Ім’я: Євген Зиничев

Дата народження: 18 серпня 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Ленінград

Діяльність: офіцер ФСБ, політик

Біографія Євгена Зиничева

Євген Зиничев – з 28.07.2016 до 6.10.2016 був тимчасово виконуючим обов’язки губернатора Калінінградської області, до цього був ад’ютантом Володимира Путіна (а також його довіреною особою). Так що, можна сказати, кар’єрне зростання Євгена Миколайовича нерозривно пов’язаний з чесною та сумлінною службою президента і вітчизні. Офіційної інформації у вигляді особливостей трудової діяльності про цю людину дуже мало, проте зі слів товаришів по службі і за даними неофіційних джерел Зиничев характеризується як людина замкнута, але разом з тим вольовий, чесний, працьовитий і добропорядний.

Євген Миколайович Зиничев

Ранні роки Євгена Зиничева. Освіта

Народився Євген Миколайович Зиничев 18 серпня 1966 року в Ленінграді, достовірних даних про його сім’ю і шкільних роках у вільному доступі немає. На сьогоднішній день відомо лише те, що Євген Миколайович отримав вищу освіту і у 1984-1986 роках проходив строкову службу в лавах Радянської Армії. Рід військ не позначений. У 1987 році був прийнятий в штат КДБ. Завдяки працьовитості і розвиненим аналітичним здібностям зміг піднятися з посади звичайного оперативного співробітника до керівника регіонального управління.

Кар’єра Євгена Зиничева в силових структурах

У дев’яності роки Євген Зиничев працював у Центральному апараті ФСБ Росії, де проявив себе як вольовий і цілеспрямований співробітник. Керівництвом були особливо відзначені його управлінські здібності.

У період з 2006 по 2015 рік він був особистим ад’ютантом Путіна в ФСО Росії, постійно знаходився поряд з президентом і прем’єр-міністром (в обох випадках це був Володимир Путін). На всіх фотографіях, коли-небудь зроблених журналістами, Євген Зиничев знаходився по праву руку від глави держави.

Після служби в ФСБ Євген Зиничев був призначений т.в.о. губернатора Калінінградської області

У 2013 році Євген Миколайович Зиничев пройшов курс перепідготовки у Військовій академії Генерального штабу Збройних сил Росії. Це дозволило йому вже в червні 2015 року зайняти посаду начальника управління ФСБ Росії у Калінінградській області.

Особисте життя Євгена Зиничева

Одружений. У зв’язку з родом діяльності більше з цього питання нічого не відомо.

Євген Зиничев – новий губернатор Калінінградської області

Наступним кар’єрним досягненням Євгена Миколайовича стало його призначення на посаду тимчасово виконуючого обов’язки Калінінградській області указом президента Володимира Путіна від 28.07.2016 року. Саме тоді, на прес-конференції, присвяченій цій події, журналісти вирішили все-таки довідатися якомога детальніше всі особливості життєвого шляху політика, однак у них нічого не вийшло. Їх спілкування з новоспеченим чиновником тривала менше однієї хвилини – будучи людиною справи, Євген Миколайович повідомив лише про те, що у нього буде три основних напрямки діяльності:

1. Залучення інвестицій в економіку регіону.

2. Розвиток торгово-економічного потенціалу Калінінградській області, створення великої кількості нових робочих місць.

3. Підвищення рівня життя співвітчизників

Подання Євгена Зиничева Природно, всі ці речі неможливо реалізувати без якісно нової команди, — зазначив начальник області.

Як і слід було припускати, за словами цієї людини пішли цілком послідовні і чіткі дії. Він призначив віце-прем’єром уряду області Антона Аліханова, вихідця з підприємницького середовища. Слід зазначити, що до цього моменту вищезгадана посаду пустувала і всі обов’язки, як і права, пов’язані з нею, за фактом були на губернатора. Що ж змусило зробити Зиничева такий крок і довірити іншій людині потужний важіль влади? Здавалося б, що може бути спільного між колишнім силовиком підприємцем з Кавказу? Відповідь виявився на поверхні – рішення губернатора було винесено виключно на підставі високих професійних якостей Аліханова. Його, як виявилося, з позитивної сторони знають в підприємницькому середовищі та представники бізнесу вкрай прихильно поставилися до подібного роду призначенням. З точки зору дуже багатьох, які заслуговують поваги бізнесменів – Аліханов є ідеальною фігурою для того, щоб залучити в регіон новий потік інвестицій. Причому не тільки з Росії, але і з інших країн.

На фото: Євген Зиничев і його попередник, Микола Цуканов

Подібним призначенням Євген Миколайович зробив кардинальний крок – він повністю змінив фактичну модель влади в Калінінградській області. За фактом, на момент серпня 2016 року існують дві абсолютно рівні гілки влади — стабілізаційно-представницька, завідує якої Зиничев, і господарсько-технократична, очолювана Алихановым.

Ще з 2015 року Алихановым розпочата розробка новаторського законодавства, яке буде орієнтовано саме на особливості роботи Калінінградській області як самого західного регіону Російської Федерації. Як говориться – кадри вирішують все, а плани у нового губернатора вельми широкомасштабні.

Слід відзначити також і той факт, що Зиничев прекрасно знає всіх найбільш значущих людей в регіоні, так як раніше був місцевим керівником ФСБ. Природно, це можна сказати і у зворотному ракурсі – «залізну руку» Євгена Миколайовича відчули місцеві чиновники вже давно. Так що жодних проблем в плані організації робочого процесу у нього не виникло з самого початку роботи.

Однак у жовтні 2016 року Зиничев був відправлений президентом у відставку за власним проханням і переведений на іншу посаду «за сімейними обставинами».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: