Ім’я: Юрій Батурин

Дата народження: 13 серпня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: с. Ставидлы, Україна

Діяльність: актор театру, кіно і телебачення

Вага: 89 кг

Зріст: 185 см

Біографія Юрія Батуріна

Юрій Батурин – це російсько-український актор, кар’єра якого стрімко набирає популярність в останні кілька років. Він часто з’являється в різних телесеріалах, а тому до його особистості незмінно прикута підвищена увага.

Однак, як це не дивно, сьогодні про життя і кар’єрних долю актора відомо не так багато, як можна було б подумати. Особистість актора багато в чому залишається загадкою для багатьох телеглядачів. А тому в нашій сьогоднішній статті ми вирішили заповнити цю прогалину.

Ранні роки, дитинство і родина Юрія Батуріна

Юрій Анатолійович Батурин з’явився на світ 13 серпня 1972 року в селі Ставидлы, розташованому в Кіровоградській області України. Його сім’я була звичайним радянським сімейством. Мама працювала вчителькою у школі, а батько служив у лавах радянських військ.

У ранньому віці наш сьогоднішній герой був звичайним хлопцем. Він часто хуліганив, влаштовував різні витівки однокласникам, а також регулярно потрапляв «на килим» до директора. Однак, незважаючи на це, навчався майбутній актор завжди досить непогано.

Причина цього крилася в звичайній допитливості хлопця. Юрій Батурин любив читати книги про піратів та лицарів, а тому завжди непогано знався на літературі, історії та географії.

Актор Юрій Батурин популярний завдяки роботам в серіалах і кіно

Що стосується захоплення театральним мистецтвом, то воно також формувалося під впливом тих самих лицарів і піратів. Молодий український хлопець дуже любив дивитися фільми про улюблених героїв, а тому завжди мріяв стати одним з них.

Ясна річ, вирушати в плавання з морськими контрабандистами, Юрій Батурин не збирався. А значить, акторська майстерність, дозволяє перевтілюватися в самих різних персонажів, залишалося єдиним варіантом.

Таким чином, вже в чотирнадцять років, ведений мрією, молодий українець залишив рідне село і відправився в Дніпропетровськ вступати в театральне училище. Прослуховування виявилося вдалим, а тому вже незабаром Юрій Батурин отримав омріяний студентський квиток. У цьому місці він провчився кілька років. Проте після одержання диплома він несподівано для всіх вирішив продовжити освіту і переїхав у Москву. У російській столиці Батурин вступив в РАТІ-ГИТИС, де став вчитися в майстерні Марка Захарова.

За роки навчання український хлопець встиг зміцніти, набратися майстерності, а також отримати російське громадянство. Після цього у 1996-му році він за розподілом потрапив у театр «Ленком», де вперше став виступати ще в студентські роки.

Юрій Батурин та його незабутні акторські дуети Однак театральна кар’єра нашого сьогоднішнього героя виявилася недовгою. Як зізнається сам актор, зарплата в «Ленкомі» була однією з найвищих в театральній Москві. Але, незважаючи на це, все ж не дозволяла почувати себе досить забезпеченою людиною.

Маючи тільки зарплатою театрального актора навіть зняти в Москві відповідне житло було досить складно. Тому в один прекрасний день Юрій Батурин пішов з театру і відправився працювати… барменом.

В новому для себе якості він пропрацював кілька років, але, незважаючи на це незабаром змінив рід діяльності. У різні роки наш сьогоднішній герой працював далекобійником, адміністратором і навіть видавцем низки тематичних журналів.

Успіх в якості кіноактора Юрія Батуріна, фільмографія

Багато з проектів Юрія Батуріна були досить прибутковими. Однак, незважаючи на це, любов до акторського мистецтва в один прекрасний момент знову-таки привела його на колишню дорогу. У середині 2000-х років наш сьогоднішній герой виконав епізодичні ролі в серіалах і фільмах «Зворотний відлік», «Чарівність зла», «Аеропорт 2» і деяких інших.

Спочатку його кар’єру в кіно складно було назвати по-справжньому успішною: ролі були лише невеликими, так і формат фільмів залишав бажати більшого. Проте з часом ситуація виправилася. Режисери стали йому довіряти, а тому вже незабаром наш сьогоднішній герой став помітним персонажем у світі російського і українського кіномистецтва.

У другій половині 2000-х років Юрій Батурин знявся в серіалах «Сила тяжіння», «Ще один шанс», «Морозів», а також зіграв у драматичному телепроекті «Знахар», який приніс йому особливий успіх.

Юрій Батурин — Фурманов Після цього кар’єра україно-російського актора пішла в гору. Він став часто зніматися в кіно, а також з’являтися в різних телевізійних серіалах. Спектр його екранних ролей постійно зростав, а тому нові пункти фільмографії з’являлися в його послужному списку із завидною регулярністю.

Так, зокрема, в різні роки Юрій Батурин зіграв у серіалах і фільмах «Люди Шпака», «Вербна неділя», «Єфросинія», «Метод Лаврової», «Форма А4», «20 років без любові» і багатьох інших. Його партнерами по зйомках ставали Дмитро Дюжев, Світлана Ходченкова, Ігор Петренко, а також багато інші зірки російського кіно.

Юрій Батурін сьогодні

Статус повновагою зірки в останні роки набув і сам Юрій Батурін. Його інтерв’ю стали часто з’являтися в газетах, а він сам став постійним гостем різних телепередач. У 2005-му році актор повернувся на театральну сцену, а паралельно з цим продовжив грати в кіно і на телебаченні.

Кадр із серіалу «Сила тяжіння» - Юрій Батурин і Олена Глазкова

В останні роки серед його найкращих робіт значаться такі картини як «Самара», «Пристрасті по Чапаю», «Колишня дружина», «Готель «Президент», «Торговий центр», «Просте життя», «Перевірка на любов», а також інші телефільми.

Зараз у провадженні перебувають ще два фільми за участю Юрія Батуріна – серіали «Василина» і «Доктор смерть». В рамках цих проектів актор працює в даний час.

Особисте життя Юрія Батуріна

Зі своєю майбутньою дружиною Іриною наш сьогоднішній герой познайомився в ресторані Алли Пугачової, де він працював барменом. Майбутня дружина актора працювала моделлю, але згодом залишила професію. Сьогодні пара живе в Москві і виховує маленького сина, який з’явився на світ в 2013-му році.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: