Ім’я: Юлія Тимошенко

Дата народження: 27 листопада 1960 р. (56 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: Дніпропетровськ, Україна

Діяльність: український державний і політичний діяч

Вага: 70 кг

Зріст: 163 см

Біографія Юлії Тимошенко

У Юлії Тимошенко україно-латиські коріння. Всі родичі по батьківській лінії латиші до десятого коліна, по мамі – всі українці. Юлію виховувала мама. Тато пішов з родини, коли дівчинці було три роки. Школу майбутній політик закінчила в 1977 році, а напередодні випускного взяла прізвище мами Телегіна.

Освіта

Через рік Телегіна поступила в Дніпропетровський гірничий інститут на гірничий факультет, але була відрахована з першого курсу за неуспішність з вищої математики. Ще через рік вона поступила в Дніпропетровський держуніверситет на экономфак. Там Юлія навчалася за спеціальністю «Економічна кібернетика». Після народження дочки, в 1980 році, вона продовжила навчання вже за спеціальністю «економіка праці». Червоний диплом інженера-економіста отримала в 1984 році.

У 1999 році Юлія Тимошенко захистила кандидатську дисертацію в Київському національному економічному університеті.

Ділова кар’єра

Після закінчення Вузу Юлія працювала на Дніпропетровському машинобудівному заводі інженером-економістом. На початку перебудови в 1988 році разом з Олександром Тимошенко посіла 5 тисяч рублів і відкрила кооператив «пункт відеопрокату». Ще через рік вони відкрили молодіжний центр «Термінал», де три роки Юлія працювала комерційним директором. У 1991 році із чоловіком заснувала корпорацію «Український бензин», де стала комерційним і гендиректором. Підприємство в 1995 році стало корпорацією «Єдині енергетичні системи». Вона володіла монополією на торгівлю природним газом Росії на Україні. До 1997 року була президентом цієї корпорації.

Політична кар’єра

«Газова принцеса», як тоді називали Тимошенко, влітку 1997 року перестала займати пост глави ЄЕСУ, але стала біля керма «тіньового уряду партії «Громада». Вона була на посаді заступника керівника партії. У середині 1999 року Юлія заснувала, а потім очолила Всеукраїнське об’єднання під назвою «Батьківщина». А рік до цього вона була народним депутатом України. Пізніше її обрали ще на один термін у Верховну Раду.

Обговорювана персона

В кінці 1999 році Юлію Тимошенко стала віце-прем’єром по ПЕК в уряді Віктора Ющенка. Вже в 2001 році її звільнили і відправили до слідчого ізолятора, оскільки в перебуванні главою ЄЕСУ вона «здійснювала контрабанду газу з Росії в Україну» і ухилялася від сплати податків. Звільнили Тимошенко через 42 дні. Санкцію на арешт скасував.

У березні 2002 року Блок Юлії Тимошенко на виборах до Верховної ради набрав 7,26% голосів виборців. У фракцію в раді від блоку увійшло 24 депутата. До 2005 року політик новь була народним депутатом України.

Помаранчева революція 2004 року

Від імені БЮТ Юлія підписала з Ющенком «Угода про створення коаліції «Сила народу». Вона була створена для підтримки Віктора Ющенка на виборах президента. Це передбачало можливість для політика встати біля керма майбутнього уряду.

Прем’єр-міністр

У січні 2005 року Тимошенко призначили іо прем’єр-міністра України. Через кілька днів її кандидатуру затвердили. До речі, в кабінеті міністрів не було ні однієї людини від БЮТ. У серпні кабмін Тимошенко Ющенко назвав кращим, але вже через пару тижнів уряд Юлії Тимошенко було відправлено у відставку через конфлікт всередині виконавчої гілки влади.

Вибори 2006

У березні 2006 року на виборах до парламенту БЮТ отримав 22,27% голосів і поступився тільки «Партії регіонів». Передбачувана «помаранчева» коаліція зайняла 243 місця у Верховній Раді.

Вибори 2007

У 2006 році з кабінету міністрів Януковича звільнили майже всіх міністрів «Нашої України». Тимошенко почала виступати по країні з мітингами, вона закликала розпустити Верховну Раду.

З дочкою і чоловіком

У квітні 2007 року Ющенко підписав відповідний указ і розпустив Раду. Були призначені позачергові вибори. БЮТ на них зайняв друге місце. Представництво в парламенті було збільшено на 27 місць.

У грудні 2007 року главою кабінету міністрів знову стала Юлія Тимошенко. У 2009 році вона заявила про бажання брати участь у виборах президента України 2010 року. У першому турі вона посіла друге місце, як, втім, і в другому. Після виборів Верховна рада відправила кабмінів Тимошенко у відставку.

Кримінальні справи

У квітні 2010 року було заявлено, що уряд Тимошенко завдала збитків державі у розмірі 100 мільйонів гривень. Екс-прем’єр-міністр і посадові особи понесли кримінальну відповідальність. Заарештовані та утримуються в СІЗО півтора десятка соратників з кабінету міністрів Тимошенко. Їм пред’явлені звинувачення, в основному, в перевищенні службових повноважень.

5 серпня 2011 року Печерський суд ухвалив рішення заарештувати Тимошенко прямо в залі суду. На думку судді, Юлія «перешкоджала допиту свідків». У СІЗО політик написала заяву, що побоюється за своє життя, але «ніколи не покінчить життя самогубством», а тюремникам не варто «робити з нею трюки».

Юлія Тимошенко на відео В жовтні 2011 року Юлію Тимошенко визнали винною в перевищенні службових повноважень. Її засудили до 7 років ув’язнення, а так само позбавили права обіймати посади в держвлади 3 роки після відбуття терміну і зобов’язали відшкодувати збиток у розмірі 189 мільйонів доларів. Пізніше залишили апеляцію без задоволення. br />

Перебування у в’язниці<

До в’язниці Тимошенко була у відмінній фізичній формі і навіть у вихідні бігала крос. Але вже в перший тиждень тюремного ув’язнення адвокати заявили про наявність синців на тілі Юлії. Медики заявили, що вони з’явилися внаслідок отруєння. Здоров’я екс-прем’єр-міністра різко погіршився восени 2011 року. Тоді вона перехворіла складною ангіною. Після не могла ходити через болі. У Тимошенко знайшли «міжхребцеву грижу». Ближче до кінця року Юлію відправили в медично-санітарну частину СІЗО.

Іменини екс-прем’єра Тимошенко почали судити в медсанчастині СІЗО. У цей час їй кололи знеболювальне. У січні 2012 року після того, як Юлія Тимошенко прийняла ліки від гострої вірусної інфекції», вона втратила свідомість. Сусідка не могла докликатися допомоги. У квітні 2012 року Тимошенко перевели в залізничну лікарню міста Харкова, де їй повинні були лікувати хребет. Від послуг місцевих лікарів Юлія відмовилася.

Особисте життя

Юлія Тимошенко одружена з Олександром Тимошенко, бізнесменом зі стажем. На початку 2012 році чоловік отримав притулок у Чехії. В сім’ї в 1980 році народилася донька Євгенія.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: