Ім’я: Юлія Учиткина

Дата народження: 16 вересня 1985 р. (31 рік)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса

Вага: 55 кг

Зріст: 165 см

Біографія Юлії Учиткиной

Дитинство і юність Юлії Учиткиной

Народилася в Москві. Батько – військовий. У школі Юля була зразковою ученицею. Займалася гімнастикою, хореографією, танцями. Дівчинка завжди була артистичною. Дуже любила читати вірші, захоплювалася літературою. У 7 класі Юля почала грати в театрі і поступово закинула навчання.

Замість уроків пропадала на виставах та репетиціях. З майбутньою професією Юля визначилася після того, як перший раз вийшла на сцену театру.

Юлія Учиткина, Сергій Друзьяк, Денис Береснєв Закінчивши школу, дівчина вступила на акторський факультет в російський університет театрального мистецтва ГІТІС на акторський факультет. Юля потрапила на курс народного артиста Росії Олександра Пороховщикова. ГІТІС вона закінчила у 2007 році.

Ролі Юлії Учиткиной в театрі

У 2002 році Юлія зіграла Джульєтту у виставі «Ромео і Джульєтта» театру ММТ. З 2005 грала на сцені театру Гітісу. Була задіяна в постановках «Цвіркун на печі», «Мертві душі», «Дон Жуан приходить з війни». Після закінчення інституту співпрацювала з Центром драматургії та режисури Олексія Казанцева і Михайла Рощина. Вона грала в спектаклях «Москва — відкрите місто», «Близький місто», «Жінка з його минулого життя», «Анна і Хельга».

Юлія Учиткина і Аристарх Венес

Паралельно Юлія співпрацювала з Московським вірменським театром під керівництвом Слави Степаняна. У 2010 році вона грала в постановці «Луйс Марі. Ода «До радості».

Сценічна мрія Юлії поки не збулася. Актриса дуже хоче виконати роль Жанни д’арк. Заради того, щоб зіграти Орлеанську діву дівчина готова зістригти волосся.

Актриса брала участь не тільки в театральних виставах, але і в радіопостановках. У 2009 році Юлія працювала у проекті «Реальна війна». Разом з іншими акторами вона читала в ефірі фронтові листи часів Великої Вітчизняної Війни.

Юля Учиткина і Аристарх Венес Юлія має так само журналістський досвід. У 2008 році вона брала участь у телепрограмі «СТС запалює суперзірку 2», працювала за лаштунками в якості спеціального кореспондента.

Робота в кіно

Зніматися в кіно Юлія почала ще під час навчання в Гітісі. Вперше з’явилася на екрані у фільмі «Тато» Володимира Машкова, де зіграла епізодичну роль. У фільмографії Юлії Учиткиной поки не так багато повнометражних картин (фільми «Тато», «степ бай Степ», «Обитель» і «Москва 400» Павла Чухрая). Актриса в основному знімається в телесеріалах. У 2006 вона зіграла в епізоді серіалу Сергія Туманішвілі «Марш Турецького». Тоді ж отримала більш серйозну роль. У Серіалі «Проклятий рай» вона зіграла «Малолітку» Ксюшу Котову. У 2007-2008 роках Юлія знімалася у другій частині серіалу.

Актриса Юлія Учиткина з дитинства знімається в кіно

Актриса грала в абсолютно різних фільмах: в детективах, драмах, романтичних комедіях. Критики називають Юлія Учиткину універсальної актрисою. Після ролі в «Проклятий рай» режисери помітили Юлію. Вона знялася в серіалах «обручка», «Жаркий лід», «Чемпіон», «Руда», «Пілот», «Інститут благородних дівиць».

Юлія може сама виконувати деякі трюки, володіє технікою сценічного бою, вміє фехтувати, їздити верхи, добре танцює.

Юлія Учиткина в серіалі «Кадетство»

Впізнавати на вулицях Юлію Учиткину стали після зйомок в серіалі «Кадетсво». Це багатосерійний фільм, який розповідає про життя Суворовського училища. Завдяки цьому серіалу запалилося багато молодих зірок: Олександр Головін, Борис Корчевников, Аристарх Венес. У серіалі так само знімалися відомі актори Вадим Андрєєв, Володимир Стеклов, Валерій Баринов.

Юля Учиткина Юлію Учиткину запросили зіграти у другому сезоні серіалу. У «Кадетстве» вже знімалися однокурсниця актриси і майстер її курсу Олександр Пороховщиков.

Дівчина брала участь у пробах, пройшла кастинг і була затверджена на роль Ольги Куршаковой – подруги одного з кадетів. У 2007 році, ще будучи студенткою Гітісу, вона знялася в 2 і 3 сезонах «Кадетства», а в 2008 році Юлію запросили зіграти в серіалі «Кремлівські курсанти». Це продовження історії про популярних героїв-суворовців. На зйомках серіалу актриса була зайнята до 2010 року.

Героїня Юлії Оля Куршакова навчається в школі міліції. Одного разу вона знайомиться з кадетами і закохується в одного з них – Іллю Сухомлина. В Ольги та Іллі непрості стосунки, але вони все одно разом. У серіалі «Кремлівські курсанти» Ольга переїжджає вчитися в Москву. Таким чином, вона знову поруч з Іллею, який тепер навчається в московському Вищому військовому училищі. В інтерв’ю актриса розповідала, що сама вона дуже схожа на свою героїню, тому їй було легко грати Ольгу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: