Ім’я: Юлія Александрова

Дата народження: 14 квітня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Москва

Діяльність: актриса

Вага: 52 кг

Зріст: 162 см

Біографія Юлії Александрової

Юлія Ігорівна Александрова – талановита російська актриса переважно комедійного плану, на рахунку якого не один десяток робіт у театрі і кіно: «Всі помруть, а я залишуся», «Гірко», «найкращий день» та інші.

Зірка «Гірко!» і «найкращий день» Юлія Александрова

Дитинство Юлії Александрової

Майбутня актриса театру і кіно Юлія Александрова з’явилася на світ 14 квітня 1982 року в Москві. Батьки дівчинки не були пов’язані з творчою сферою, але тим не менш малятко з ранніх років виявляла акторські задатки: розповідала вірші, стоячи на табуретці, була надзвичайно товариською і контактним дитиною.

Питання про майбутню професію перед дівчинкою не вставав, поки в 7 класі їй не довелося перейти в маргінальну школу на Петровсько-Розумовської вулиці. Провчившись там два роки, вона зрозуміла, що залишатися там не можна, інакше на майбутньому можна сміливо ставити хрест. Тому випускні класи Юлія закінчувала в театральній школі на Кольоровому Бульварі.

Юлія Александрова співає «I Will Survive» Після вручення атестатів дівчина подала документи в ГІТІС і в результаті потрапила на курс Бориса Морозова. На останньому курсі дівчина отримала епізодичну роль у драмі Володимира Машкова «Тато». Вона з’явилася на задньому плані всього на кілька секунд – у сцені, коли у головного героя і його сина відбувається серйозна розмова, в образі студентки-музыковедки з гуртожитку.

Акторська кар’єра Юлії Александрової

У 2003 році Юля отримала диплом і влаштувалася на роботу в театр «Апарте». Протягом декількох років дівчина була задіяна в ряді популярних постановкок: «Біда від ніжного серця», «Капакабана», «Морозко», «Іван і чорт» і «Старий друг краще…». За цей час Юлії випала честь попрацювати з такими видатними режисерами, як Юрій Любимов, Андрій Першин і Ніна Григор’єва.

У 2005 році актриса знову зіграла другорядну роль у пригодницькій комедії – «Двоє біля ялинки, не рахуючи собаки». Пішли невеликі ролі в серіалах «Зона», «Автономка», «Затемнення» і комедії «Дикуни».

Настя Луганова з драми «Всі помруть, а я залишуся»

У 2008 році вона увійшла в акторський склад мелодрами Валерії Гай Германіки – «Всі помруть, а я залишуся». Її героїня, Настя Луганова, – старшокласниця, яка тримає в страху всю школу, не гребує бійками і має дуже погану репутацію.

Кращі ролі Юлії Александрової Згодом дівчина знялася в іншому проекті провокаційного режисера – соціальне серіалі «Школа». Їй дісталася роль дівчинки-емо на прізвисько Колючка. Треба сказати, що Валерія Гай Германіка намагалася відтворити на екрані точний образ сучасної середньої школи, і їй це вдалося. Сама Юлія була здивована, наскільки те, що відбувається на знімальному майданчику нагадує їй ту саму школу на Петровсько-Розумовської вулиці: вагітна однокласниця, наркотики, бійки, дитяча кімната міліції…

«Школа»: Юля Александрова в ролі емо Колючки

Однак першою по-справжньому проривний роллю Юлі Александрової стала наречена Наталка з стрічки Андрія Першина (більш відомого як Жора Крыжовников) «Гірко!». Варто відзначити, що Юлія і Андрій на той момент вже були подружжям, проте роль дісталася їй аж ніяк не «по блату». Юлина гра сподобалася продюсера Тимура Бекмамбетова, який навіть не підозрював, що дівчина – дружина режисера.

У «Гірко» Юлія Александрова грає примхливу наречену

Треба сказати, що комедія отримала безліч негативних відгуків, від звинувачень в низькосортному гуморі фільм не врятував навіть запрошена зірка Сергій Свєтлаков. Тим не менш, ця комедія стала найкасовішою стрічкою в російському прокаті 2013 року, і Юлія, для якої комедійне амплуа було досить-таки новим, моментально стала однією з найпопулярніших актрис російського кінематографа.

Кадр з фільму «Гірко!»

Рівно через рік вийшло довгоочікуване продовження «Гірко 2!», де Юлія знову перевтілилася в Наташу, вже щасливу дружину героя Єгора Коршекова. Так як всі весільні жарти закінчилися ще в першій частині, режисери вирішили акцентувати увагу глядачів на похоронній тематики.

У 2015 році вона виконала головну жіночу роль в іншому проекті свого чоловіка – комедії «найкращий день». Дівчина знову зіграла наречену – касирку Олю, яка ось-ось повинна вийти заміж за ДПСника Васю (Дмитро Нагієв).

Зірки фільму «найкращий день»: Юля Александрова і Ольга Серябкіна

Особисте життя Юлії Александрової

Першою і єдиною справжньою любов’ю Юлії Александрової став молодий режисер Андрій Першин. Хлопці разом вчилися в Гітісі, хоч і на різних факультетах, проте не спілкувалися – студенти режисерського факультету з презирством ставилися до майбутнім акторам. Почуття між ними спалахнули, коли Андрій прийшов на роботу в театр «Апарт», ставити спектакль «Старий друг краще…». Пропозицію руки і серця послідувало після першої ж репетиції. У 2010 році на світ з’явилася їхня дочка – Віра.

Актриса Юлія Александрова і її чоловік Жора Крыжовников

Юлія Александрова зараз

У вересні 2016 року Юля Александрова взяла участь у шоу Івана Урганта «Підмосковні вечори».

Юлія Александрова «Підмосковних вечорів»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: