Ім’я: Євген Устюгов

Дата народження: 4 червня 1985 р. (31 рік)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Красноярськ, СРСР

Діяльність: спортсмен-біатлоніст

Вага: 60 кг

Зріст: 168 см

Біографія Євгена Устюгова

Дитинство Євгена Устюгова

Євген Устюгов народився в Красноярську. Сім’я у Євгена спортивна, отець Роман Валерійович — кандидат у майстри спорту з лижних гонок, а мати Ольга Рудольфівна — майстер спорту. Під керівництвом батьків з трьох років Євген разом з братом займалися лижним спортом. Крім лиж він захоплювався скелелазінням.

Навчаючись у школі, Женя брав участь у спортивних змаганнях, під час одного з них у 1997 році його помітила дружина Віктора Івановича Єрмакова — тренера з біатлону і запропонувала хлопцеві спробувати себе у цьому виді спорту.

Спортивна кар’єра Євгена Устюгова

По закінченні школи Євген намагався вступити педагогічний інститут на факультет фізичної культури, але це йому не вдалося, тоді він вступив до Дивногорское училище олімпійського резерву. Через рік він поступив Сибірський державний технологічний університет, де навчався деякий час, потім перевівся на лесоинженерный факультет, який закінчив у 2010 році.

Біатлоніст Євген Устюгов став легендарним спортсменом

Ще під час навчання в університеті Євген став учасником міжнародних змагань з біатлону, які проходили в місті Контіолахті у Фінляндії в 2005 році. Тоді в індивідуальній гонці йому вдалося зайняти 12-е місце, в переслідуванні 36-е, а в спринті 42-е. На наступний рік на чемпіонаті світу в місті Преск-Айл в США, він показав успішні результати: 1-е місце в переслідуванні і в індивідуальній гонці, 2-е в естафеті і 4-е в спринті.

На змаганнях кубка Європи сезону 2006-2007 років у першому етапі Устюгов посів у спринті 12-е місце з трихвилинним відставанням і трьома промахами, а в переслідуванні — 2-е місце, зробивши один промах і на 25 секунд відставши від суперника.

У першій спринтерській гонці другого етапу він посів 25-те місце з трьома промахами і відставанням від переможця в 1,5 хвилини. У другому спринті Євгену вдалося досягти лише 50-го місця з чотирма промахами і з відставанням у 2 хвилини 40 секунд.

У третьому етапі в італійському місті Чезане-Сан-Сикарио Євген зміг зайняти 57-е місце зробивши 9 промахів і відставши на 8 хвилин 23 секунди. У спринті вдалося досягти 44 місця з чотирма промахами і відставанням у 2 хвилини 13 секунд.

У четвертому етапі, що проходив у місті Форні-Авольтри, Устюгов досяг 24-го місця у спринті з двома промахами і відставанням від переможця Андрія Прокунина в 1 хвилину 47 секунд. У гонці переслідування йому вдалося зайняти 14-е місце з одним промахом і відставанням в 1 хвилину 46 секунд.

10 питань по суті. Євген Устюгов У 2007 році Євген Устюгов взяв участь у чемпіонаті Європи з біатлону, що проходив у болгарському місті Банско. У спринті він зайняв 20-е місце з одним промахом і відставанням 2 хвилини і 40 секунд. Те ж місце він зайняв в переслідуванні, допустивши шість промахів і відставши від лідера на 4 хвилини і 28 секунд. В естафетній гонці Євген посів п’яте місце у складі російської команди.

У грудні 2007 року Устюгов взяв участь у російському турнірі «Іжевська гвинтівка», де зайняв 2-е місце з двома промахами і поступився переможцю Андрію Дубасову 39 секунд. На першому етапі європейського кубка у норвезькому місті Гейло Устюгов брав участь у всіх гонках. У спринті першого етапу йому вдалося зайняти 32 місце з двома промахами і півтора хвилинами відставання. У другій спринтерській гонці він зайняв 36 місце, промахнувшись 4 рази і відставши на 2 хвилини.

Другий етап проходив у місті Торсбю, у Швеції. На ньому Євген також брав участь у всіх гонках. У спринті він посів 37 місце з двома промахами і двома хвилинами відставання. У гонці переслідування зумів піднятися до 23 місця, зробивши три промахи і поступившись лідерові 3 хвилини 37 секунд. У третьому етапі Обертиллиахе Євген зумів зайняти друге місце в індивідуальній гонці, зробивши один промах і відставши від лідера всього на 4 секунди. У спринті спортсмен зумів показати 12-й результат з одним промахом і 1 хвилиною і 7 секундами відставання.

Навесні 2008 року Устюгов взяв участь в чемпіонаті Росії у збірної команди Красноярського краю. В естафетній гонці він взяв срібло.

У грудні 2008 року Євген Устюгов здобув свою першу перемогу на кубку Європи. 10 кілометровий спринт він подолав, не зробивши жодного промаху.

У січні 2009 року відбувся дебют Євгена Устюгова на Кубку світу, який стартував у німецькому Оберхофі. У гонці переслідування він посів 7-е місце, а в спринті 8-е.

Євген Устюгов — Наш Чемпіон! У лютому 2010 року Євген Устюгов взяв участь у 21-х зимових Олімпійських іграх, що проходили у Ванкувері. У спринті спортсмен зумів показати 15-й результат з двома промахами і 1 хвилиною 40 секундами відставання. У гонці переслідування Євген також фінішував 15-м

У мас-старті 21 лютого Устюгов зумів зайняти перше місце, отримавши свою першу золоту олімпійську медаль. За свої спортивні досягнення 5 березня 2010 було нагороджено Орденом Дружби.

У березні 2011 року Євген Устюгов разом з биатлонистской Світлани Слєпцової взяв участь в гонці World Team Challenge. Російська команда зайняла в ній перше місце.

У червні 2011 року Євгену Устюгову було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Красноярська».

У Кубку світу сезону 2011-2012 Євген зумів зайняти в індивідуальній гонці 5-е місце і 3-е місце в спринті.

В даний час Євген Устюгов продовжує брати участь у змаганнях з біатлону, з 2010 року є володарем звання Заслуженого майстра спорту.

Євген Устюгов з дружиною Олександрою Бондаревої

Особисте життя Євгена Устюгова

З серпня 2009 Євген Устюгов одружився на Олександрі Бондаревої, яка також, як і він є майстром спорту з біатлону. Зі своєю майбутньою дружиною він познайомився в 2003 році на спортивних зборах. В даний час Олександра пішла з великого спорту. 20 вересня 2010 року у них народилася донька – Вероніка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: