Ім’я: Євгенія Брік

Дата народження: 3 вересня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса

Вага: 60 кг

Зріст: 171 см

Біографія Євгенії Хиривской (Брік)

Дитинство Євгенії Хиривской (Брік)

Женя народилася в Москві. Прізвище Брік дісталася їй від бабусі. Саме її вона пізніше візьме як сценічний псевдонім. Батько Жені – кандидат фізико-математичних наук, у мами була творча професія, вона мріяла бути актрисою і театроведом, але в підсумку стала домогосподаркою і не пошкодувала про це. Вона багато часу приділяла вихованню Жені та її сестри Лери, навіть відмовилася віддати дівчаток в дитячий сад.

З дитинства Женя була творчою натурою. У школі брала участь у всіх концертах, грала у виставах. Дівчинка ходила в музичну школу, займалася по класу фортепіано. Вперше на роботу Женя пішла в п’ять років. Її взяли манекенницею в Загальносоюзний будинок моделей. За її фігурі шили одяг, дівчинка брала участь у фотосесіях, її знімки публікували в радянських журналах мод. В якості приємного бонусу весь одяг модельєри залишали Дружині. Плаття дівчина демонструвала до 13 років.

Євгенія Брік ,проби До цього часу батьки вже перевели Женю з англійської спецшколи у відому школу при Щепкінського училища. Пізніше з’ясувалося, що чоловік актриси Валерій Тодоровський навчався там же. Серед відомих випускників цієї школи олігарх Роман Абрамович.

Початок кар’єри актриси Євгенії Хиривской (Брік), фільмографія

Після школи Женя надійшла в російську академію театральних мистецтв ГІТІС. Студентка потрапила на курс народного артиста РРФСР Олександра Збруєва. Навчалася вона добре, швидко почала працювати.

Псевдонім Брік Євгенія Хиривська взяла, коли її покликали працювати на радіо. Актриса вирішила, що бабусина прізвище звучнее і краще запам’ятовується (до Лілі Брік не має нікого відношення). Євгенія була провідною нічний програми.

Євгенія Брік і Валерій Тодоровський

Першу роль в кіно Євгена зіграла в 2001 році. Це б епізод у фільмі «Цікаві чоловіки». Потім була епізодична роль у фільмі «Північне сяйво», а потім до актрисі прийшов справжній успіх. Євгенія зіграла в драмі Валерія Ахадова «Підмосковна елегія». Це історія про заплутаних відносинах в родині народного артиста. Євгенія Брік зіграла Лялю – старшу дочку невістки головного героя. Вона мріє виїхати за кордон, а сама закохується в студента. У фільмі знялися Михайло Ульянов, Ірина Купченко, Світлана Немоляєва, Ада Роговцева.

У 2003 році за роботу в цьому фільмі Євгенії вручили премію фестивалю «Сполохи» в номінації «Дебют».

Після цього Євгену стали запрошувати в серіали. Вона знялася у телевізійному детективі «Марш Турецького» з Олександром Домогаровим, «Каменської» з Оленою Яковлевою, «Виклик». Актриса зіграла головну жіночу роль в багатосерійному фільмі «Бухта Філіпа» з Костянтином Хабенським.

Нові фільми з Євгенією Брік

Євгенія Брік – різнопланова актриса, охоче погоджується на експерименти. Вона знімалася у пригодницьких фільмах («Граф Монтенегро»), драмах («Підмосковна елегія») і навіть у фільмі жахів («С. С. Д.»).

Скуті Одним Ланцюгом (З к/ф Стиляги з Євген Брік) У 2013 на екрани вийшли відразу три картини за участю Євгенії Брік. Це серіал «Відлига», фільм «Темний світ: рівновага» в жанрі фентезі і соціальна драма «Географ глобус пропив» Олександра Велединського. У цьому фільмі актриса знову зіграла разом з Костянтином Хабенським. Це історія про шкільного вчителя, знята за мотивами однойменної книги Олексія Іванова. Євгенія зіграла вчительку німецької мови, до якої головний герой виявляє симпатію. Але у нього немає ні єдиного шансу зацікавити ефектну брюнетку.

Євгенія Хиривська (Брік) у фільмі «Стиляги»

У 2006 році Валерій Тодоровський нарешті вирішив втілити в життя свій задум фільму про стиляг. Режисер зібрав знімальну групу, відібрав акторів, серед яких була і Євгенія Брік. Складнощі виникли з пошуком композитора. З-за відсутності музичного ряду зйомки фільму постійно відкладалися.

Євгенія Брік у фільмі Стиляги

Акторів вже почали кликати в інші проекти. Тоді Валерій Тодоровський придумав заповнити вимушену паузу іншими зйомками. Так Євгена «Брік» разом з акторами «Стиляг» знялася у фільмі «Лещата». Це гостросюжетна драма з погонями та стріляниною. У центрі історія двох друзів, які вирішують заробити і зв’язуються з наркотиками. Крім команди «Стиляг» (Антон Шагін, Максим Матвєєв, Катерини Вилковой, Євгенія Брік, Ігоря Войнаровського) у фільмі знялися Федір Бондарчук і Олексій Серебряков.

Коли картина була завершена, знімальна група змогла повернутися до роботи над «Стилягами». Це фільм про популярної субкультурі 50-их років 20 століття. В основі сюжету історія зразкового комсомольця Мелса, який знайомиться з дівчиною зі світу стиляг. Після цього у його сірій житті з’являються зовсім інші фарби.

Євгенія грає у фільмі комсомолку Катю. Вона закохана в головного героя, раніше вони проводили разом багато часу, навіть влаштовували облави на стиляг. Але Мелс віддалився від неї, і Катя починає мстити, використовуючи свій вплив у комсомольській організації. Одна з найсильніших сцен – виняток Мелса з комсомолу. Євгенія виконала у цьому епізоді реп.

Ганна Герман — Люблю тебе (Євгенія Брік & Дмитро Орлов) В інтерв’ю Євгена розповідала, що дуже яскраве враження на неї справили костюми героїні. Все було відтворено до найменших деталей. Під платтям у актриси були конусоподібний ліфчик, справжні панчохи того часу і панталони. В кадрі цього було не видно, але створювало потрібний настрій перед виходом на знімальний майданчик.

За роль комсомолки Каті актриса отримала відразу дві нагороди. «Ніку» за кращу жіночу роль другого плану і приз телеканалу MTV за кращу кинозлодейку року.

Особисте життя, Євгенія Хиривська (Брік) сьогодні

Зі своїм чоловіком режисером Валерієм Тодоровським Євгенія познайомилася на кастингу до серіалу «Закон», продюсером якого був Тодоровський. Роль у серіалі актрисі не дісталася, замість цього продюсер запропонував їй руку і серце.

У 2009 році у Євгенії та Валерія народилася донька Зоя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: