Ім’я: Юлія Захарова

Дата народження: 28 липня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Тула р.

Діяльність: актриса

Вага: 60 кг

Зріст: 172 см

Біографія Юлії Захарової

Дитинство і родина Юлії Захарової

Юля народилася в Тулі. Батьки працювали інженерами на одному з найпрестижніших заводів міста. У дитинстві Захарова грала в драматичному гуртку міського Будинку культури. Закінчивши гімназію, вона вирішила вступити на факультет філології.

У 2002-му році Захарова вирішила, що буде актрисою і вирішила поступати в ГІТІС, ну вдалося їй це не відразу. Довелося робити кілька спроб. Зрештою її прийняли. Дівчина потрапила на курс до Гончарову. Для себе вона вважала це величезною удачею. Юля так і не закінчила Гуманітарний університет, пішовши з четвертого курсу. Звичайно, йти було шкода, і були сумніви, так як це престижний ВУЗ.

Батьки завжди говорили дочки, що перш ніж стати акторкою, треба довести собі, що ти чогось вартий, вступити в серйозний ВУЗ. Вона надійшла, але було їй там дуже нудно, і батьки це знали. Коли ж дівчина прийняла рішення пробувати вступити в ГІТІС, батьки вже не змогли її відмовити. У Юлії упертий характер, якщо вона чогось хоче, зупинити її неможливо.

Юлія Захарова стала популярною після виходу серіалу Щасливі разом (трейлер) Вчитися в Гітісі їй було дуже цікаво, курс був просто унікальним. Були педагоги, які вважали, що з їхньої групи цілком би вийшов самостійний театр, так як серед однокурсників були всі типажі. На курсі було п’ять майбутніх режисерів.

Початок кар’єри актриси Юлії Захарової

Протягом двох років починаюча актриса одночасно з навчанням в Гітісі грала в театрі Маяковського. Після закінчення академії вона перейшла в театр Гоголя. Вистави, де Юлія була задіяна – «Потворна Ельза», «Чужа дитина», грала в багатьох казках, в тому числі «Пані метелиця» і «По щучому велінню».

Разом з Марією Аронової актриса грала в постановці «Приворотне зілля», там Юлії дісталася роль смішний героїні. Ще один спектакль, в якому Захарова грає Куку, називається «Безіменна зірка». Обидві ці ролі приносили актрисі величезне задоволення.

Актриса Юлія Захарова до і після схуднення

Юлія Захарова в кіно, фільмографія

На початку своєї кар’єри Захарова знялася в таких фільмах, як «Бальзаківський вік» і «Пан або пропав». На жаль, глядачами ці ролі не були помічені. У 2005-му вона зіграла відразу в двох картинах – «Алька» і «Аеропорт», але і там її ролі були невеликими.

Юлія Захарова в серіалі «Щасливі разом»

Однією з найпомітніших ролей, які зробили актрису впізнаваною, була роль Олени Степанової. Вона грала цю героїню в телепроекті «Щасливі разом». На роль Олени її прийняли ще до того, як були затверджені актори Віктор Логінов і Наталя Бочкарьова. До неї на пробах побувало багато актрис. Після затвердження, завдяки адміністрації серіалу, були улагоджені всі питання з театром, де актриса грала в кількох спектаклях.

Юлія Захарова на Планеті Її героїня старше самої актриси, вона має про все свою думку, причому люто відстоює, це навіжена феміністка. Робота в цьому серіалі тривала довгий час. Паралельно актриса продовжувала працювати в театрі Гоголя. У неї там було чимало ролей, тому спектаклі часто «підлаштовувалися під графік її зйомок.

Особисте життя, Юлія Захарова сьогодні

Олена обожнює домашню їжу. На жаль, під час зйомок вона протягом дня харчується «корисного» холестерину їжею. Щоб не розвивати звичку заїдання стресу, актриса робить обов’язкові розвантажувальні дні. Для цього вона весь день п’є тільки кефір, а в жарку пору року в такі дні вона купує собі мінералку і трохи фруктів.

Актриса Юлія Захарова поки виходила заміж тільки в кіно

Вдома ж її зазвичай чекають котлети й пюре, які готує її мама. Вона не відмовляється і від солінь. Коли Захарова буває в ресторані, часто замовляє щось незвичайне, якщо таке знаходить в меню. Однак завжди цікавиться, з чого таке блюдо приготовлено. Японську і китайську кухню актриса не любить. Себе вона жартома називає дитиною парку радянського періоду, для якого найсмачнішими стравами є макарони по-флотськи і сосиски в тісті.

Говорячи про асоціаціях дитинства, Юлія сказала, що для неї це цукерки «Морські камінці». У дитинстві вона часто на решту від покупки хліба дрібниця купувала горіхи або родзинки в різнобарвною глазурі. З напоїв дитинства улюбленою є «Тархун». Навіть зараз вона іноді його купує, хоча знає, що це шкідливий хімічний напій.

Юлія Захарова Актриса насилу примушує себе відвідувати спортзал. У неї є два своїх секрету, як змусити себе займатися спортом. По-перше, вона набуває для себе супермодну і гарну спортивну форму, а по-друге, відразу сплачує річний абонемент у спортивний зал. Адже коли гроші віддані, пропускати заняття вже не хочеться.

Ходити по магазинах Юлія не любить. Вона зазвичай купує речі випадково. Бувають у неї і абсолютно непотрібні покупки. Вона згадує, що якось разом з Бочкарьової вони вирішили погуляти по «Дитячому світу», щоб підняти собі настрій. У той раз Захарова придбала червоні колготки з зеленими квітами, Бочкарьова ж купила леопардовий бант. Обидва ці речі були без потреби.

Порівнюючи роботу в театрі і роботу на телебаченні, актриса сказала в інтерв’ю, що їй здається більш цікавою робота на телебаченні. Юлія була б не проти того, щоб спробувати себе в якості ведучої будь-якої авторської програми. Роботу в театрі вона вважає повсякденною працею, прекрасним, але, на жаль рабською і мало оплачуваною. Захарова прагне до того, щоб вона змогла виходити на сцену не заради заробітку, а заради задоволення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: