Ім’я: Євген Жирков

Дата народження: 24 липня 1960 р. (56 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Скопин, Рязанська обл.

Діяльність: політик, голова ГО Балашиха

Вага: 91 кг

Зріст: 180 см

Біографія Євгена Жиркова

Євген Іванович Жирков з тих людей, яких прийнято називати self-made man, тобто людина, яка зробила себе сама без допомоги багатих і впливових друзів і родичів.

Дитинство Євгена Жиркова

Народився Євген Іванович в Рязанській області в сім’ї робітників. Після закінчення середньої школи пішов у помічники токаря і навчався цієї професії до 18 років, коли був покликаний в армію.

Військова служба загартувала характер молодої людини, навчила відповідальності. Під час проходження служби Жирков отримав перший досвід керівної роботи, який згодом став в нагоді йому в житті.

Початок кар’єри Євгена Жиркова

Демобілізувавшись, Євген Іванович влаштувався працювати тресті «Мособлстрой-21» трубоукладачем. Неабиякі здібності і бажання працювати і вчитися не залишилися непоміченими керівництвом, і за 10 років роботи в тресті Жирков піднявся до посади начальника БМУ-7 міста Залізничний.

Євген Жирков піднявся з низів

У 1991 році Євген Іванович прийняв непросте рішення покинути «Мособлстрой-21» і відкрити власний бізнес. Створювати справу з нуля в ті складні роки було ще важче, ніж зараз, але Жирков блискуче впорався з цим завданням – його компанія «Скопа» стала однією з провідних будівельних організацій Московської області, побудувала безліч об’єктів на Залізничному і сусідній Балашисі, ставала лауреатом численних премій.

Євген Жирков та органи місцевого самоврядування

Добившись за 10 років великих успіхів у бізнесі, Євген Іванович вирішив, що пора застосувати свої знання та навички в місцевому самоврядуванні. У 2001 році він виставив свою кандидатуру в Раду депутатів Залізничного, куди впевнено пройшов, а вже через два роки виграв вибори Глави Залізничного, яким керував до 2014 року, завдяки тому, що його двічі переобирали на цю посаду.

Мер Залізничного Євген Жирков Результат роботи Жиркова Головою Залізничного говорить сам за себе – округ вийшов на лідируючі позиції за основними соціальними і економічними показниками в Московській області.

Особисте життя Євгена Жиркова

Євген Іванович одружений. У шлюбі народилося двоє дітей — син і донька.

Вільний час він намагається присвячувати сім’ї: трьом дітям та онукам.

Євген Жирков зараз

У 2014 році кар’єра Євгена Івановича продовжилася в сусідньому міському окрузі Балашиха, де він був спочатку обраний депутатом місцевої Ради, а потім Головою Балашихи.

Глава Балашиха Євген Жирков відвідав завод «Рубін» В січні 2015 року до складу Балашихи увійшла територія скасованого міського округу Залізничний, тому Жирков тепер керує територією цих двох округів. Має дві вищі освіти, велику колекцію різних нагород і премій, отриманих як у роки керівництва бізнесом, так і під час політичної роботи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: