Ім’я: Юлія Ахмедова

Дата народження: 28 листопада 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Кант, Киргизстан

Діяльність: стендап-комік

Вага: 58 кг

Зріст: 178 см

Біографія Юлії Ахмедової

Юлія Октаевна Ахмедова – артистка комедійного амплуа, креативний продюсер і учасниця гумористичної передачі на телеканалі THT brand new show StandUp, екс-капітан команди КВН «25-а» Воронезького архітектурно-будівельного держуніверситету.

Гуморист Юлія Ахмедова

Поряд з іншими авторами, дівчина писала сценарії для ситкому «Універ», виступала і займалася продюсуванням шоу Соmedy Women, була гостею нового проекту ТНТ «Імпровізація», випуски якого несхожі на інших через відсутність сценарію, що робить їх абсолютно непередбачуваними, блискучими і ексклюзивними.

Вона прославилася жартами і монологами про стосунки чоловіків і жінок. У багатьох глядачів викликав симпатію образ одинокої, схильної до песимізму і відвідує психолога жінки за 30, в якому виступала комедійна актриса, а також припала до душі можливість відволіктися від рутинних повсякденних справ, зняти накопичене емоційне напруження і посміятися над простими людськими проблемами разом з позитивною, відкритою і талановитої гумористкою.

Дитинство і родина Юлії Ахмедової

Майбутня російська Квнщіца і стендап-комік з’явилася на світ в киргизькому місті Кант, розташованому в 20 кілометрах від Бішкека. Разом із молодшою на 8 років сестричкою Сашею вона росла в сім’ї військовослужбовця, льотчика, який служив на військовому аеродромі в околицях їх містечка. По національності він був азербайджанцем, народився в Баку. Про матері Юлі інформації практично немає.

Юлія Ахмедова в дитинстві з родиною

Відомо, що в їхній родині панували дуже суворі правила. З дитинства старша дочка відрізнялася максималізмом, самокритичність, крайньої прямолінійністю, вимогливістю до себе і оточуючих. В цілому, Юля мала сильним характером, була спортивної (захоплювалася лижами) і дуже артистичною (займалася танцями).

Подорослішавши, вона ніколи не соромилася бути відвертою, і, завдяки комічному дару, робила все неймовірно жіночно і тонко, вражаючи оточуючих несподіваними вчинками і високим інтелектом.

Зростання Юлії Ахмедової 178 см

Комедіантка зізнавалася, що з раннього віку вона активно цікавилася громадськими та екологічними проблемами, мала намір стати дояркою, щоб жити в гармонії з навколишньою природою, далеко від мегаполісів, вживаючи здорову, вирощену на землі їжу. У відповідності з особистими моральними принципами вона також стала вегетаріанкою.

Юля Ахмедова і КВК

Закінчивши школу у 1999 році, дівчина вирушила до Воронежа, де поступила в архітектурно-будівельний держуніверситет. Крім гарного навчання, вона змогла знайти час, щоб розкрити свій талант коміка, розвинути здібності до гумору, гротеску, сатири, іронії, беручи участь у КВК.

З 2003 року по 2012-й Юля очолила університетську команду «25-а», названу за номером аудиторії, в якій проходили репетиції ігор. Вона виступала разом з такими відомими КВНщиками, як Дмитро Шпеньков з колективу Московського енергетичного інституту, розігруючи з ним сценки протистоянь між жінкою та чоловіком, а також Руслан Білий з команди «Сьоме небо», з яким у неї склалися особливо дружні стосунки. Часто вона з’являлася і на сцені Соmedy Club.

Юля Ахмедова в КВК Отримавши диплом про закінчення ВГАСУ, Ахмедова надійшла на другий рівень вищої професійної освіти, магістратури, на перспективну спеціальність «енергозбереження». Але надалі прагнення веселити людей перемогло намір боротися з виснаженням природних ресурсів, і дівчина вирішила пов’язати життя з творчістю в комедійному жанрі. У 2005 році вона переїхала на постійне проживання в Москву.

Юлія Ахмедова і команда Stand UP

У 2008 році цілеспрямована і наполеглива комедіантка продовжувала грати в КВК і вивела свій колектив в Прем’єр лігу. У той же період вона почала співпрацювати з телеканалом THT. Оцінивши її талант гумористи, дівчину запросили стати одним з сценаристів серіалу «Універ». Пізніше вона стала учасницею нового гумористичного шоу Comedy woman.

Особисте життя Юлії Ахмедової

Харизматична комедіантка поки не заміжня, як припускають ЗМІ, через велику зайнятість на роботі – знайомитися колись і не з ким. Дівчина не робить з цієї ситуації трагедії, не впадає в стан ущербності, а, навпаки, часто над цим жартує, зберігає життєлюбність і не зациклюється на свою самотність. Вона сподівається в майбутньому зустріти свою другу половинку, подарувати своє серце тому, хто це оцінить, і створити міцну сім’ю.

На запитання журналістів про її ставлення до службових романів відповідь Юлії завжди негативний. Тим більше, що всі резиденти проекту Stand Up, з яким пов’язаний творчий шлях гумористи, — це чоловіки віком молодше її. А ця обставина, з точки зору дівчини, є непереборною перешкодою для побудови серйозних стосунків. Єдиним потенційним кандидатом в чоловіки для неї в колективі є Руслан Білий, неодружений і зрілий чоловік, але вона, нібито, сприймає його лише як друга.

Руслан Білий і Юлія Ахмедова просто друзі

Юлі, єдиної представниці слабкої статі в шоу, подобається працювати і творити в дружному чоловічому оточенні. При цьому вона виступає за рівність статей і рівноправність жінок і чоловіків у суспільстві і перед законом. Основною темою свого стендапу, над якою можна нескінченно жартувати, вона вважає життя і людини.

Юля Ахмедова сьогодні

У 2012 році вже стала знаменитою, на ділі довела свій високий інтелект і залізну волю, актрису сатиричного жанру призначили креативним продюсером програми Соmedy woman. Її також запросив у свій новий проект Stand Up її старовинний приятель Руслан Білий. Спочатку вона стала співпродюсером передачі, а в день свого 30-річчя – вийшла на сцену.

Юля Ахмедова у Stand Up В її репертуар як стендап-комік входили блискучі монологи на гострі та актуальні теми, жарти та імпровізації з залом. На думку дівчини, яка успішно шукає себе в камеді, їх проект прискорив розвиток у нашій країні цього розважального жанру, що містить танці, музику, театралізовані етюди, оригінальні прийоми коміків.

До створення програм вони підходять з великою відповідальністю, намагаючись не розчарувати своїх прихильників, зробити черговий сезон набагато смішніше і якісніше попереднього.

Юлія Ахмедова, Руслан Білий, Тимур Каргін у Вечірньому Урганте

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: