Ім’я: Євгенія Добровольська

Дата народження: 26 грудня 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 55 кг

Зріст: 165 см

Біографія Євгенії Добровольської

Євгенія Добровольська – це народна артистка Російської Федерації, цілком і повністю заслужила на це почесне звання. У її фільмографії можна відшукати безліч яскравих і цікавих робіт, а в її долі – безліч моментів, які напевно будуть цікаві нашим читачам.

Але що ж зробило нашу сьогоднішню героїню справжньою зіркою сучасного російського кінематографа? Які картини принесли їй народну любов? Скласти воєдино розрізнені шматочки мозаїки та представити вам цілісну історію життя та творчого успіху нашої сьогоднішньої героїні ми спробуємо в цій статті.

Ранні роки, дитинство і родина Євгенії Добровольської

Євгенія Добровольська з’явилася на світ 26 грудня 1964 року в Москві. Її дитинство було звичайним. Уроки, школа, зустрічі з друзями і вічно зайняті батьки – все це становило картину ранніх років нашої сьогоднішньої героїні. Можливо, саме тому згадувати про своє дитинство актриса не любить. В її оповіданнях та інтерв’ю можна відшукати лише розрізнену інформацію про її юність і дитинство.

Євгенія Добровольська в юності

Достеменно можна сказати тільки те, що захоплюватися акторським мистецтвом дівчина почала ще в підлітковому віці. Відразу після закінчення загальноосвітньої школи Євгенія Добровольська подала документи в ГІТІС і на подив багатьох зуміла переконати членів екзаменаційної комісії у своїй профпридатності. Дівчину взяли в інститут, де її відразу ж узяли «під своє крило» Л. Касаткіна, С. Колосов і Ст. Левертов.

Зоряний шлях актриси Євгенії Добровольської, фільмографія

Свої перші ролі в кіно талановита студентка почала отримувати ще в період навчання в Гітісі. Спочатку вона зіграла одну з головних ролей в радянській драмі Павла Чухрая «Клітка для канарок», а після цього стала отримувати пропозиції про зйомки з вражаючою регулярністю.

Вона знімалася приблизно в одній стрічці в рік. Так, зокрема, в 1984-му вона зіграла в картині «Поки не випав сніг», а в 1985-го та 1986-го у фільмах «Контракт століття» і «В одну-єдину життя». Кожна з названих робіт стала маленькою сходинкою в довгій кар’єрі актриси, проте справжні успіхи чекають її попереду.

У 1987-му році наша сьогоднішня героїня отримала диплом про закінчення Гітісу, а слідом за ним – пропозиції про роботу від декількох великих театрів. Серед кількох варіантів Євгена вибрала МХАТ імені Горького, проте грала на місцевій сцені порівняно недовго. Вже рік потому вона перебралася в Театр-студії Олега Табакова, а роком пізніше – в театр «Современник».

Євгенія Добровольська. Все було по любові Останньою крапкою в довгому поневіряння по театрах став МХТ імені Чехова. У цьому місці актриса розкрилася, «зацвіла» і вже зовсім скоро зуміла стати однією з найяскравіших зірок місцевого театру. За роки роботи в Малому художньому театрі наша сьогоднішня героїня зіграла Марину Мнішек у виставі «Борис Годунов», Ліду в «Мишином ювілеї», Мілену «В іграх жінок», а також відзначилася в таких постановках, як «Урок дружинам», «Урок чоловікам», «Злочинниця або Крик дельфіна», а також у багатьох інших.

Що ж стосується екранних ролей, то в цьому плані кар’єра Євгенії Добровольської також не переривалася ні на мить. Вона часто знімалася, а тому нові цікаві кінокартини з’являлися у фільмографії знаменитості одна за одною. На зламі вісімдесятих і дев’яностих актриса порадувала своїх шанувальників ролями у фільмах «По 206-й», «Фанат-2», «Чоловічий зигзаг», «Щен із сузір’я «Гончих псів», а також багатьма іншими ролями. У цей період кінематограф в країнах СНД перебував у занепаді, проте Євгенія Добровольська, немов би й не помічала всього цього.

Вона грала в комедіях, драмах, бойовиках, мелодрамах і навіть у фантастичних стрічках. Її акторський талант зробив її популярною в середовищі російських режисерів, а також забезпечив її безліччю цікавих ролей.

У 1993-му році Євгенії Добровольської навіть вдалося знятися в іноземній фільмі. Таким став французько-німецький бойовик «Шпигун в чорному». Однією з відмінних рис даної кінострічки була не тільки яскрава гра акторів, але і красива музика великого композитора Енніо Морріконе.

У 1996-му році наша сьогоднішня героїня виконала одну зі своїх найвідоміших ролей – роль королеви Марго в однойменно телесеріалі. Ця картина принесла їй величезний успіх, а також безліч хвалебних відгуків з боку відомих критиків.

Євгенія Добровольська Після цього Євгенія Добровольська стала все частіше грати у відомих російських фільмах. «Криза середнього віку», «Досьє детектива Дубровського», «Ділянка», «Самотнє небо», «32-е грудня» — все це далеко не повний список фільмів, які з’явилися у фільмографії актриси на стику дев’яностих і двотисячних років. Актриса працювала з такими своїми колегами по цеху, як Армен Джигарханян, Ада Роговцева, Володимир Меньшов та інші метри.

Євгенія Добровольська ніколи не зникала з екранів, а тому завжди була невід’ємною частиною російського кінематографа. Її заслуги перед кіномистецтвом відзначали як глядачі, так і визнані майстри. А тому нагороди та різні премії з’являлися в скарбничці актриси практично регулярно.

У 1998-му наша сьогоднішня героїня отримала звання Заслуженої артистки Росії, після чого в її особистій колекції з’явилися також премії «Ніка», «Золотий орел», «Золотий овен». Довершенням все стало присуджене їй звання Народної артистки Росії, яке донині є найголовнішою нагородою у житті знаменитості.

Євгенія Добровольська продовжує зніматися в кіно, немов намагаючись виправдати таке високе звання. А тому нудьгувати її прихильникам не доводиться. Серед останніх робіт актриси значаться такі кінохіти як «Небесний суд», «Біла гвардія», а також багато інші картини. На даний момент останньою стрічкою з участю нашої сьогоднішньої героїні залишається серіал «Петро Лещенко. Все, що було». В даному проекті партнером Євгенії по знімальному майданчику є Костянтин Хабенський.

Особисте життя актриси Євгенії Добровольської

Особисте життя Євгенії Добровольської, за її ж словами, також мінлива, як і акторська доля. Ще під час навчання в інституті актриса вийшла заміж за актора В’ячеслава Баранова, якого дуже скоро народила сина.

Актриса Євгенія Добровольська з дітьми

Проте шлюб не склався, і зовсім скоро колишні кохані розійшлися. Але одна Євгена залишалася недовго. Кілька років потому вона знову вийшла заміж. На цей раз за ще одного актора Михайла Єфремова. Але вдалим даний подружній союз також назвати було складно. Євгенія народила своєму новому чоловікові сина Микиту. І вже в 32-а роки залишилася одна з двома дітьми на руках.

Наступний союз – цивільний шлюб з актором Ярославом Бойко – мав такий же сумний підсумок. Тому в якийсь момент Євгена обмовилася в пресі, що все її життя рухається по спіралі.

Проте вирватися із замкнутого кола все ж вдалося. У 2009 році актриса вийшла заміж за оператора на ім’я Дмитро Маннаников, якого народила дочку. Їх шлюб існує і понині.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: