Ім’я: Юлія Меньшова

Дата народження: 28 липня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса, телеведуча

Вага: 64 кг

Зріст: 177 см

Біографія Юлії Меньшової

Юлія Меньшова – це актриса, здатна здивувати глядача відразу кількома непересічними талантами. Реалізувавши себе в акторській професії, наша сьогоднішня героїня взялася за інші проекти і згодом успішно працювала в якості телеведучої і продюсера.

Актриса і телеведуча Юлія Меньшова

Але що за людина ховається за всією цією множинністю образів? Які події в житті актриси вплинули на її вибір професії? І як розвивалася її кар’єра в різні роки? Розповісти про все це ми спробуємо сьогодні в нашій короткій статті, присвяченій Юлії Меньшової — яскравою актрисі і цікавої жінки.

Ранні роки. Дитинство і родина Юлії Меньшової

Юлія Меньшова з’явилася на світ у Москві 28 липня 1969-го року. Розповідати щось про її батьків не має ніякого сенсу, адже особистості режисера Володимира Меньшова і відомої радянської актриси Віри Алентової і без того відомі всім і кожному. У свій час кожен з батьків нашої сьогоднішньої героїні був важливою фігурою в системі радянського кінематографа. А тому з ранніх років Юля Меньшова була нерозривно пов’язана зі світом мистецтва.

Юлія Меньшова з батьками. 1969 рік

У її будинку постійно бували актори, режисери, сценаристи. Всі теми розмов за обіднім столом завжди, так чи інакше, зводилися до нових постановок і новим амбітним проектам. Виховуючись в подібній атмосфері, могла маленька Юля вибрати для себе іншу професію? Напевно, немає. Адже кінематографічне мистецтво з ранніх років завжди було важливою частиною її життя.

Юлія Меньшова у віці 5 років

У дитинстві вона відвідувала різні гуртки самодіяльності, позакласні заняття з акторської майстерності, а також брала участь у різноманітних полулюбительских постановках, які ставилися в її рідній школі. Грати на сцені нашої сьогоднішньої героїні завжди дуже подобалося. А тому ще у шкільні роки вона чітко вирішила для себе, що в майбутньому стане популярною і відомою актрисою.

Юля Меньшова в молодості

Ведена своєю мрією, в 1990-му році дівчина вступила Школу-студію МХАТ, де згодом стала займатися в акторській майстерні Олександра Калягіна. У цей же період вона вперше почала виступати на сцені місцевого театру в якості професійної актриси. Всього за кілька років вона заробила повагу в колі колег і режисерів; а ті, у свою чергу, перестали сприймати її лише як дочка знаменитого режисера.

Юлія Меньшова - талановита дочка видатних батьків

Виконавши кілька вдалих ролей на театральній сцені, дівчина перейшла в світ великого кіно. Першою роботою актриси в новій якості стала другорядна роль у радянському фільмі «Коли святі марширують». Дебют виявився вдалим, а тому вже дуже скоро акторка стала отримувати нові пропозиції про зйомки. Так, в 1991-му році вона виконала одну з ролей у фільмі «Справа Сухово-Кобиліна», а потім зіграла робота-супермена «Маню» в ексцентричній комедії «Дій, Маня».

Паралельно з цим дівчина продовжувала виступати на сцені МХТ ім. А. П. Чехова.

Зоряний шлях Юлії Меньшової: кар’єра актриси, актора та продюсера

В 1992-м і 1993-му роках наша сьогоднішня героїня з’явилася на екрані ще в декількох фільмах. У цей період Юлія Меньшова знімалася в різних фільмах, починаючи від драматичних картин і закінчуючи комедіями. Кожна з нових робіт стала маленькою сходинкою на шляху до великих звершень.

Все складалося добре, проте у 1994-му році відома акторка раптом вирішила залишити кіно і театр. У цей же період дівчина вперше з’являється на телеекранах в якості телеведучої. Дебютною роботою в цій іпостасі для нашої сьогоднішньої героїні стала робота в програмі «Моє кіно», яка виходила на каналі «ТБ-6 Москва» і стосувалася виключно тих чи інших питань кінематографу. В даному проекті дівчина почувалася як риба у воді, а тому часу на адаптацію їй не знадобилося.

Юлія Меньшова і Каміль Ларін злилися в поцілунку В наступні кілька років Юлія Меньшова почала працювати ще над одним телевізійним проектом – авторської передачею «Я сама», ведучою якої наша сьогоднішня героїня була без малого шість років. Успішна робота на каналі «ТБ-6 Москва» залучила до особистості талановитої телеведучої увагу визнаних діячів російського телебачення. Так у березні 1997-го року дівчина стала заступником директора на своєму каналі, а потім очолила дирекцію виробництва програм Московської незалежної мовної корпорації.

Однак і цього їй здалося мало. У 2001-му році наша сьогоднішня героїня створила власний продюсерський центр, який отримав назву «Студія Юлії Меньшової». Вельми примітно, що робота на керівних посадах не завадила жінці вибудувати успішну кар’єру телеведучої. Вже в 1999-му році вона отримала премію «Тефі» за програму «Я сама», а також потрапила в число номінантів деяких інших престижних нагород.

Лише в середині 2000-х років Юлія Володимирівна знову звернулася до професії актриси. У 2004-му році вона тріумфально повернулася у світ кіно з серіалом «Бальзаківський вік, або Всі мужики сво…».

Юлія Меньшова: «Мама робить на дорозі помилки, які викликають у мене жах!» Після цього були багато інші телевізійні проекти і повнометражні стрічки. Найбільш помітними серед них є картини «Велика любов», «Злочин буде розкрито», «Тримай мене міцніше». Великий діапазон екранних образів, а також умілий підбір відповідних ролей дозволили Юлії знову легко повернутися до колишніх висот.

Юлія Меньшова зараз

Після повернення у світ кінематографа наша сьогоднішня героїня повернулася також і в театр. У 2011-му році в якості театрального режисера Юлія Меньшова прийняла участь в роботі над постановкою вистави «Любов. Листи». Дуже цікавим і цікавим представляється той факт, що обидві головні ролі в названому проекті виконали батьки Юлії Володимирівни – Віра Алентова, Володимир Меньшов.

Також в 2013 році Юлія Меньшова стала ведучою телевізійного проекту «Наодинці з усіма».

Особисте життя Юлії Меньшової

Юлія Меньшова з чоловіком і дітьми

У двадцять сім років актриса і телеведуча вийшла заміж за режисера московського Тюгу – Ігоря Гордіна. В рамках даного подружнього союзу на світ з’явилося двоє дітей – старший син Андрій (1998 р. н.) і молодша донька Таїсія (2003 р.). За іронією долі, також як і її батьки, наша сьогоднішня героїня в якийсь момент розлучилася з чоловіком, однак згодом повернулася до нього знову. У 2012-му році в російських засобах масової інформації, знову почали з’являтися повідомлення про намітився розлад в сім’ї двох творчих особистостей. Однак сама Юлія Меньшова подібну інформацію спростувала.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: