Ім’я: Юлія Барановська

Дата народження: 3 червня 1985 р. (31 рік)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: телеведуча

Вага: 58 кг

Зріст: 168 см

Біографія Юлії Барановської

Юлія Барановська – зірка «Першого каналу» ТНТ і телеканалу «Росія-1». Екс-дружина відомого футболіста Андрія Аршавіна зуміла зробити запаморочливу кар’єру на телебаченні і стати еталоном жіночої мудрості і краси.

Дитинство Юлії Барановської

Юлія Барановська народилася 3 червня 1985 року в Ленінграді. Майбутня зірка телеекранів своє дитинство називає «звичайними буднями радянського дитини». Її батько працював інженером, мати – вчителькою в школі.

Зіркова дружина Юлія Барановська

Юля пішла у звичайну ленінградську школу, де вже з молодших класів проявила себе як старанна учениця. Вчителі відзначали відповідальність і старанність дівчинки, її кілька разів обирали старостою класу. І хоча мати Юлії була педагогом, але з принципових міркувань віддала доньку не в ту школу, де вона вчителювала. Вона хотіла, щоб дочка з ранніх років навчалася досягати всього сама.

У 1995 році батьки Барановської розійшлися. Догляд батька з сім’ї став справжнім ударом для 10-річної дівчинки, тому вона припинила з ним спілкування на довгих 15 років.

Юлія Барановська про спорт і про життя Незабаром мама вдруге вийшла заміж. У новому шлюбі народилися ще дві доньки – Ксенія і Саша. Незважаючи на суттєву різницю у віці, Юлія легко знайшла спільну мову з молодшими сестрами, які сьогодні є її підтримкою і опорою. Саме їх вона називає своєю справжньою родиною: «У нашій родині чотири жінки і всі ми дуже дружимо. Я старша з дочок, і як стверджує мама – улюблена. Але це ніяк не впливає на мої стосунки з сестрами».

Навчання Юлії Барановської

Юля мріяла присвятити своє життя журналістиці, але за порадою матері віднесла документи в Університет аерокосмічного приладобудування. Дівчина легко вступила на факультет «Менеджмент», але навчання у вузі не заладилася.

Instagram Юлії Барановської дуже популярний

Вже після першого курсу студентка Барановська переконалася, що вибрала не ту професію: «Навчання давалося мені дуже важко. Я – натура творча, і менеджмент – не зовсім те, що мені треба». Диплом менеджера Юлія так і не набула, оскільки не відновилася в університеті після академвідпустки.

Особисте життя Юлії Барановської

У 2003 році Юлія Барановська познайомилася з майбутнім цивільним чоловіком – футболістом Андрієм Аршавіним. Той день дівчина запам’ятала по хвилинах. З ранку вона пішла з подругою на пляж, щоб відпочити після виснажливої сесії. Дівчата так раділи яскравого сонця (в Петербурзі це велика рідкість навіть влітку), що не помітили, як обгоріли.

Юлія Барановська і Андрій Аршавін

Коли подруги поверталися додому, Юлію чекав ще одна прикрість: якісь хулігани подряпали її машину. Щоб відволіктися від усіх цих неприємностей, подруги вирішили прогулятися по Невському проспекту. Саме там відбулася доленосна зустріч з молодим футболістом Андрієм Аршавіним. Тоді він був висхідною зіркою пітерського «Зеніту».

Роман пари розвивався стрімко. Вже через пару місяців закохані почали жити разом, а через два роки Юлія і Андрій стали молодими батьками сина Артема.

Аршавін і Барановська не оформили свої стосунки офіційно, оскільки Юля не хотіла виходити заміж вагітною: «Андрій кілька разів заводив розмову про весілля, про кількість гостей, про те, де відзначати і як відзначати. Але я відмовлялася, я хотіла справжнє весілля!» Момент був упущений, а потім в сім’ї з’явилася друга дитина – дочка Яна, і до одруження футболіст більше не повертався.

Андрій Аршавін з дружиною Юлією Барановської та дітьми

У 2009 році Аршавіну запропонували контракт з лондонським «Арсеналом» і сім’я переїхала до Великобританії. Поки Андрій пропадав на тренуваннях та іграх, Барановська займалася дітьми. Спочатку Юлії було важко адаптуватися в чужій країні, оскільки вона не знала ні мови, ні звичаїв.

Юлія Барановська з дітьми

У своєму першому інтерв’ю місцевій пресі дружина футболіста зізналася, що Британія не викликає у неї симпатію. За це англійські журналісти ще довго висміювали кожен вихід Аршавиных у світ. Але згодом родина втягнулася в лондонську життя. Пізніше Юля зізналася, що в той час почала виношувати проект жіночого клубу в Лондоні, у якому вона змогла б давати поради, проводити лекції та семінари для тих, хто недавно переїхав в Англію. Але втілити цей проект у життя вона не встигла.

У 2012 році Андрія Аршавіна запросили назад в рідний «Зеніт». В цей час Юля вже чекала на третю дитину, а Артем і Яна почали навчання в Британії. Тому глава сімейства повернувся в Росію один.

У Петербурзі футболіст завів новий роман і оголосив Барановської, що йде з сім’ї. Юля залишилася сама з трьома дітьми (14 серпня 2012 року вона народила сина Арсенія).

Юлія Барановська і Андрій Аршавін: зіркове розлучення Через рік вона подала на аліменти, але оскільки шлюб пари не був офіційно зареєстрований, процес затягнувся. Спочатку цю справу розглядали в Лондоні, але крапку у справі поставив суд Петербурга, зобов’язавши Аршавіна до 2030 року виплачувати екс-дружині і їхнім спільним дітям половину своїх доходів.

В середині 2013 року Барановскую все частіше стали помічати з актором Андрієм Чадовим на світських заходах і кінопрем’єри. Дівчина часто розміщувала їх спільні фотографії в соціальних мережах.

Юлія Барановська і Андрій Чадов

Але пара заперечувала любовний зв’язок, підкреслюючи, що між ними просто дружба. Хоча загальні знімки відрізнялися від дружніх особливим теплом і ніжністю відносин між молодими людьми. Але мабуть розвитку нормальних відносини завадило відстань. На той момент Юлія з дітьми все ще жила в Лондоні і бувала в Москві «набігами».

Після гучного «розлучення» Юлія Барановська стала вести активне світське життя, періодично з’являючись з новими кавалерами. В кінці березня 2015 року Юлія була помічена на показі модного дизайнера Юлії Прохорової в компанії стиліста Євгена Сивого.

Юлія Барановська та Євген Сивий

Вони охоче фотографувалися і трималися разом, після чого в пресі поповзли чутки, що пара зустрічається.

Кар’єра на телебаченні Юлії Барановської

Після розставання з чоловіком Юлія Барановська стала досить відомою медійної персоною. Щоб взяти інтерв’ю у «кинутої дружини», відомі видання шикувалися в чергу. А після участі в шоу Андрія Малахова «Пусть говорят», де Юлія розповіла про своє 9-літньому стажі сімейного життя з Андрієм Аршавіним, нелегку долю героїні співчувала вся країна.

Юлія Барановська: Нехай говорять. Життя після Аршавіна Друзі Барановської теж намагалися не залишати її наодинці і почали запрошувати її на закриті вечірки. На одній з них дівчина познайомилася з відомим продюсером Петром Шекшеевым. Саме він допоміг пробитися Юлії на телебачення, але вже не в якості героїні, а в якості ведучої. Спочатку її запросили експертом у пост-шоу проекту «Холостяк», який виходив на каналі ТНТ під назвою «Чого хочуть чоловіки?».

У квітні 2014 року Юлія дебютувала в шоу «Дівчата», яке вже 4 роки з успіхом демонстрував телеканал «Росія-1». І хоча це не був її перший досвід провідної (ще в Лондоні Барановська кілька років поспіль вела фестиваль «Російська Масляна», який щорічно проходить на Трафальгарській площі), дівчина дуже переживала, чи зможе вона влитися у вже сформований жіночий колектив, і взагалі, формат шоу. Але побоювання не підтвердилися: Ольга Шелест, Тутта Ларсен, Алла Довлатова і Рита Митрофанова зустріли нову колегу дуже тепло.

Юлія Барановська в шоу «Дівчата»

Третім телепроектом, в якому Барановська стала провідною, став четвертий сезон шоу «Перезавантаження» на ТНТ. Вона замінила вагітну Катерину Веселкову. Ключова тема проекту – саморозвиток і позбавлення від страхів і комплексів – була дуже близька і самої Юлі, адже їй недавно теж довелося пройти схожу перезавантаження свого звичного життя.

Юлія Барановська зараз

У 2014 році Юлія Барановська разом з дітьми переїхала в Москву.

У вересні 2014 на «Першому каналі» стартувало нове ток-шоу «Чоловіче і жіноче», ведучими якого стали Юлія Барановська і Олександр Гордон. У першому випуску програми розбирали ситуації, коли діти ставали розмінною монетою в розлученні батьків. Ця тема була дуже важлива самої Барановської, адже в дитинстві вона сама була в такій ситуації.

Тепер вже колишня дружина Аршавіна Юлія Барановська

Незважаючи на всі труднощі, які довелося подолати телезірці, вона вважає себе абсолютно щасливою людиною: «У мене вже є головне — сім’я, мої діти. У мене завжди за обіднім столом всі місця будуть зайняті. А років через 15 людей за столом буде більше в три рази». Юлія відкрита до нових відносин і нових проектів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: