Ім’я: Юлія Такшина

Дата народження: 9 липня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Білгород р.

Діяльність: актриса, танцівниця

Вага: 60 кг

Зріст: 171 см

Біографія Юлії Такшиною

Юлія Такшина – це російська актриса, відома глядачам переважно за своєю яскравою ролі в серіалі «Не родись красивою». Зігравши в цьому фільмі головну негативну героїню Віку Клочкову, вона вмить стала відома і популярна у всіх куточках СНД.

Але що ж передувало цій знаковій успіху? Які цікаві факти приховує в собі біографія нашої сьогоднішньої героїні? Представити вашій увазі цілісний розповідь про життєвий шлях актриси ми вирішили сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Юлії Такшиною

Юлія Євгенівна Такшина з’явилася на світ 9 липня 1980 року в невеликому російському місті Білгород. Її сім’я була звичайною радянською «осередком суспільства». Батько працював ливарником на заводі «Енергомаш», а мама була редактором газети «Трудова слава».

Юлія Такшина в серіалі «Кухня»

Що стосується творчого шляху актриси, то він почав досить-таки рано. Вже в дитячому віці наша сьогоднішня героїня дивувала педагогів своєю яскравою і проникливою грою в рамках шкільних театральних постановок. Мріяти про кар’єру актриси Юлія Такшина почала вже з раннього дитинства. Однак через деякий час до цього захоплення додалися і деякі інші. Спочатку дівчинка почала відвідувати секцію бальних танців, а у старшій школі також почала серйозно захоплюватися журналістикою. Її статті з’являлися в багатьох місцевих друкованих виданнях та користувалися великою популярністю серед читачів.

Перші успіхи змусили Юлію Такшину всерйоз задуматися про професії журналіста. Закінчивши школу, вона переїхала в Москву, де подала документи на факультет журналістики МДІМВ. Проте поступити в престижний ВУЗ їй так і не вдалося – для вступу не вистачило лише кількох балів.

Цей епізод став сильним ударом для молодої дівчини, але здаватися без бою наша сьогоднішня героїня навіть не збиралася. Відхиливши думка про повернення в Білгород, дівчина продовжила займатися танцями, а також відвідувати заняття у різних репетиторів. Юля працювала старанно. І дуже скоро це принесло свої плоди.

Юлія Такшина на шоу «Жорстокі ігри» Під час одного з виступів її помітив Олег Газманов, який запросив дівчину в свій танцювальний колектив Diamond girls. Паралельно з цим Юлія Такшина стала виступати в нічних клубах. Виступи біля жердини приносили непоганий дохід, а тому скаржитися на життя дівчині не доводилося.

Незабаром Юля також стала отримувати пропозиції про роботу моделлю. Вона знімалася для різних видань і модних каталогів. Не боялася майбутня знаменитість також і відвертих фотосесій. Еротичні знімки нашої сьогоднішньої героїні досі щосили борознять простори глобальної мережі Інтернет. В якості відомої моделі дівчина з’явилася також в декількох музичних відеороликах. Так, наприклад, Юлю можна побачити в кліпах Дмитра Малікова, групи «Стрілки» та інших російських зірок.

Однак робота танцівниці і моделі далеко не вічна. З віком колишні зірки даної індустрії згасають швидше за інших. І Юля розуміла це дуже добре. Саме тому в один прекрасний момент знаменитість вирішила повернутися до давнього захоплення акторською майстерністю.

Вибравши підходящий момент, вона залишила колишню роботу і подала документи у Вище театральне училище імені Бориса Щукіна. Поступити в престижний ВУЗ вдалося з першого разу. Однак на той момент нашої сьогоднішньої героїні вже було двадцять два роки.

Зоряний шлях актриси Юлії Такшиною, фільмографія

… Саме з цієї причини зніматися в кіно Юлія Такшина початку порівняно пізно. Її екранний дебют відбувся в 2005-му році, однак перша ж роль принесла актрисі величезну славу. Зігравши підступну, але по-своєму привабливе Віку Клочкову в серіалі «Не родись красивою», Юля моментально стала справжньою зіркою. Її стали запрошувати в різні передачі, а також часто просити про інтерв’ю. Завдяки цьому, за короткий термін із нікому невідомої актриси дівчина перетворилася в одну з головних зірок популярного телешоу.

Романи на знімальному майданчику (Антипенко і Такшина) Після закінчення зйомок в багатосерійному фільмі «Не родись красивою» Юлія Такшина продовжила зніматися в кіно. На перших порах вона грала другорядні ролі в телевізійних серіалах, проте завжди виділялася серед інших акторів своєю яскравою грою і неповторною харизмою. Так, наша сьогоднішня героїня з’явилася в багатосерійних фільмах «А ви йому хто?», «Геній порожнього місця», «Людина без пістолета». Актриса знімалася часто, поперемінно змінюючи Росію на Україну і назад.

Юлія Такшина сьогодні

У якийсь момент колоритні образи Юлії Такшиною змусили режисерів по-новому поглянути на російську актрису. Їй стали довіряти більше великі ролі, а тому популярність Юлі продовжувала неухильно зростати. «Парі на любов», «Неадекватні люди», «Роман вихідного дня», «Давай поцілуємося», а також відомий телевізійний серіал «Кухня» — все це далеко не повний список ролей нашої сьогоднішньої героїні. У серіалі «Кухня» з Юлею на одному майданчику працювали такі актори, як Віктор Хоріняк, Марк Богатирьов,Олена Подкамінська та інші.

Юлія Такшина з колишнім чоловіком Григорієм Антипенко і синами Іваном і Федором

Юля планомірно дерлася до вершин шоу-бізнесу, завжди до кінця викладаючись на знімальному майданчику. Старанність принесло свої плоди, а тому сьогодні Такшина залишається однією з найбільш затребуваних актрис на російському телебаченні. Яскравим прикладом тому є 2013-й рік. За дванадцять місяців дівчина встигла зіграти відразу в п’яти нових фільмах і телесеріалах.

У 2014 році на екрани вийшов фільм «Давай поцілуємося» і серіал «Таємний місто» за участю актриси. Ще через рік вона взяла участь у зйомках фільму «12 місяців. Нова казка».

Особисте життя Юлії Такшиною

Під час зйомок серіалу «Не родись вродливою» Юлія Такшина зустріла свого цивільного чоловіка – актора Григорія Антипенка. Закохані прожили разом шість років, за час яких на світ з’явилося двоє спільних дітей — сини Іван та Федір. Незважаючи на цей факт, у 2012-му році пара розпалася.

В даний час Юлія Такшина вільна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: