Ім’я: Юлія Майборода

Дата народження: 7 листопада 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Ростов-на-Дону

Діяльність: актриса

Вага: 55 кг

Зріст: 165 см

Біографія Юлії Майбороди

Ранні роки, дитинство і родина Юлії Майбороди

Рідне місто Юлії – Ростов-на-Дону, де вона народилася і виросла. Майборода з дуже примітною сім’ї, батьки – художники, а всі предки — значущі люди.

Так, прадід по маминій лінії служив у митниці і навіть отримав медаль » за старанність з рук самого царя Миколи Другого, дідусь працював у Ростові журналістом, грав на роялі і знав сім мов, бабуся, справжня донська козачка, була талановитим біохіміком. Прадід по лінії батька з Полтави. Після війни він жив у Дніпропетровську і будував там автомобільний завод.

Коли прадід став головним інженером, його разом з сім’єю перевели до Москви. Дідусь Юлії викладав у МАДІ і був кандидатом технічних наук, бабуся була журналісткою.

Все це не могло не відбитися на формуванні особистості дівчинки. Вона росла і виховувалася серед розумних, талановитих і високоосвічених людей. Дідусь, прагнучи розвивати онуку з раннього дитинства, вже в п’ятирічному віці вчив дівчинку алгебри, фізики та креслення. Але, як стало ясно ще в такому юному віці, Юлі не подобалися точні науки, дівчинка була справжнім гуманітарієм.

Актриса Юлія Майборода популярна завдяки серіалам

З дитинства вона захоплено малювала, і батьки записали її в художню школу. Спочатку Майборода припускала, що стане художницею, проте з часом стала усвідомлювати, що лише одного полотна їй мало. Юлі хотілося бачити людей, їх очі, відчувати реакцію. Так було прийнято рішення стати актрисою, і вона вступила в Щукінське училище на курс Марини Пантелєєвої. Треба відзначити, що любов до малювання у неї залишилася на все життя.

Є актриси, які мріють про акторську професію з дитинства, але у Юлії було зовсім не так. Професію вона вибирала вже, будучи дорослою людиною, тому вибір не був побудований на емоціях, можна сказати, що вона навіть не була до кінця впевнена у правильності свого вибору. Тільки займаючись на курсі, зрозумівши і відчувши професію, зрозуміла, що не може уявити собі життя без акторської гри.

Велика заслуга в цьому належить Марині Пантелєєвої. Це вона зі своєю мудрістю, терпінням, а іноді і жорсткістю, змогла прищепити Юлі цю любов. Спочатку, саме вона, повіривши в Майбороду, побачивши в ній майбутню актрису, взяла до себе на курс і стала її художнім керівником.

Юля згадує про неї з великою теплотою і вдячністю. З її слів, конкурс на місце був просто величезний – 360 чоловік на кожне місце, і те, що вона була прийнята в училищі – воістину щасливий квиток в її житті. Але спочатку майбутня актриса думала, що досить вчинити, а далі лише вчитися, і все. На ділі виявилося інакше. Те, що вона там не випадкова людина і що вона гідна займати місце на курсі, довелося доводити не один раз. Навіть у процесі навчання, могли відрахувати.

Юлія Майборода — Вчора закінчилася війна На курсі, де навчалася Майборода, з тридцяти восьми осіб, прийнятих на курс при вступі, диплом отримали лише двадцять п’ять. Юля згадує, що вчитися було нелегко, так як доводилося багато чого в собі міняти. Досвід, отриманий нею під час навчання в театральному училищі, вона вважає безцінним. У 2002 році Юлія отримала диплом і могла приступати до трудової діяльності.

Кар’єра Юлії Майбороди, фільмографія

За перші десять років своєї роботи, вона поміняла кілька театрів, а першим був театр «Трагіфарс». Був час, коли Майборода репетирувала маленьку роль в «Сатириконі», проте на сцені цього театру їй зіграти не довелося. У цей час їй надійшла пропозиція зіграти головну роль, роль Валентини в постановці «Валентин і Валентина» у драматичному театрі ім. Симонова.

Ця робота виявилася за душі Юлії, вона погодилася, хоч вибір дався нелегко. Сьогодні, згадуючи про відхід з «Сатирикону», вона вважає, що все зробила правильно. Можливо, що коли-то їй і вдалося б отримати головну роль в цьому театрі, але тепер можна тільки припускати.

Робота в драматичному театрі була плідною. Майборода багато грала, одночасно знімаючись в кіно. Найулюбленіша її роль, зіграна в цьому театрі — Царівна Будур.

Актриса Юлія Майборода Завдяки зйомкам у кіно, Юля стала впізнаваною актрисою. Першими серіалами, знятими з її участю, були: «Ад’ютанти любові» і «Чорна богиня». Далі пішли інші серіали і фільми. У 2009-му Майборода зіграла головну роль в багатосерійній детективній драмі під назвою «Танго з ангелом». До речі, її героїня була художницею.

На одному знімальному майданчику з нею працювали Марина Зудіна, Карина Разумовська, Агрипина Стеклова. Серіал мав великий глядацький успіх, завдяки динамічному захоплюючим сюжетом і чудовою грі акторського складу. Юлія згадує, що плакала, коли стригла перед зйомками волосся, а постригтися треба було дуже коротко, майже наголо. Її героїня – дівчина зуміла перемогти рак.

У серіалі «Вчора закінчилася війна» Юля теж зіграла головну роль, хоча спочатку повинна була грати лише невеликий епізод. Вона, прочитавши сценарій, відчула, що образ головної героїні близький їй, що вона зуміє його точно передати. Режисер хоч і здивувався нахабства починаючої актриси, але після проб затвердив її на цю роль. До речі, з-за вимушеної стрижки перед минулими зйомками, зачіска для цього серіалу у неї була більш підходяща.

Юлія Майборода сьогодні

Юлія продовжує активно зніматися в кіно, вона затребувана актриса. Театр Майборода, теж не залишає, продовжуючи там працювати і радувати глядачів своєю грою.

Актриса Юлія Майборода приховує подробиці свого особистого життя

Розмірковуючи про серіалах, як про жанр, Юля сказала, що вважає їх потрібними для тих, хто хоче співпереживати героям щодня, у кого є потреба стежити за їх життям і розвитком подій, щоб потім це обговорити, для кого перегляд серіалів – невід’ємна подія кожного дня. Адже якщо глядач відчуває брак гострих відчуттів, він може отримати їх, щодня простежуючи долю героїв.

Особисте життя Юлії Майбороди

У Юлії мало вільного часу, на відпочинок його майже зовсім не залишається. Якщо вона і дивиться телевізор, то це якась серйозна інформація або новини. Іноді є можливість сходити на виставу, але більш всього Юлі в якості відпочинку подобається дивитися мультфільми. Малювання, як і раніше, є улюбленим заняттям.

Актриса не може сказати, що їй більше подобається – робота в кіно або робота в театрі. За її словами, вона ніколи не змогла б вибрати щось одне, так як не уявляє собі життя без одного, ні іншого.

У Юлії є улюблена собака – далматинець, з яким вона любить гуляти. Це життєрадісне і грайливий тварина

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: