Ім’я: Євгенія Дмитрієва

Дата народження: 12 грудня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса

Вага: 56 кг

Зріст: 170 см

Біографія Євгенії Дмитрієвої

Дитинство і родина Євгенії Дмитрієвої

Євгенія народилася в Москві. Вона жила в Кожухове, там і ходила до театральної студії. Студія була організована при Будинку Піонерів. Керувала нею Зінаїда Петрівна Скудар, яку Євгенія вважає своєю другою мамою. Вона багато зробила для дівчинки, допомогла визначитися з майбутньою професією.

Заняття в студії були побудовані за принципом – головне поставити спектакль, але при цьому кожна дитина займався для досягнення цієї мети тим, що краще вмів. Хлопці могли самі визначитися — грати на сцені, писати сценарії, займатися оформленням або шити костюми. Дмитрієва завжди грала на сцені. Коли прийшов час визначатися з вступом до ВУЗУ, тільки Дружині з усієї групи керівник студії порекомендувала поступати в театральний.

Юність актриси Євгенії Дмитрієвої

Часто буває, що молоді люди намагаються вступити відразу в усі театральні Вузи. Так само зробила і Дмитрієва. Вона обійшла увагою тільки ВДІК, вважаючи, що це не зовсім те, що вона хоче. Крім того, від будинки цей інститут був надто далеко. Дівчині вдалося вступити і у Вище театральне училище імені М. С. Щепкіна, і у МХАТ. Залишилася вона в першому, на курсі Верещенко.

Об’єкт бажання: Євгенія Дмитрієва За спогадами актриси, її надходження вийшло досить смішним. Вона в той час була дуже товстою, страждала фурункульозом і авітамінозом, була в бинтах і виглядала дуже незграбно. Коли Женя в червоному платті танцювала іспанський танець, комісія сміялася, а Дмитрієва не могла зрозуміти від чого, адже її мама професійно танцювала і доньку навчила добре танцювати. Вірш вона прочитала дитячий, але, тим не менш, була прийнята. Як потім виявилося — «за компанію». Всі казали, що під час надходження найголовніше постаратися не потрапити до Римма Солнцевої на прослуховування. Але Дмитрієва потрапила саме до неї, і вона-то її і пропустила. Актриса вважає Солнцеву третьої мамою.

Так вийшло, що дівчина абсолютно не хвилювалася під час надходження. Без жодного хвилювання вона приступила і до навчання. Відчувати те, що вона студентка Щепкінського училища Женя почала пізніше, тоді ж прийшло розуміння того, навіщо вона навчається і ким буде. З цього моменту вчитися стало складніше, так як вже було все одно. Училище і навчання в ньому зараз актрисою згадується як період найвищого і постійного щастя.

Актриса Євгенія Дмитрієва багато ролей зіграла в теаре

Після того, як Євгенія закінчила училище, для неї стало повною несподіванкою те, що її запросили в кілька театрів відразу. Дмитрієва згадує, що сиділа й плакала, не знаючи, що вибрати. Тоді знову допомогла Римма Солнцева, яка сказала їй йти в Малий. Вона обґрунтувала тим, що в цьому театрі величезний репертуар, і Євгена точно там буде грати.

Початок кар’єри Євгенії Дмитрієвої в театрі

Починаючу актрису кликали до себе і Губенко, і Калягін, але Женя почала служити в театрі, який очолював Юрій Соломін. Перший спектакль, в який вона потрапила – «Самостійна робота». Після цього у неї деякий час не було ролей, з-за чого Євгенія почала «сходити з розуму», її темперамент не витримував бездіяльності. Виправило становище пропозицію, яка надійшла з рідного училища. Їй запропонували викладати акторська майстерність. Вона погодилася і працює там до цих пір.

Чудова Євгенія Дмитрієва Але Дмитрієвої хотілося грати, а пропозицій не було. Якось Дмитро Башаров запросив її на кастинг. Олег Меньшиков шукав акторів у «Горе від розуму». Вона була затверджена і протягом двох років співпрацювала з Театральним товариством «814». У Меньшикова вона зіграла так само в постановці «Кухня». Паралельно актрису стали запрошувати в кіно.

Робота Євгенії Дмитрієвої з Декланом Доннелланом

Коли відомий англійський режисер Доннеллан зібрався ставити «Три сестри» і шукав акторів, Олександр Феклістов, з дозволу Дмитрієвої, дав йому телефон Євгенії. Вона на той момент навіть не усвідомила значущість того, що відбувається і те, що така можливість буває не у кожного актора. У 2005-му цей проект став одним з головних подій Чеховського фестивалю та отримав світову популярність.

У виставі грають, сидячи на стільцях. Немає ні музики, ні спецефектів. Російські режисери багато часу приділяють розбору текстів, Доннеллан ж працює інакше. Він весь час на майданчику, постійно на ногах: робота, розбір, рух далі. Розмов мало. Через відсутність декорацій, все увагу і акторів, і глядачів сконцентровано на сюжеті.

Актриса Євгенія Дмитрієва заміжня, у неї є син

Євгенія зіграла Ольгу. На прем’єрі в Парижі вона вимовляла монолог, дивлячись в очі кінодіві Франції Жюльєтт Бінош. Та сиділа в перших рядах театру «Ле Жемо». Незабаром Євгенія познайомилася з зірками Голлівуду, побувала з гастролями у Великобританії, Австралії, Нової Зеландії та багатьох інших країнах.

Євгенія Дмитрієва. Гра на сцені МХТ імені Чехова

Римма Солнцева дізнавшись, що одна з її улюблених учениць Євгенія Дмитрієва запрошена у виставу «Піквікський клуб», ледь не розплакалася. Подібний трепет сама Євгенія ще не відчувала. Актриса згадує, що перед виходом на сцену в неї трусилися коліна. Як потім виявилося, в залі був Олег Табаков. Тільки після цього спектаклю Дмитрієва зрозуміла, що таке сцена МХТ і чому її третя мама так раділа за неї.

Фільмографія Євгенії Дмитрієвої

Євгенія знялася вже більш, ніж шістдесяти картинах. Найвідоміші з них – «Зазу», «Ейфорія», «Три полуграции». У 2013-му році глядачі побачили п’ять нових фільмів за участю Дмитрієвої. Режисерам подобається працювати з Євгенією. Вона вміє швидко зануритися в роль.

Євгенія Дмитрієва — інтерв’ю в таборі «Киностарт» Сьогодні актриса грає не тільки в Малому театрі, вона виходить на сцену легендарного МХТа, грає в «Майстерні Петра Фоменка», бере участь у ряді антрепризних постановок.

Особисте життя Євгенії Дмитрієвої

В особистому житті актриси були і щастя, і час, коли не хотілося жити. Перший шлюб відбувся ще в студентські роки. Чоловіком став її однокурсник Андрій Кайков. У них був бурхливий роман. Весілля зіграли в Брянську, куди вони запросили всіх своїх друзів з училища.

Молодята оселилися в Женіної бабусі. Актриса підробляла, граючи Снігуроньку на Новорічних ранках. Маючи невелику суму, вона купила диван. Це була перша велика покупка в їх сім’ї. Через два роки вони розлучилися. Основна причина була в тому, що актори працювали в різних театрах. Про те, що вагітна, Євгенія дізналася, коли репетирувала вистава «П’ять вечорів» в театрі Фоменко. У кінокартині «Швидкий крок» вона знімалася вже вагітною. Розуміння того, що актриса скоро буде мамою, у неї з’явилася тільки після появи живота, коли малюк почав штовхатися, тоді ж вона відчула перші переживання за дитину і відчула небувалу ніжність до нього.

Журнали і книги про вагітність актриса намагалася читати поменше. Там часто залякують, а вона вважає себе дуже вразливою людиною. Син у Євгенії з’явився вже в зрілому віці. Це був 2011-ий рік. Хлопчик багато значить для актриси. У Дмитрієвої багато подруг. Їх зближує ще й спільна робота.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: