Ім’я: Юлія Хлиніна

Дата народження: 11 січня 1992 р. (25 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Москва

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 45 кг

Зріст: 169 см

Біографія Юлії Хлыниной

Хлиніна Юлія Олегівна – молода російська актриса, запам’яталася багатьом телеглядачам після прем’єри молодіжного серіалу «Закон кам’яних джунглів». Зіграла головну жіночу роль у вітчизняному блокбастері «Дуелянт».

Актриса Юлія Хлиніна – відкриття 2016 року

Дитинство Юлії Хлыниной

Родина Юлії не була пов’язана з театральної або кінематографічної середовищем, але все ж акторський талант доньки її батьки помітили відразу. У дитячому саду, а потім і в школі вони не пропускали жодного ранку або вистави, адже Юля завжди радувала їх блискучими виступами. В родині ніколи не виникало суперечок з приводу майбутньої професії дівчинки.

Незважаючи на безсумнівний талант, Юля поставила собі за мету отримати всебічну освіту, тому налягала і на навчання, особливо їй подобалися хімія і математика. За результатами випускних іспитів Юля могла вступити в кілька навчальних закладів різного профілю, але все ж зупинила вибір на Мхаті.

На фото: Юлія Хлиніна з мамою

І ось в 2008 році Юля Хлиніна стала студенткою театральної школи-студії Мхату. Викладачі в приймальній комісії з першої ж хвилини оцінили акторські задатки абітурієнтки. Навчання дівчина розпочала під керівництвом Костянтина Райкіна.

Юлія Хлиніна закінчила школу-студію МХАТ

Ще в студентські роки Юлії запропонували ролі в хореографічному реквіємі «The Final Cut» на музику гурту Pink Floyd, а також в театральних етюдах і діалогах за романом Ф М Достоєвського «МЫкарамазоВЫ», спектаклі-дивертисмент «У нас в Камергерском», який ставили у Мхаті. Також Юлію запрошували в театр «Сатирикон», де вона взяла участь у виставах «Ромео і Джульєтта», «Хлопчик Митя» і «Одного разу в селі».

Перші ролі Юлії Хлыниной в кіно

У 2010 році Юлія Хлиніна дебютувала в кіно. Її першою роллю стала Христина з серіалу «Остання хвилина». Роль була епізодичною, але вже в 2012 році дівчина фігурувала як головна героїня в одній з новел у фільмі «Астра, я люблю тебе».

Юлія Хлиніна у фільмі «Астра, я люблю тебе» А її Мотя повнометражної комедії «Все і відразу» була позитивно оцінена не тільки глядачами, але й режисером Станіславом Говорухіним, визнаним майстром російського кінематографа. Результатом стало запрошення актриси фільм метра в картину «Weekend» на роль коханої одного з головних героїв.

«Все й одразу»: Юля Хлиніна в ролі Моті

Після закінчення театральної школи-студії Юлія була прийнята в трупу театру імені Моссовета, де відразу стала незамінним учасником багатьох постановок. В драматичному спектаклі «Небезпечні зв’язки» вона зіграла роль мадам де Турвель разом з визнаними акторами Олександром Яцко та Ольгою Кабо, у «Марійці» їй дісталася роль Клари, в прекрасній постановці «Три сестри» – роль Ірини. Крім того, в її театральному «послужному списку» значилися ролі в спектаклях «Вправи в прекрасному» і «Кастинг». У них Юлія грала на одній сцені з досвідченими і улюбленими глядачами акторами: Юлією Висоцької, Віталій Кіщенко і Олександром Домогаровим.

Юлія Хлиніна у виставі «Ромео і Джульєтта»

Кращі ролі Юлії Хлыниной

У серіалі «Обдури, якщо любиш» (2013 рік) Хлиніна виконала роль дівчини Марини, яка повинна стати своєрідним «іспитом» для скромного і покріпаченого сина бізнесмена (Микита Смольянінов) і допомогти йому подолати ніяковість. Всі трюки у серіалі вона виконувала сама: і прості – перебігати дорогу перед щільним потоком машин, і досить складні – скакати галопом на коні.

Юлія Хлиніна у фільмі «Обдури, якщо любиш»

Для Юлії це стало великим випробуванням, оскільки їздити на конях до цього моменту їй не доводилося жодного разу. Але цікавий характер її героїні, а також захоплюючий сюжет серіалу настільки сподобалися актрисі, що всі труднощі зйомок вона перенесла із задоволенням. Впоратися з роллю допомагала дружня атмосфера на майданчику, яку створювали Сергій Чирков, Марина Зудіна, Юлія Рутберг і Аліка Смєхова.

Через два роки, у 2015, Юлія знялася в підлітковому серіалі «Закон кам’яних джунглів» в ролі старшої сестри Тіма (одного з героїв серіалу). Її героїня, зарозуміла інтелектуалка, богемна особа, чарувала глядачем своїм епатажем, який відчувався у кожному жесті.

Прекрасна Юлія Хлиніна («Закон кам'яних джунглів»)

За розповідями Хлыниной, для неї було дивним увагу режисера і сценаристів до повноти, насиченості і правдоподібності способу її героїні, адже серіальні характери зазвичай даються лише начерками, без детального опрацювання.

У «Дуэлянте» Юлія Хлиніна зіграла княжну Марту

У 2016 році відбувся прем’єрний показ стрічки «Дуелянт», де Юлії дісталася роль княжни Марфи, жінки, мимоволі створює навколо себе драматичні ситуації, в одну з яких виявився втягнув головний герой стрічки, професійний дуелянт (Петро Федоров). При ознайомленні зі сценарієм Юлія не відразу знайшла зрозуміла свою героїню, але з допомогою режисера Олексія Мізгірєва їй вдалося зрозуміти внутрішній настрій Марфи і створити закінчений образ. Крім того, їй довелося вчитися по-новому рухатися і дихати, адже костюми XIX століття вимагають іншої пластики рухів, постави і жестів.

Кадр з фільму «Дуелянт»

У тому ж році вийшов ще один фільм з Юлією Хлыниной – драма «Кавунові кірки».

Особисте життя Юлії Хлыниной

Акторська кар’єра настільки поглинула Юлію, що на особисті стосунки у неї поки що не залишається часу. У 2016 році в соціальних мережах Юлії з’явилася спільна фотографія Юлії та молодого актора Данила Стеклова, хлопця з відомій акторській сім’ї – сина Агрипини Стєклової і онука Володимира Стєклова. Однак ні Юлія, ні Данило ніяк не прокоментували факт появи разом.

Юлія Хлиніна не ділиться подробицями з особистого життя

Юлія Хлиніна зараз

Крім «Дуелянта», на 2016 рік були заплановані ще 2 прем’єри з Юлією Хлыниной. Це постапокаліптична комедія «Тільки не вони» і багатосерійна драма «Вугілля», що знайомить глядачів з важкою долею шахтарській сім’ї.

Юлія Хлиніна на зйомках серіалу «Вугілля», Ростовська область

У жовтні 2016 року відбулася прем’єра серіалу «Таємнича пристрасть» (екранізація твору Василя Аксьонова). Юлія виконала роль Мірри Рєпіної. Всі персонажі серіалу мали за собою реально живуть прототипів, хоч їхні імена і були змінені.

Також Юлія була зайнята на зйомках історико-пригодницького бойовика «Легенда про Коловрат» (2017). Картина описує трагічний для Русі період – глядачі побачать, як орди хана Батия спопеляють місто за містом.

Юлія Хлиніна на фестивалі короткометражного кіно, 2016 рік

Також Хлынину запросили на одну з головних ролей у фільм «Лев Яшин. Воротар моєї мрії». Юлія зіграє дружину видатного воротаря, Валентину Тимофіївну Яшину. Відомо, що самого Яшина зіграє актор Олександр Фокін. Прем’єра фільму приурочена до Чемпіонату світу з футболу 2018 року.

Валентина Яшина і Юлія Хлиніна

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: