Ім’я: Юлія Липницька

Дата народження: 5 червня 1998 р. (18 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Єкатеринбург

Діяльність: фігуристка

Вага: 42 кг

Зріст: 158 см

Біографія Юлії Липницкой

Дитинство Юлії Липницкой

Дівчинка з’явилася на світ в Єкатеринбурзі. У чотири мама привела її на каток і записала в секцію фігурного катання, а саме – в СДЮСШОР «Локомотив», де першим тренером дівчинки стала Олена Левковець.

Виховання лежало на плечах матері, так як батько Юлі з ними не жив, і вона його ніколи не бачила. Із-за того що з раннього дитинства у маленькій спортсменки багато часу займали тренування, в школу вона не відвідувала, а перебувала на так званому домашньому навчанні.

Юлія Липницька - наймолодша чемпіонка Сочі

Будучи від природи обдарованим дитиною з неймовірною розтяжкою, Юля майже відразу стала робити успіхи, виділяючись серед своїх ровесниць-фігуристок. Її перший тренер досі стежить за тим, як складається спортивна кар’єра її юної вихованки, радіє і хвилюється за неї.

Перші успіхи Юлії Липницкой у фігурному катанні

Так як в дванадцять фігуриста показувала більш ніж чудові результати, її мама прийняла рішення переїхати до Москви. Завдяки цьому у Юлі з’явилася можливість займатися у кращих тренерів країни. Практично одразу стало зрозуміло, що це рішення було правильним. Новий тренер дівчинки Етері Тутберидзе, разом з Сергієм Дудаковим допомогли Липницкой повністю розкрити талант неординарною фігуристки. Допомога в тренуваннях так само чинив Ігор Пашкевич.

Юлія Липницька. Правда і вигадки. У студії Ілля Авербух В сезоні 2009-10 Юлія змогла на першості країни серед юніорів потрапити на п’яту позицію. Через рік вона вже змагалася не серед юніорів, а з «дорослими» на чемпіонаті Росії, де відразу стала четвертою.

Юлія Липницька на міжнародних змаганнях

Відомо, що ІСУ дозволяє спортсменам брати участь у міжнародних змаганнях юніорів лише з певного віку, якого Юля якраз досягла в сезоні 2011-12. Дебют відбувся в Польщі на юніорському Гран-прі, де спортсменка відразу стала чемпіонкою. Виграла вона і етап в Італії, і фінал у Квебеку.

Дивно, що перемога у фіналі була здобута Юлією і в довільній, і в короткій програмі. Її головною суперницею там була Поліна Шелепень, яка відстала від Липницкой на цілих сімнадцять балів.

У 2012-му на чемпіонаті країни фігуристка в короткій програмі була третьою, але в довільній програмі здобула перемогу. Таким чином, за підсумками вона стала срібним призером. У тому ж році нею було виграно юніорське першість Росії. І знову її головною суперницею була Шелепень, яка відстала від Юлі на більш ніж дев’ять балів і посіла друге місце.

Юлія Липницька розповіла правду про «подарованої» їй квартирі У тому ж році дівчинка, приїхавши на чемпіонат світу серед юніорів, стала на вищу сходинку п’єдесталу, залишивши позаду Грейсі Голд. Вийшло, що у всіх міжнародних змаганнях, в яких брала участь Липницька, вона здобувала тільки перші місця.

Підготовка Липницкой до Олімпіади в Сочі

У Фінляндії знову перемога була за Юлею. Вона брала участь у турнірі Еспоо, який проходив у Фінляндії. Так почалася підготовка спортсменки до її першій Олімпіаді. Далі були перемоги на дорослих змаганнях спочатку в Китаї, потім у Франції. Саме у Франції Юля не просто здобула перемогу, вона зуміла отримати максимальний рівень і всілякі надбавки.

При такій кількості перемог, у фіналі Гран-прі фігуристка виступала, причиною стала травма. Чемпіонат країни у 2013-му їй теж довелося пропустити. У другому сезоні 2012-13 спортсменка вперше вийшла на лід після травми, взявши участь в чемпіонаті Росії. На ньому вона стала п’ятою. Після цього знову йшли тільки перемоги.

На проведеному в Мілані на чемпіонаті світу вона стояла на другій сходинці п’єдесталу. З такими результатами фігуристка підійшла до Олімпійського сезону.

Юлія Липницька на Олімпіаді в Сочі

Перше ж виступ Юлі в командних змаганнях Сочинської Олімпіади привернуло до неї увагу всього світу. Дівчинка здобула блискучу перемогу, два рази ідеально відкатавши програму. Саме вона принесла найбільшу кількість балів у командний результат. На жаль не настільки успішним став виступ в індивідуальних змаганнях. Там Липницька стала лише п’ятою з-за кількох падінь. Тим ні менш в історії Олімпіади вона — наймолодша чемпіонка, володарка золотої медалі. Вона виступала в одній команді з такими зірками як Євген Плющенко, Максим Траньков, Тетяна Волосожар, Олена Ільїних, Микита Кацалап та інші.

Юлія Липницька творить чудеса у фігурному катанні

У сезоні 2013-14 талановита фігуристка у фіналі Гран-прі взяла срібло з-за того, що в програмі допустила помарку. А ось на чемпіонаті Європи результатом стала беззаперечна перемога, при цьому Юля виявилася наймолодшою з змагаються.

У лютому вона стала Заслуженим майстром спорту. Дівчина почала готуватися до наступної Олімпіади, де, швидше за все зможе стати чемпіонкою ще й в індивідуальній боротьбі.

+Особисте життя

Головний у світі людина для Юлі – її мама, яка все життя є їй близьким другом. Вона супроводжує доньку, ділячи з нею радість перемог, знаходиться поруч, коли трапляються рідкісні поразки і травми. Не раз спортсменка говорила багато теплих слів про свою маму. Важливий для Юлі людина і її тренер Етері Тутберидзе.

Про особисте життя дівчини сказати нічого, так як вона у неї відсутній з причини надто юного віку і постійної зайнятості на льоду. Юля щодня буває на тренуваннях, де майже цілий день відпрацьовує програми, займаючись улюбленою справою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: