Ім’я: Юлія Назаренко

Дата народження: 12 липня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса

Вага: 54 кг

Зріст: 170 см

Біографія Юлії Назаренко

Дитинство і родина Юлії Назаренко

Юля народилася в Москві. Про дитинство Назаренко практично нічого невідомо, крім того, що після школи своєю професією вона обрала професію актриси. Судячи з того, що дівчина завжди була цілеспрямованою людиною, можна припустити, що вона цілком свідомо йшла до своєї мети.

Красуню з каштановим волоссям і незвичайно красивими зеленими очима взяли в ГІТІС. У віці двадцяти одного року Юлія стала випускницею театрального Вузу. Це був 1998-ий рік. Вона вчилася на курсі А. Гончарова.

Юлія Назаренко-Блага свої перші ролі зіграла в театрі

В одному з дипломних вистав під назвою «Банкрут», дівчина зіграла Липочку, у постановці «Собачий вальс» їй дісталася роль щасливої Жені, в «Людині з Ломанчи» героїню Юлії звали Альдонса, так само вона зіграла одну з ролей в «Братах Карамазових».

Початок кар’єри, перші ролі Юлії Назаренко

Один з перших фільмів, де знялася юна актриса, називається «Салон краси». На суд глядачів цей телесеріал вийшов з 2000-му році. Це чергова історія сучасної попелюшки була добре прийнята глядачами. Як завжди, не дивлячись на труднощі, головна героїня змогла піднятися з самого низу, не обійшлося і без любовної лінії. Назаренко працювала на зйомках разом з Ольгою Кабо, Іваром Калнышем, Оленою Яковлевою і Вірою Васильєвої. Ще одна картина за участю Назаренко, яка так само вийшла в 2000-му році, названа «Два товариша». Там можна бачити актрису в ролі дівчини на ім’я Таня. Пізніше ця картина була представлена на «Фестивалі дитячих та юнацьких фільмів».

У фільмографії Юлії Назаренко-Благої понад 30 картин

Театром, куди надійшла Юлія, був театр імені Маяковського. Серед театральних робіт – роль Ализы в постановці театральної компанії Виноградова під назвою «Піна днів». Так само Юлія співпрацювала зі «Школою драматичного мистецтва» і зіграла одну з ролей у виставі «Епід-цар», поставленому театром К. Л. А. С. С.

Кращі фільми з Юлією Назаренко

Будучи багатопланової актрисою, Назаренко за такий нетривалий час, починаючи зі своїх перших робіт у світі кіно, вже встигла знятися в більш ніж тридцяти фільмах і телесеріалах. Вона була задіяна як у другорядних і епізодичних ролях, так і в головних ролях. Її неперевершений талант і природна харизма не залишилися непоміченими глядачами, які встигли полюбити Назаренко. Навіть люди, які не є шанувальниками кінематографа, знають актрису в обличчя. Юлія абсолютно заслужено була удостоєна призу «Фестивалю дитячих та юнацьких фільмів», її визнали актрисою, яка зіграла найкращу жіночу роль. На цьому фестивалі був представлений фільм «Два товариша», який для Юлії був дебютним.

Назаренко взяла участь у таких проектах, як «Кулагін і партнери», «Класні мужики», «Розкол», «Братани-3» та ін. Окремо можна сказати про телесеріалі «Розкол», знятому Миколою Досталем. Фільм розповідає про історію розколу, що стався в руській Православній церкві в сімнадцятому столітті, про долі видатних історичних осіб Актрисі дісталася роль цариці Марії Іллівни.

Юлія Назаренко стала особливо популярною після роботи в

Роботу Назаренко можна бачити у фільмах «Судова колонка», «Часи не обирають» і «Диво», який вийшов тільки в 2013-му році. Все ж в основному актриса задіяна саме в серіалах. Не дивлячись на те, що вона з’являлася в багатьох гучних проектах, таких як «Марш Турецького», «Глухар», «Далекобійники» та ін., найбільш помітна роль була зіграна нею в телесеріалі «Інтерни».

Юлія Назаренко в «Інтернах»

Актриса в телесеріалі «Інтерни» з’явилася далеко не відразу. Вона замінила героїню по імені Люба на її посаді старшої медсестри тільки в третьому сезоні, коли та за сюжетом виїхала в Америку. Ім’я її героїні – Рита Королева, яка була в минулому коханкою доктора Бикова (в исполненииИвана Охлобистіна). Старша медсестра у виконанні Юлії – жвава, стервозна, але при цьому високопрофесійна дама.

Завдяки характеру нової героїні, введеної в серіал, стали можливими багато пікантні ситуації, які глядач побачив на екрані. Роль Рити в проекті – одна з головних. Надалі, після повернення колишньої старшої медсестри, Рита залишилася працювати у відділенні лікарні, але тепер під керівництвом Люби.

Особисте життя Юлії Назаренко

Зовнішній вигляд актриси завжди бездоганний, що привертає увагу чоловіків, і в той же час служить предметом вічних пересудів і заздрості деяких представниць жіночої статі. І зростання, і вага Юлії просто ідеальні, вони відповідають критеріям, які диктує сучасна світова мода. Фігура Назаренко може бути для багатьох жінок об’єктом для наслідування. Відомо, що у актриси подвійне прізвище – Назаренко-Блага. Вона заміжня.

Юлія Назаренко не тільки грає в кіно, а й співає

Одне з основних і улюблених хобі актриси – спів. Юлія досить серйозно зайнялася вокалом. За її словами, цілком можливо, що незабаром шанувальники побачать її в якості професійної співачки. Відомо, що Назаренко пише вірші. Іноді вона влаштовує творчі вечори, де можна почути її спів і послухати вірші у виконанні автора. Деякі вірші актриса викладає на національному сервері сучасної поезії.

Улюблена роль Назаренко, це та, що вона зіграла в кінокартині «Диво», а саме, в одній з його новел під назвою «Доля». Ця роль зачіпає близьку Юлії тему – тему жертовної любові, глибокої віри і безстрашності і спокою перед обличчям смерті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: