Ім’я: Юлія Зіміна

Дата народження: 4 липня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Червоний кут, Саратовська обл.

Діяльність: актриса

Вага: 52 кг

Зріст: 165 см

Біографія Юлії Зіміної

Юлія Зіміна – це російська знаменитість, відома глядачам, завдяки своїй активній роботі в кіно і на телебаченні. Вона працює в якості актриси, телеведучої, а тому останнім часом її обличчя можна побачити по телевізору дуже часто.

Але тільки це робить того чи іншої людини справжньою зіркою? Звичайно, немає. Адже за популярністю завжди повинен ховатися чималий талант. І наша сьогоднішня героїня є відмінним прикладом.

Ранні роки, дитинство і родина Юлії Зіміної

Юлія Олександрівна Зіміна з’явилася на світ 4 липня 1981 року в маленькому містечку під назвою Червоний Кут (Саратовська область).

Її батьки були звичайними представниками радянського середнього класу, а також мали лише непряме відношення до світу мистецтва. Батько працював ветеринарним лікарем, а потім викладав у відповідному технікумі. Мама Юлі в свою чергу була хіміком-біологом.

Єдиним творчим людиною, крім самої Юлії Зіміної, в її родині була її старша сестра. Свого часу вона закінчила факультет мистецтвознавства і стала працювати в місцевому палаці культури в якості керівника народного хору. Можливо, саме її приклад вперше змусив нашу сьогоднішню героїню всерйоз задуматися про творчої професії.

Юлія Зіміна в серіалі

Як згадують рідні Юлії Зіміної, в дитинстві дівчинка дуже любила будувати пики людям і публічно пародіювати знаменитостей. Однак акторський талант нашої сьогоднішньої героїні довгий час залишався в тіні її музичних успіхів.

Юля регулярно відвідувала музичну школу і завжди залишалася в своєму класі в числі кращих учениць. Саме з цієї причини довгий час всі знайомі дівчата були повністю впевнені в тому, що в майбутньому дівчинка вибере для себе музичну кар’єру. Але після закінчення школи несподівано для всіх наша сьогоднішня героїня оголосила батькам, що збирається вступати на акторський факультет. Всі близькі дівчинки здивувалися подібного рішення, однак опиратися вибору Юлі все ж не стали.

Так, наша сьогоднішня героїня опинилася в Театральному інституті Саратовської державної консерваторії імені Собінова. В різні роки в цьому навчальному закладі навчалися Олег Янковський, Євген Миронов, Сергій Пускепаліс і багато інші прославлені актори. А тому вибір Внз багато в чому був не випадковий.

Зоряний шлях актриси Юлії Зіміної

Ще в період навчання в театральному інституті дівчина стала часто виступати в студентському театрі. В цей період вона виконала ролі в спектаклях «Невільничка», «Сім’я вовкулаків», «Скажені гроші», «Звичайне диво», а також деяких інших.

Юлія Зіміна в проекті «Пін-Ап» Довгий час вона вважалася однією з кращих учениць на своєму курсі, а тому після закінчення Вузу нашої сьогоднішньої героїні часто стали надходити пропозиції з різних театрів Самари, Бєлгорода, Сизрані і деяких інших міст. Однак, прагнучи до більшого, дівчина отринула всі ці пропозиції.

У 2003-му році, лише отримавши диплом, актриса вирушила до Москви, сподіваючись зробити успішну кар’єру в російській столиці. Спочатку справи йшли неважливо. Актриса працювала промоутером, грала в дитячих виставах, а також брала участь в рекламних акціях. Однак опускати руки і здаватися Юля і не думала, а тому в один прекрасний момент доля все-таки посміхнулася їй.

Молоду провінційну актрису взяли в Класний театр, де вона відразу ж стала отримувати досить великі ролі в різних постановках. Вона зіграла у виставах «Горі від розуму», «Герой нашого часу», а також в деяких інших. А тому вже незабаром стала справжньою зіркою місцевої сцени.

Але справжній успіх прийшов до нашої сьогоднішньої героїні дещо пізніше. У 2005-му році Юлія Зіміна випадково дізналася про кастингу актрис для серіалу «Кармеліта». Дівчина прийшла на проект, і, завдяки своїй «пекучої» зовнішності зуміла отримати головну роль. Зігравши закохану циганку в названому телесеріалі, актриса моментально стала справжньою зіркою російського телебачення, а тому згодом нові ролі стали з’являтися в її кар’єрі, немов би самі собою.

Юлія Зіміна, Петро Чернишов. «Льодовиковий період 2013» У наступні п’ять років талановита актриса знялася відразу в декількох яскравих проектах. Вона з’явилася в серіалах «Непридумана вбивство», «Стриптиз клуб», а також зіграла у фільмах «Ясновидиця», «Що приховує любов» і деяких інших стрічках. Окремо в цьому списку варто виділити також проект «Кармеліта. Циганська пристрасть», в рамках якого Юлія Зіміна знову приміряла на себе образ відомої циганки.

Паралельно з роботою в кіно актриса грала в театрі, а також брала участь у різних телевізійних шоу. Так, зокрема, наша сьогоднішня героїня відзначилася у проектах «Форт Боярд» і «Танці з зірками».

У 2010-му році Юлія Зіміна з’явилася на телебаченні вже в якості телеведучої. У новій якості актриса дебютувала у рамках програми «Доброго ранку» російського Першого каналу.

Юлія Зіміна сьогодні

Останнім часом наша сьогоднішня героїня органічно поєднує роботу актриси з іншими проектами. Вона продовжує працювати в якості ведучої, а також з’являється в якості запрошеної гості на різних шоу-програмах («Льодовиковий період», «Надбання Республіки»).

Серед пізніх акторських робіт Юлії Зіміної виділяються картини «Спадкоємиця» і «Брати по обміну». Достеменно відомо, що в 2014-му році на екрани вийде ще як мінімум один фільм за участю актриси – казахська стрічка «Фейк».

Особисте життя Юлії Зіміної

Юлія Зиміна та Максим Щеголев

Відомо, що деякий час актриса зустрічалася зі своїми колегою по знімальному майданчику актором Володимиром Череповским, який відомий глядачам як циган Стьопка з серіалу «Кармеліта». Їхні стосунки тривали досить недовго.

Згодом Юлія Зіміна близько двох років зустрічалася ще з одним актором — Максимом Щеголєвим. Однак цей любовний союз також не витримав випробування часом. В даний час, за повідомленнями преси, актриса вільна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: