Ім’я: Юлія Рутберг

Дата народження: 8 липня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса кіно і телебачення

Вага: 61 кг

Зріст: 173 см

Біографія Юлії Рутберг

Юлія Рутберг – актриса російського і радянського кіно, вона затребувана театральна актриса. Юлія з артистичній сім’ї. Її батько – Ілля Рутбрег – артист кіно, мім, завідувач кафедрою пантоміми. Юлія сьогодні одна з найбільш затребуваних артисток в Росії.

Дитинство і родина Юлії Рутберг

Юля народилася в Москві в сім’ї, де всі «дихало» театром, кіно і творчістю. Дід дівчинки був артистом балету, бабуся танцівницею, мама співала в квартеті і викладала в музичній школі, а батько знімався в кіно і захоплювався пантомімою. Вона практично виросла на репетиціях і в гущі творчих суперечок, перебуваючи у створеній батьком театрі «Наш дім».

В школі навчалася майбутня актриса не надто добре. Їй погано давалися точні науки, гуманітарні предмети Юлі подобалися більше. Рутберг вчилася в школі з англійським ухилом, де більшість предметів викладалася на англійській мові.

Юлія Рутберг в молодості була красунею

Артистичні гени не могли не дати про себе знати. Приблизно в п’ятому класі Юля вже точно знала, що хоче стати актрисою. Її мрією було Щукінське училище. Перша спроба надходження виявилася невдалою, тому Юля подала документи в ГІТІС і успішно здала іспити. Рутберг, будучи вірною мрії, щорічно продовжувала спроби поступити в училище імені Щукіна. Спроби знову і знову провалювалися. Тільки після телефонного дзвінка батька Володимира Шлезингеру, завідувачу кафедри цього училища, цілеспрямовану студентку прослухали і прийняли на курс А. Казанської.

Перші ролі Юлії Рутберг

Відразу після закінчення театрального училища артистка почала працювати в театрі імені Вахтангова. У постановці «Зойчина квартира» вона зіграла Зойку, в «Заході» створила образ Двойры, у виставі «Дві години в Парижі» молода артистка зіграла Дурандас. Так само нею були створені образи в таких постановках, як «Королева краси», «Амфітріон», «Фрекен Жюлі» та ін, причому, майже завжди вона грала головні ролі. Можна сказати, що удача супроводжувала Юлії з перших її кроків у театрі. Завдяки чудово зіграним ролям вона досить швидко стала улюблена й пізнавана глядачами.

Рутберг грала не тільки на сцені рідного театру, її нерідко запрошували іменитих режисерів у свої постановки на сцени інших театрів. Так, в «Хлестакове» в театрі Станіславського вона репетирувала Ганну Андріївну, в Театрі Націй брала участь в експериментальному виставі «Чайка», зіграла чимало жіночих ролей у постановці «Доктор Чехов» в пітерському Театрі на Ливарному. Артистка грала і у Романа Віктюка, і у Петра Фоменко.

Моновистава Юлії Рутберг «Вся ця суєта»

Несподіваним для багатьох стала участь актриси, яка довгий час працювала в репертуарному театрі, в моновиставі, коли вона вийшла на сцену соло. За словами Юлії, вона відчула бажання вийти на сцену в самоті і зіграти спектакль.

У 2004-му році Рутберг створила власний проект. Назва вистави – «Вся ця суєта» або «All that Jazz». Це постановка в стилі кабаре. Під час перебування на сцені актриса спілкується з Майклом Джексоном, Лайзою Мінеллі, з Едіт Піаф.

Фільми з Юлією Рутберг

У Рутберг не відразу з’явилися стоять ролі в кіно. У Євгенія Гінзбурга в 1989-му році вона зіграла одну з ролей у мюзиклі «Руанська діва на прізвисько Пампушка» разом з Леонідом Ярмольником, Валентиною Тализіної, Арменом Джигарханяном та Костянтином Райкіним. Через рік артистка зіграла роль у драмі Євгена Євтушенка «Похорон Сталіна».

Юлія Рутберг зараз відома як серіальна актриса

Незабаром глядачі побачили Юлію в ролі кілера в драмі з назвою «Чоловічий характер, або Танго над прірвою», а потім вона з’явилася в трилері «Чек», де так само грав Микола Фоменко та Микола Расторгуєв.

Юлія Рутберг в серіалах

Починаючи з 2000-го року, актриса стала працювати в телесеріалах. Серіали з її участю – «Каменська. Не заважайте кату», «Імперія під ударом. Хлист», «Московські вікна».

Окремо треба відзначити участь Юлії в популярному телесеріалі з сильним акторським складом «Не родись красивою». Ця історія про попелюшку принесла актрисі популярність. Їй складно було спокійно пройти по вулиці.

У серіалі «Затемнення» Рутберг дісталася роль жінки зі складним характером. Вона зіграла матір Арсенія. Актриса спробувала грою передати певний дух часу, в якому були присутні такі поняття, як віра, любов, надія, безкорисливість.

Особисте життя Юлії Рутберг

Юлія Рутберг тричі була заміжня. У цивільному шлюбі з Олексієм Кортнєвим актриса прожила майже десять років. На жаль, їхні стосунки припинилися.

Актриса Юлія Рутберг схожа на свого батька Іллю Рутберга

Другим чоловіком став Олександр Кузнєцов, який в Щукінському училищі вважався справжнім підкорювачем жіночих сердець. Романтичний запал дружина не зменшився і після пишного одруження. У нього тривали романи на стороні. Народження сина не змінило настрою Олександра. Незабаром він заявив про своє бажання переїхати жити до Америки. Кузнєцов точно знав, що Юлія не піде за ним. Так розпався другий шлюб актриси. Третім чоловіком Рутберг став Анатолій Лобоцький. До того часу батько актриси вже сильно хворів, тому вона практично весь вільний час проводила в будинку батьків. Подібна сімейне життя не могла подобатися Анатолію. Заради порятунку сімейних відносин, Рутберг затіяла будівництво будинку в Чеховом. Тим не менш, навіть це не врятувало шлюб, що розвалюється.

Син Юлії Григорій вступив в Міжнародний інститут реклами. Актриса вважає, що потяг сина до акторства ще візьме своє, проте штовхати його до цього вона не збирається.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: