений нагородою Організацією Об’єднаних Націй.

Юрій Гримов сьогодні

На даний момент крім діяльності у шоу-бізнесі Юрій Гримов займає посаду керівника молодіжних програм Федерації інтернет-освіти. Основною метою діяльності цього об’єднання є сприяння розвитку інтернет-освіти в Росії. Крім того він розробляє фірмовий стиль і дизайн для багатьох знаменитих компаній і державних організацій. Так постійними клієнтами його студії дизайну є РАО «ЄЕС Росії», магазину «Davidoff» і багато інших.

Юрій Гримов з дружиною

Особисте життя Юрія Гримова

Про свою сім’ю Юрій Гримов розповідає досить скупо. Відомо, що у нього є дружина Ольга, яка за фахом лікар-стоматолог, а також дочка Антоніна. Примітно, що, як і дружина, так і дочка завжди допомагають йому в роботі. Так, наприклад Антоніна знялася у кількох епізодах одного з його фільмів.

Цікаве про Юрія Грымове

— У 2013 році переміг зі своєю командою в телевізійному шоу «Форт Боярд»;

— У 2006 році був визнаний людиною десятиліття;

— Входить в склад ради з державної культурної політики при Раді Федерації РФ;

— Є членом Академії кінематографічних мистецтв і Академії реклами РАРА;

— У 2003 році звинувачували у плагіаті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: