Ім’я: Євгеній Киндинов

Дата народження: 24 травня 1945 р. (71 рік)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор

Вага: 67 кг

Зріст: 175 см

Біографія Євгена Кіндінова

Дитинство і родина Євгена Кіндінова

Рідне місто Євгенія — Москва. У нього була старша сестра. Мама не працювала, займалася дітьми, а батько працював ретушером. Про театр, акторів, акторської професії він ніколи в дитинстві не думав. Багато часу хлопчик проводив на вулиці, і тільки старша сестра змогла «вирвати» свого брата з поганої компанії дворових хлопців. Вона записала його в театральний гурток, в якому і почав займатися Женя. Спочатку він тільки придивлявся і ставився до занять несерйозно. Завдяки Олександрі Кудашевой, яка керувала гуртком, Киндинов закохався в театр і почав проводити в Будинку Піонерів весь вільний час.

Євгеній Киндинов - радянський і російський актор театру і кіно

Після школи Євген, ні про який інший професії, крім професії актора і не мріяв. Він зумів вступити в школу-студію МХАТ, потрапивши на курс Віктора Монюкова.

Початок кар’єри актора Євгена Кіндінова

Диплом про закінчення Євген отримав у 1967-му році і відразу був прийнятий у МХАТ. Виявилося, що він там самий юний актор трупи. З-за того, що в цьому театрі рідко з’являлися «новенькі», Киндинов так і залишався там наймолодшим тривалий час.

Як тільки він був прийнятий в трупу, Євгенія відразу ввели в постановку «На дні», де він виходив на сцену в образі Васьки Попелу, а одним з його партнерів на сцені був Олексій Грибів.

Актор Євгеній Киндинов працював не тільки в кіно, але і в театрі

У «Кремлівських курантах» починаючому акторові дали роль Матроса. Були у нього і зовсім незначні ролі, часто навіть без єдиного слова, однак йому подобалися всі з них, він був готовий зіграти будь-яку роль, незалежно від значимості.

Минав час, і актор почав грати провідні ролі відразу в декількох постановках – «Мішин ювілей», «Шлюб при свічках» і «Валентин і Валентина», а так само «Горі від розуму», «Іванов», «Чайка».

Євгеній Киндинов в кіно, фільмографія

Євген почав зніматися в кіно в 1968-му році. Дебютною стала картина «Каратель», потім він зіграв в «Старому будинку». Киндинов був запрошений Петром Тодоровським на одну з головних ролей у мелодрамі з назвою «Міський романс».

Андрій Кончаловський запросив Євгена в свій фільм «Романс про закоханих». Критики негативно відгукнулися про цю роботу режисера. Талановитий актор зіграв Сергія Нікітіна. Про цій ролі він відгукувався, як про важку. Вона вимагала від нього значно більшого рівня майстерності, ніж те, яким він володів. Ця роль незвичного була для нього і по фактурі. Картина вважалася незвичайної ще й тому, що в ній любовні сцени були показані досить відверто, крім того, всі герої говорили «білим віршем». Після виходу цей фільм викликаний чимало шуму, що у свою чергу посилило до нього інтерес публіки. Він опинився на десятому місці в прокаті. Будучи представленим в Карлових Варах на кінофестивалі ця картина була відзначена призом «Кришталевий глобус».

Євгеній Киндинов. Продовження романсу Герой Кіндінова полюбився глядачам. Він почав отримувати безліч листів, його впізнавали, просили автограф. Євген став популярним актором.

Кращі фільми з Євгеном Киндіновим

Популярність зробила актора затребуваним. Він отримував запрошення в безліч фільмів. Він знявся в цілому ряді картин, найбільш помітні – це «Золота міна», «Терміновий виклик», «Талант», «Повернення резидента».

Вже через роки, Євген Арсенович жалкував, що в той період він без розбору приймав всі пропозиції про зйомки, не вдаючись глибоко в роль, не намагаючись зрозуміти цінність сценарію і глибину сюжету. Не всі його ролі були вдалими. Багато картини виявлялися прохідними. Але все це було від нерозбірливості, а не від тяги до грошей і бажання більше заробити.

Євгеній Киндинов в дев’яності роки

Вже з середини вісімдесятих років Євген Арсенович став менше зніматися. Пропозиції практично не надходили. Глядачі майже перестали цікавитися цим актором. Він сильно переживав перший час, але потім сконцентрувався на роботі в театрі.

Актор Євгеній Киндинов з актрисою Іриною Купченко в молодості

Правда, ролі у кінофільмах Євген Арсенович все-таки час від часу грав. Так, в 1991-му він отримав роль у фільмі «Під маскою беркута», а в 1992-му в «Господи, помилуй заблудлих». Тільки через шість років він знову з’явився на екранах, – це був телесеріал «Чехов і До», а ще через п’ять років зіграв в телесеріалі «Сищики-2».

Євгеній Киндинов про Великому пості

Євгеній Киндинов сьогодні

На провідних ролях у рідному театрі він залишається вже більше сорока років. Киндинов грає останнім часом у постановках «Різдвяні марення», «Антігона», «Новий американець» та ін

З 1995-го року актор почав співпрацювати ще й з театром Олега Табакова , де вже багато років Євген Арсенович грає в кількох спектаклях, один з них — «Останні».

Євгеній Киндинов у виставі «Нетутешній вечір» Євген Арсенович в 2004-му році прийняв запрошення знятися в телесеріалі «Діти Арбата», в 2008-му році він зіграв роль Андрія Львовича Меркулова в телесеріалі «Козаки-розбійники».

Актор не вважає, що розлучився з кінематографом остаточно. В інтерв’ю Киндинов сказав, що погодиться грати, якщо запропонують щось цікаве, цікаве.

Особисте життя Євгена Кіндінова

Коли Киндинов навчався в театральному, він познайомиться в його стінах з майбутньою дружиною. Її ім’я — Галина. Вона теж актриса. Разом вони все життя. У них є дочка Дарина. Вона вирішила не пов’язувати своє життя з акторською професією, а закінчила МДІМВ. Євген і Галина вирішили повінчатися. Їхнє вінчання відбулося нещодавно. Дружина Кіндінова грає в театрі разом з ним.

«У тому, що моє життя — це історія однолюба, немає моєї заслуги» Євгеній Киндинов

В кінокар’єрі артиста могла б бути зіграна роль у Ельдара Рязанова в «Сірано де Бержерак», але її, на жаль прикрили.

Свій перший «Москвич» актор отримав після виходу на екрани картини «Романс про закоханих». Суми за зіграну головну роль не вистачило на покупку автомобіля, половину Киндинову довелося позичати, хоча цей фільм і був на десятому місці в прокаті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: