Ім’я: Євгенія Симонова

Дата народження: 1 червня 1955 р. (61 рік)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 53 кг

Зріст: 160 см

Біографія Євгенії Симонової

Євгенія Симонова – це легендарна радянська актриса, чудово знайома всім поціновувачам радянського кіно. Виконавши у своєму житті безліч різноманітних ролей, вона стала улюбленою актрисою для мільйонів глядачів. Сьогодні Євгенія Павлівна вже не так часто радує нас новими роботами в кіно. Вона відійшла в тінь, майже залишивши улюблену професію. Однак чи можна говорити, що з цього моменту її ім’я назавжди зникло з російського кінематографа? Звичайно, немає. І дана стаття є прекрасним підтвердженням того, що в наші дні Євгенія Симонова також улюблена мільйонами глядачів, як і колись раніше.

Ранні роки, дитинство і родина Євгенії Симонової

Майбутня зірка радянського кінематографа з’явилася на світ у звичайній ленінградської сім’ї далекої від світу мистецтва. Її мама працювала вчителькою іноземної мови, а батько був відомим вченим-нейрофізіологом, які входили до складу радянської Академії Наук. Крім неї самої близький до світу мистецтва був тільки старший брат Євгенії Симонової – відомий телеведучий і письменник Юрій Вяземський.

Євгенія Симонова в молодості була красунею і залишається такою зараз

Незважаючи на те, що батьки нашої сьогоднішньої героїні були людьми дещо іншого складу, вони завжди підтримували у своєї дочки потяг до мистецтва. З ранніх років майбутня акторка відвідувала заняття в музичній школі при Гнесинськоє училище, а також займалася хореографією і кінним спортом. Вельми примітно, що в ранньому віці майбутня актриса серйозно замислювалася про спортивну кар’єру. Її хвалили вчителя, а тому досить часто ім’я юної дівчини з’являлося серед учасників різних чемпіонатів і спортивних змагань.

Що стосується акторського ремесла, то замислюватися серйозно про театральну кар’єру Євгена Симонова стала тільки в старших класах. Отримавши диплом про закінчення середньої освіти, дівчина подала документи у МХАТ, однак не пройшла за конкурсом. Подібне розчарування чекало її і в іншому престижному закладі — Гітісі. Проте майбутня актриса і не думала засмучуватися. У тому ж році вона в третій раз спробувала свої сили і, зрештою, стала студенткою Щукінського училища (курс Ю. Катіна-Ярцева).

У цьому місці дівчина стала опановувати тонкощі і премудрості театрального мистецтва, а також обзавелася багатьма новими друзями. Вельми примітно, що свою першу яскраву роль акторка виконала ще будучи студенткою третього курсу Щукінського училища. Так, під час одного із звітних вистав її помітив Леонід Биков, одразу ж запропонував Євгенії Симонової виконати роль дівчини Маші у військовій кінострічці «В бій ідуть одні старики».

Євгенія Симонова Здрастуй Варто відзначити, що даний кінофільм часто називають дебютної акторською роботою радянської актриси. Однак насправді це не зовсім так. Вся справа в тому, що ще в 1969-му році у віці чотирнадцяти років Женя з’явилася на екрані з епізодичною роллю у фільмі «Десять зим за одне літо», яка, власне, і стала першою картиною за участю нашої сьогоднішньої героїні.

Професійна кар’єра Євгенії Симонової у кіно і театрі, фільмографія

Фільм «У бій йдуть одні старики» в одну мить зробив Євгенію Симонову популярною і успішною актрисою. Її впізнавали на вулицях, дарували квіти. Частіше помічати симпатичну молоду дівчину сталі і радянські режисери. Актриса стала частіше зніматися, і вже незабаром світ побачили відразу кілька нових стрічок з її участю. Так, в період з 1974-го по 1976-ий на екрани кінотеатрів Радянського союзу вийшли картини «Виліт затримується», «Під дахами Монмартру», «Зникла експедиція», «Золота річка». Особливо популярною стала комедія «Афоня», в якій актриса виконала одну з головних ролей.

У 1976-му році Євгенія Симонова закінчила театральне училище і, отримавши диплом, стала грати на сцені Московського академічного театру ім. Маяковського. Тут молода актриса відразу ж вийшла на головні ролі і стала справжньою «примою» місцевої сцени. Вельми примітно, що на цій сцені актриса нерідко з’являється і в даний час.

Паралельно з ролями в театрі, Євгенія Симонова була також широко задіяна у різних кінематографічних проектах. В період з 1977-го по 1979-й актриса знялася відразу в десяти різних картинах, серед яких найбільш відомими стали її ролі в таких фільмах як «Звичайне диво», «Шкільний вальс», «Баламут», «День весілля доведеться уточнити».

Євгенія Симонова Ось я на Голгофі Варто відзначити, що ролей могло б бути і більше, однак у 1976-му році у актриси народилася дочка, а тому довгий час Євгенія Симонова відмовляла режисерам, пропонував їй попрацювати разом.

Розібравшись з домашніми справами, у вісімдесяті роки актриса знову стала поєднувати роботу в театрі з частими зйомками в кіно. У цей період Євгенія Симонова відзначилася у таких відомих радянських картинах як «Двадцять шість днів із життя Достоєвського», «Рафферті», «Довга дорога до себе», «Казки старого чарівника», «Діти сонця» та багатьох інших. Окремо варто згадати югославський фільм «Сильний вітер», який став для Євгенії Симонової першою роботою поза радянського кіно.

У дев’яності роки В кінематографі намітився чіткий криза. У цей період актриса майже не знімалася і здебільшого зосередила свою увагу на театральних ролях. Повернутися у велике кіно актрисі допоміг другий її чоловік – режисер Андрій Ешпай, запросив її в міні-серіал «Діти Арбата».

Євгенія Симонова зараз

За роль у цьому фільмі Євгенія Симонова була удостоєна «Золотого орла». Після цього в її послужному списку з’явилися багато інших яскраві ролі. Так, найбільш популярними стали фільми «три Крапки», «Крапля світла», «Іван Грозний». Дані картини показали широкої громадськості, що Євгенія Симонова, як і раніше залишається однією з кращих актрис Росії.

За свій внесок в кінематографічне мистецтво в 2011-му році легендарна актриса була удостоєна ордена «За заслуги перед Вітчизною» четвертого ступеня.

Особисте життя Євгенії Симонової

З першим чоловіком – актором Олександром Кайдановским – Євгенія Симонова познайомилася під час спільної роботи над фільмом «Зникла експедиція». Незабаром між молодими людьми зав’язався роман, який переріс в заміжжя. У цьому шлюбі на світ з’явилася старша дочка актриси — Зоя Кайдановская (1976 р.), яка в даний час також досить відома завдяки своїм ролям у кіно.

Євгенія Симонова всюди з'являється з чоловіком Андрієм Эшпаем

Другим чоловіком нашої сьогоднішньої героїні став російський режисер Андрій Ешпай, роман з яким у Євгенії Симонової зав’язався також під час зйомок. В результаті цього союзу в житті актриси з’явилася друга дочка – Марія Ешпай (1985 р. н.).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: