Ім’я: Юлія Бордовських

Дата народження: 5 липня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Москва

Діяльність: телеведуча і актриса

Вага: 62 кг

Зріст: 177 см

Біографія Юлії Бордовських

Мама телеведучої за освітою інженер, вона закінчила МІФІ і за фахом працювала недовго. Після цього зайнялася готельним бізнесом. Папа Юлії працює професійним синхронним перекладачем.

У дитинстві Юлія мріяла стати лікарем. Вона лікувала всіх, хто приходив до сім’ї в гості. У дівчинки було багато іграшкових аптек, і вона постійно робила уколи» всім, кому можна. До дев’ятого класу Юлія була впевнена, що піде в медицину.

Сама Юлія з дитинства захоплювалася спортом. У 1986 році вона закінчила спортивну школу Олімпійського резерву і, до речі, стала кандидатом у майстри спорту з баскетболу.

«У школі мене не хотіли приймати в колектив. Адже Я була дисиденткою, антисоветчицей. Я носила речі, які тато привозив із закордонних відряджень, і мені подобалося це. Одягала те, що плела мама, вона пов’язувала половину Москви. Зі мною дружбу водили тільки хлопчики, а дівчатка немає. Знаю, що клас зараз періодично збиратися, але мене не кличуть. Це неправильно. Однокласникам здається, що я або прилечу на власному вертольоті або приїду з лімузина, повному охоронців. І це все не правда», — каже телеведуча.

В юності Бордовських грала у дублі «Динамо » і навіть виграла першість центральної ради товариства. Але пов’язувати своє життя зі спортом Юлія не стала, в один момент вона вирішила кардинально змінити сферу діяльності, і пішла журналістику.

Початок кар’єри журналіста

Бордовських вступила на факультет журналістики Московського держуніверситету. Правда, насилу, але зате сама. Перший курс майбутня телеведуча дівчина ледве осилила, позначалася навчання у спортивній школі, де основним предметом були зовсім не російська мова і література. Втім, вже на наступних курсах Юля наздогнала своїх однокурсників. МДУ Бордовських закінчила в 1991 році. До речі, під час навчання студентка не забувала про свою пристрасть до м’яча, вона всі роки виступала за збірну університету з баскетболу. Спортсменка була основною розігруючою.

Журналіст і телеведуча Юлія Бордовських

Через рік після закінчення вузу Юлія Бордовських влаштувалася працювати на радіо. Два роки свого життя вона присвятила «Максимум». Там вона займалася музичну, театральну та киножизнь. А в 1994 році юна журналістка стала працювати спортивним коментатором на НТВ. НА телекомпанію її запросили Леонід Парфьонов і Ганна Дмитрієва. І вже через кілька місяців дівчину призначили спортивним коментатором програми «Сьогодні». Вона говорила в ефірі НТА і «НТВ Плюс. Спорт». Там дівчина займалася спортивну гімнастику та Олімпійський рух.

До речі, до того, як дійти до спортивної редакції, Юлія Бордовських деякий час працювала у Леоніда Парфьонова у програмі «Намедни». Проте дівчина зрозуміла, що програма одну людину не для неї і пішла штурмувати інші вершини.

Конфлікт НТВ

У 2001 році Юлія Бордовських пішла з спортивної редакції каналу НТВ і разом з колегами, які не прийняли нове керівництво, перейшла на ТВ-6. Переживала кризу НТВ Бордовських важко.

«Дуже важко було. Я ніби жила в будинку і знала про нього абсолютно все. Але раптом грянув переїзд. Якщо говорити образно. В душі рана досі не затягнулася. НТВ стала новою компанією нової країни. Там не було совкових відносин, як у інших каналів, які пережили Радянський Союз. На НТВ всі знали, що закордонному відрядженні не треба буде тулитися. Всі могли дозволити собі людський вечеря європейського рівня», — розповідає телеведуча.

У 2000 році Бордовських почала зніматися в рекламі. Першою її роботою стали зйомки в ролику «Pepsi light».

Після розпаду ТВ-6 Юлія Бордовських перейшла на «НТВ плюс». У її віданні була авторська програма «Новий день з Юлією Бордовських».

Юлія Бордовських на відео В 2002 році телеведуча вже з’явилася на широких екранах. Вона зіграла головну роль у картині «Сонячний удар» Рудольфа Фрунтова. Всього на рахунку дівчини три роботи в кіно. У 2003 році вона з’явилася в епізоді серіалу «Хлопці з нашого двору», а в 2011 Юлія знялася в епізодичній ролі журналістки в фільмі «Generation П».

У 2004 році Бордовських виходила в ефір НТВ провідною благодійного телемарафону «ЅОЅтрадание», який проводила радіостанція «Наше радіо». Марафон організовано для допомоги сім’я, потерпілим від терористичного акту в Беслані.

Книги

Юлія Бордовських випустила три книги. У 2004 році з-під її пера вийшло видання «Фітнес із задоволенням». Через три роки з’явилася книга «Фітнес для двох», а ось наступне творіння журналістка присвятила любові: у 2008 році вийшла книга «Простір любові».

Сісти за книжку, каже Юлія, її спонукало яскраве особисте переживання. Після цього дівчині відразу захотілося все описати, тому і пішов перший розповідь. Після його закінчення Бордовських подзвонила своєму редакторові з видавництва ЕКСМО. Він відповів, що потрібна книжка. У підсумку, вона була написала і видана.

Особисте життя

Юлія Бордовських готує Юлія Бордовських заміжня. Її обранець — президент Союзу ковзанярів Росії Олексій Кравцов. У подружжя підростає син Федір, який народився у 2008 році. Втім, у телеведучої є старша донька Марія, яка народилася в 1999 році. Знаменитість довго приховувала ім’я батька дівчинки, але все ж стало відомо, що Маруся плід любові спортсменки і молодого банкіра по імені Іван Бронов. Юлія також, виховує сина дружини від першого шлюбу.

Перша любов

З теплотою Юлія Бордовських згадує свої перші почуття. Закохалася вперше телеведуча ще школяркою. У спортивному класі один з баскетболістів, хлопчик із Зеленограда, припав до смаку блондинці. Але молодий спортсмен подобався дівчині – лідеру баскетбольної команди і коли вона дізналася, що предмет її зітхань віддав перевагу Юлі, то оголосила їй бойкот, причому всім класом. В його умовах Бордовських вчилася, вчилася і жила два роки. Стосунки з коханим доводилося приховувати, щоб не посилювати положення майбутньої знаменитості.

Playboy

Юлія Бордовських знялася оголеною для популярного чоловічого видання «Playboy». І після зйомок вона зовсім не боїться напливу шанувальників і, тим більше, маніяків. Адже дівчина практично не з’являється на вулиці.

З чоловіком Олексієм Кравцовим

Вона виїжджає на роботу на машині зі свого гаража і повертається туди ж увечері, тому ефекту несподіванки з боку чоловіків не побоюється. До речі, з відомої телеведучої в основному шукають зустрічі…жінки. Всі вони впевнені, що Бордовських здатна вирішити їх проблеми.

Цікаві факти

Юлія захоплюється винним бізнесом і веде свій винний клуб, куди входять її друзі. Причому, хобі не заважає дівчині бути пропагандистської здорового способу життя.

«Вино, це особлива галузь пізнання. Справа тут не у випивці, якщо ти підходиш до вина з професійної точки зору, то тобі це не зашкодить. До того ж, вже доведено, що келих червоного вина щодня корисний для роботи серця», — каже Бордовських.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: