Ім’я: Євгенія Благова

Дата народження: 22 квітня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Новоуральськ, Свердловська обл.

Діяльність: співачка

Вага: 62 кг

Зріст: 170 см

Біографія Євгенії Благовой

Євгенія Благова – співачка, яка займалася музикою з дитинства. Вона завжди знала, що хоче виступати на сцені. Будучи цілеспрямованою людиною, Євгенія йшла до своєї мрії. Сьогодні вона солістка декількох музичних проектів. Благова в 2014-му році в третьому сезоні телешоу «Голос» зуміла дійти до чвертьфіналу. Її голосом захоплювалася вся країна.

Дитинство і родина Євгенії Благовой

Євгенія народилася в місті Новоуральськ. Вона з сім’ї музикантів. Її мама – скрипалька, а тато – трубач. З раннього дитинства дівчинка займалася вокалом, крім того, вона брала уроки танців і з захопленням відвідувала театральну студію. Поступово серед її занять залишилася тільки музика.

Євгенія Благова народилася в провінційному Новоуральске

Себе співає вона пам’ятає ще в дитячому саду. Її дебютної стала пісня, співана в ранньому дитинстві – «Ой, мороз, мороз». Для створення потрібного образу маленька Женя закуталась в мамину шаль і одягла валянки. Дівчинку жартома в місцевій газеті назвали тоді маленькою Русланової. Євгенія вдячна своїм батькам за те, що вони ніколи не силували її вибрати певну професію. Своє майбутнє вона визначила сама ще в дитинстві і йшла до поставленої мети, до мрії. Благова виросла і стала студенткою Гітісу. Вона дипломована солістка. Мама тривалий час опиралася майбутнього від’їзду дочки з будинку, тому до Москви Женя вирушила тільки у віці вісімнадцяти років.

Перші пісні Євгенії Благовой

Після закінчення Гітісу виконавиця розпочала роботу під керівництвом Олександра Рибникова у його Творчій Майстерні.

Так само дипломована вокалістка є солісткою такого музичного колективу, як оркестр ФСВП Росії та солісткою проекту «Vocal Circus».

Євгенія Благова на шоу «Голос»

У 2014-му році виконавиця вирішила продемонструвати вокальні дані на одному з найпопулярніших музичних телешоу «Голос». Вона відправила на конкурс свою анкету.

Кастинги пройшли напружено. На прослуховуванні були присутні вокалістки з дванадцяти країн світу, тим не менш, Благова успішно пройшла кастинг і була запрошена на «сліпі» прослуховування.

Євгенія Благова стала яскравою учасницею шоу Голос

На першому етапі шоу Євгена чудово виконала пісню «Je suis malade» співачки Лари Фабіан. В результаті виступу до виконавиці особою повернулися всі судді, крім Леоніда Агутіна. Протягом виступу Благова так перенервувала, що в кінці зірвалася на крик. Олександр Градський, слухав її виступ стоячи, підтримав расстроившуюся конкурсантку. Співачка відправилася в команду Діми Білана.

За словами Євгенії, свій виступ на «сліпих» прослуховуваннях і його результат вона побачила уві сні. Підтримати її приїхали близькі друзі, молодий чоловік, мама і учасники колективу «Vocal Circus», з якими Благова виступає. Цю «групу підтримки» співачка вважає своїм талісманом.

Етап «поєдинків» знову закінчився перемогою Благовой. На цьому етапі вона зустрілася з Дилярой Вагапової. Конкурсантки виконали пісню «Як тривожний цей шлях». Білан свій голос віддав Євгенії.

Третім етапом «Голоси» були «нокаути». Євгенія потрапила в трійку з Сімоною Да Сільвою і Євгеном Крафтом. Благова виступала другий. Вона вкотре продемонструвала чудовий голос. На цей раз шоу покинув Крафт. Благова здивувала всіх своїм незвичайним чином. На її голові красувалася ціле споруда, де можна було розглянути пташок і фрукти. Цей образ відповідав обраної пісні. За словами співачки зі складною спорудою на голові виступати було непросто, вона хвилювалася, що все може розвалитися прямо на сцені. Білан був задоволений виступом своєї підопічної, а от Олександр Градський залишив не самий приємний коментар. На його думку, рівень виконання Євгенії не відповідає планці «Голоси». Будь вона в його команді, він не допустив би її до виступу в «нокаути».

Євгенія Благова скоро вийде заміж

Виконавиця у своєму інтерв’ю після «нокаутів» подякувала Дмитра Білана за те, що він дозволяє їй бути на сцені такою, яка вона є. Євгенія скинула під час «нокаутів» з ніг туфлі і скакала по сцені в пориві емоцій, виконуючи композицію «Goomba Boomba».

У чвертьфіналі співачка заспівала «Арію зірки». Вона виступала в трійці з Ксаной Сергієнко та Єгором Сесаревым. За підсумками голосування і розподілу відсотків наставником, «Голос» залишили на цьому етапі Сесарєв і Євгена Благова.

Особисте життя Євгенії Благовой

Євгенія Благова свою участь у «Голосі» оцінює, як великий шанс, як путівку в нові можливості і незвичайні відчуття.

Євгенії Благовой перед прямими ефірами зробив пропозицію її молодий чоловік. Його теж звати Євгеном. Співачка називає їх відносини особливими. Під час виступів у прямому ефірі на її безіменному пальці красувалася подароване Євгеном обручку. Дату весілля майбутні чоловік і дружина поки не призначали, так як не хочуть «передвесільної гонки». Співачка сказала, що вони організовують і відсвяткують одруження, у відповідності зі своїми мріями і уявленнями. Протягом всього конкурсу Євген знаходився поруч і підтримував свою наречену. Благова відчуває себе щасливою. У неї грандіозні творчі плани.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: