Ім’я: Євгенія Феофилактова (Гусєва)

Дата народження: 18 жовтня 1985 р. (31 рік)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Кіров

Діяльність: учасниця «Дому-2»

Вага: 51 кг

Зріст: 164 см

Біографія Євгенії Феофилактовой

Євгенія Феофилактова за знаком зодіаку терези. У шкільні роки Євгенія намагалася виглядати краще за всіх, і це у неї чудово виходило. Вона перша в класі одягла туфлі на високій платформі і джинси-кльош.

З 2004 по 2009 рр. Євгена навчалася в Санкт-Петербурзькому університеті сервісу та економіки спеціальності «готельний сервіс і туризм». Працювала в Одинцово менеджером по рекламі. До червоного диплома Дружині не вистачило самої малості, однак дівчина дуже пишається своїм дипломом.

У Євгенії є диплом спеціаліста з хореографії, вона також закінчила курси домашнього перукаря, і п’ять років вчилася грати на скрипці. Євгенія знає італійську, англійську, німецьку мови. Також Женя Феофилактова чудово малює. У 2008 році працювала менеджером з продажу сувенірів і плитки. У 2009 році працювала адміністратором в салоні краси «Амуаж» в Москві.

У Євгенії був доволі довгий роман з чоловіком, який був старший за дівчину на 13 років. Він був багатим власником мережі магазинів у різних містах Росії. Два рази Євгенія намагалася з ним розлучитися, поки остаточно не вирішила для себе, що ця людина не може бути її чоловіком і батьком її дітей, хоча на той момент чоловік вже подарував їй обручку і зробив пропозицію.

Багато вважають Євгену меркантильною, однак для неї дуже важливі любов і почуття.

Цілеспрямована Женя

У тих відносинах вона відчувала до того чоловіка лише глибоку повагу. Йому подобалося, що поруч з ним красива дівчина, а їй було комфортно і затишно. Але для створення сім’ї цього мало.

Будинок-2

З 28 лютого 2009 р ода бере участь у телепроекті «Дом 2». Дівчина прийшла на проект до Геннадія Джикия, проте створити з ним пару їй не вдалося. Відносини з Геною не складалися, однак у Феофилактовой стали з’являтися шанувальники. Опинившись на проекті, чарівна брюнетка Євгенія відразу ж почала шукати собі партнера і намагалася побудувати стосунки мало не з кожним молодим хлопцем на проекті. З-за цього Євгенії дали на проекті прізвисько «Тру-ля-ля».

Женя заселялася в кімнату з Микитою Кузнєцовим, хоча практично ні один з учасників проекту не вірив у щирість почуттів між молодими людьми. Колишній учасник Андрій Черкасов теж намагався доглядати за Євгенією. Микиті це дуже не сподобалося, і він поліз в рукопашну сутичку. А Женя, швидше за все, тішиться, коли навколо неї вирують пристрасті, так як з Андрієм вона кокетувала з величезним задоволенням.

Тривалий роман був у Жені з Іллею Гажиенко, однак через негідної поведінки хлопця вигнали з проекту. Хлопець проявив до Труляля по-справжньому серйозні почуття. На початку любовної історії їх пара була по-справжньому міцної, але з часом хлопці не змогли уникнути сварок. Іноді траплялося навіть рукоприкладство. Євгенія сильно переживала з цього приводу і навіть збиралася піти за ним, проте піддалася вмовлянням своєї подруги Даші Чорних і залишилася. Місце Іллі в життя Євгенії Феофилактовой захотів зайняти Спартак Сергієнко. Хлопець всіма силами намагався домогтися взаємності, і в нього це майже вийшло, проте за пару кроків до успіху він покинув шоу.

Життя має бути яскравим!

Деякий час Женя була одна. Вона продовжувала фліртувати з усіма хлопцями, проте після появи на проекті Аліхана вона почала будувати стосунки з ним. Ненадовго молоді люди навіть створили пару, однак ревнощі Аліхана зруйнувала їх хиткий союз. Аліхан сам став ініціатором розлучення.

Після розставання з Аліханом Худайбановым Женя стала вільною дівчиною. Троє молодих людей (Нектарій Ліберман, Ілля Шилов і Олександр Задойнов) робили їй пропозиції побудувати з нею любов, але Євгенія Феофилактова їх відкинула. Після цього Женя зробила операцію зі збільшення грудей.

Женя у своєму новому образі почала зустрічатися з Олександром Задойновым. До цього Женя не один раз заявляла, що між ними не може бути серйозних стосунків, проте в результаті відповіла на залицяння хлопця своєю прихильністю. Природно, що в парі не обійшлось без сварок, чвар і тимчасових розставань, однак це не заважало хлопцям любити один одного. Коли Задойнов покинув проект, Женя зрозуміла, що відчуває до нього щось більше, ніж дружбу. Зустрівшись з Сашком на весіллі Даші та Сергія Пынзарей, Євгенія глянула на молодого людину іншими очима.

Після цього молоді люди вирішили поїхати разом на відпочинок у Туреччину. Спільний відпочинок остаточно скріпив їх союз і повернувшись з відпочинку, Євгенія і Саша оголосили себе парою. Провідним нічого не залишалося, як повернути Задойнова в ряди учасників проекту.

Пара Євгенії Феофилактовой і Олександра Задойнова вважалась однією з найміцніших пар проекту. Довгий час пара жила в кімнаті на Галявині, а коли міська квартира звільнилася, Даша зробила все можливе, щоб подруга переїхала ближче до неї. Саша довго пручався, проте Євгенія наполягла на своєму. Пара переїхала жити в міські квартири. Як і в будь-яких стосунках, у Саші і Жені не все було гладко. Вони і сварилися, і вирішували розлучатися, і знову мирилися і сходилися. Здавалося, що незабаром з’явитися новий сімейний союз.

Євгенія Феофилактова на відео Але Олександр не на жарт захоплювався онлайн покером, і це зіграло свою катастрофічну роль. Женя не підтримувала Сашу в цьому захопленні, але коли дізналася, що хлопець програє гроші з карток інших учасників, вона прозріла. Коли про це дізналися всі, було прийнято рішення дискваліфікувати Задойного з проекту. Женя потім довгий час спілкувалася з Сашею по веб-камері, зідзвонювалася і вірила в те, що вони знову будуть разом і Саша зміниться. Але цього не сталося. Задойнов не зміг дати Дружині тих умов, до яких вона звикла. У підсумку вони розлучилися.

Пластична операція

На початку 2010 року на проект прийшов один із пластичних хірургів, і Женя вирішила збільшити груди. Це була не перша операція Євгенії, але вона була найбажанішою. Думки Жені на той момент були зайняті майбутньою операцією по збільшенню розміру грудей.

Євгенії дуже сподобалася пластична хірургія і все, що з нею пов’язано.

Операція дівчата пройшла на очах у мільйонів телеглядачів. Спочатку показували, як Женя ходила на консультацію, потім – підготовку до операції, потім – реабілітаційний період. На проекті її не було близько тижня, і вона повернулася вже з новими грудьми і прекрасним настроєм.

Євгенія Феофилактова проти Марії Арбатової Феофилактова успішно перенесла операцію і стала володаркою груди 3-го розміру. До дівчини привязалось ще одне прізвисько «Лялька проекту». Нещодавно Євгена зробила пластичну операцію на обличчі, однак це тільки зіпсувало її зовнішній вигляд. Вона зробила операцію зі збільшення губ і підняла брови. Незважаючи на всі суперечки, на даний момент Євгенія дуже задоволена своєю зовнішністю та тілом. Все, що її не влаштовувало – вона виправила. В цьому немає нічого поганого. Кожен з нас має право на вибір. І Женя – не виняток.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: