Ім’я: Євген Циганов

Дата народження: 15 березня 1979 р. (37 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: Москва

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 72 кг

Зріст: 170 см

Біографія Євгена Циганова

Євген Циганов – актор театру і кіно, музикант-аматор, талановитий, яскравий персонаж вітчизняного кінематографа, який втілив на екрані образи оператора Віктора Хрустальова («Відлига»), лейтенанта Леоніда Киценко («Битва за Севастополь», 2015), архітектора Максима («Пітер FM», 2006), а також десятки інших запам’ятовуються героїв, так полюбилися глядачам завдяки завжди щирою грі Євгенія. Також актор грав у театрі «Майстерня Петра Фоменка».

Актор Євген Циганов власною персоною

Дитинство Євгена Циганова

Євген Циганов з’явився на світ у родині наукових співробітників Любові Вікторівни та Едуарда Євгеновича. В дитинстві хлопчик найбільше мріяв вирізати з дерева, а про акторську кар’єру навіть не думав. Тим не менш, у 9 років він вступив в трупу Театру на Таганці, на сцені якого виступав наступні чотири роки.

Євген Циганов в дитинстві (16 років, на фото праворуч)

Враження від театрального закулісся начисто відбили у підлітка бажання і далі йти по цій стежці. Пияцтво, сварки, конфлікти – таким видався йому світ театру. У якийсь момент на питання «Ким ти хочеш стати, коли виростеш?», він упевнено відповів: «Менеджером!».

Євген Циганов навчався в кіношколі (у другому ряду, другий праворуч)

Паралельно маленький Євген Циганов захоплювався безліччю речей: грав у теніс, ходив в басейн, вивчав ази гри на фортепіано в музичній школі. Три роки він навчався в Московській міжнародній кіношколі разом з Юрієм Колокольниковым; спочатку в майстерні театрального режисера, потім в звукорежисерської майстерні. У 15 років його виключили, заявивши: «Євгене, ви некерований».

Зовсім молодий Євген Циганов

Музична кар’єра Євгена Циганова

З 14-ти років він почав виступати у складі молодіжної рок-групи «А. S.» (Apage, Satanas!), яка проіснувала чотири роки, а після цього плавно трансформувалася в інший колектив – групу «Грінки». Музику група Циганова грала близький за стилем до ска-панку.

Євген Циганов і група «Грінки» З 1997 року майбутній актор разом з друзями активно давав концерти в клубах Москви і Підмосков’я і навіть записав студійний альбом. Але в 2001 році ансамбль розпався.

Євген Циганов і його група

Вже багато пізніше, в 2015 році, на залишках «Грінка» Євген Циганов і його друзі Андрій Муравкин і Михайло Химаков заснували колектив «Поки пре». У новій групі Євген грає на бас-гітарі.

Акторська кар’єра Євгена Циганова

Інститут Євген Циганов вибрав все-таки театральний – в 1996 році вона стала студенткою режисерського факультету «Щуки». Через рік він перевівся на аналогічний факультет у РАТІ, де вчився аж до 2001 року. Проте єдиною режисерською роботою Євгенія стала киноновелла «Випадковий вальс», яка вийшла у складі альманаху «9 травня. Особисте ставлення» в 2010 році.

Режисерський дебют Євгена Циганова – «Випадковий вальс» Незабаром Петро Фоменко запропонував Євгену попрацювати в театрі як актор. Він виконав роль Міхєєва в театральній постановці «Одна абсолютно щаслива село», а пізніше став повноправним учасником трупи.

Євген Циганов у виставі «Одна абсолютно щаслива село»

Що стосується першої ролі Євгена Циганова в кіно, такою стала роль Іллі з фільму Юрія Гримова «Колекціонер». Наступною знаковою фільмом з Євгеном Цыгановым стала багатосерійна стрічка «Діти Арбата» (екранізація твору Анатолія Рибакова). Актор зіграв розумного, інтелігентного, принципового Сашу Панкратова, вимушеного пережити низку жахливих трагедій. Відзначили глядачі не тільки чуйну гру Циганова, але і продуману любовну лінію його і Чулпан Хаматової персонажів.

«Діти Арбата»: перша знакова роль Євгена Циганова

Негайно на екрани вийшов «Космос як передчуття», фільм Олексія Учителя – режисера, з яким Циганову ще не раз довелося попрацювати.

У 2006 році глядачі побачили тандем Євгена Циганова і Катерини Федуловой в романтичному фільмі «Пітер FM». Чарівна історія знайомства радіо-діджея і молодого архітектора зібрала в прокаті понад 7 мільйонів доларів і стала по-справжньому культовим фільмом в молодіжному середовищі.

Євген Циганов в «Пітер FM» У тому ж році телеглядачі побачили Євгена Циганова в фентезійному серіалі «Мисливець» – його герой, язичник, вбитий за безпідставним звинуваченням багато століть тому, потрапляє в сучасну Москву і допомагає дівчині з розслідуванням вбивства її чоловіка.

Євген Циганов в ролі потрапив у сучасність язичника з Середньовіччя

Серед знакових фільмів з Євгеном Цыгановым безсумнівно, варто згадати фентезійну мелодраму «Русалка». Фільм дійсно почасти переказував знамениту казку Андерсена, проте режисер Анна Мелікян змогла піднести старий сюжет з абсолютно іншої сторони, інтерпретувавши його по-сучасному. Партнеркою Циганова стала актриса Марія Шалаєва, яка виконала роль «русалки»-Аліси.

Євген Циганов на зйомках «Русалки»

У 2013 році ім’я Євгена Циганова знову прогриміло на всю країну завдяки серіалу «Відлига» Валерія Тодоровського. Актор приміряв на себе роль молодого талановитого оператора Хрустальова, який мріє зняти фільм за сценарієм покійного кращого друга. Євген як не можна краще підійшов на роль молодої людини, не по роках серйозного і зрілого всередині. «Мій герой повинен був одночасно притягувати жінок і відштовхувати їх», – поділився Євген.

Кадр із серіалу «Відлига»

Дія відбувається в 60-х роках минулого століття – серіал полюбився глядачам не тільки завдяки чудовій грі і закрученому сюжету, але і за рахунок дуже точної тимчасової стилізації. Разом з Цыгановым на знімальному майданчику працювали Олександр Яценко та Ганна Чиповская. А для Пауліни Андрєєвої роль співачки Діни стала тим проривом, після якого вона прокинулася знаменитою.

«Відлига»: Євген Циганов читає вірші Шпаликова В 2015 році глядачі побачили тандем Євгена Циганова і Юлії Пересільд у військовому епосі «Битва за Севастополь». Час Другої світової війни – прихована, замкнута дівчина-снайпер Людмила Павличенко бере участь у військових діях. На її рахунку – понад трьохсот убитих німців. Сюжет побудований на реальних подіях, однак велика увага приділяється романтичної лінії з капітаном Леонідом Киценко, якого зіграв Євген.

Особисте життя Євгена Циганова

У 2003 році, на зйомках картини «Діти Арбата», Євген Циганов познайомився з актрисою Іриною Леонової, яка виконувала роль Льоня Будягиной. Дівчина вже три роки була одружена з Ігорем Петренком, але розлучення не змусив себе чекати. Всього два роки тому в родині Циганова і Леонової з’явилася донька Поліна.

Євген Циганов та Ірина Леонова познайомилися в 2003 році

Після цього актриса практично повністю пішла з професії, присвятивши весь час вихованню дитини. Та й сам Євген запевняв її, що основна функція жінки – народжувати дітей. Тому не дивно, що протягом десяти років в сім’ї народилося ще п’ятеро дітей: Микита, Андрій, Софія, Олександр і Георгій. Акторові доводилося багато працювати, щоб забезпечити дітям гідне існування. Проблем з новими пропозиціями не було, скоріше навпаки, але успішно поєднувати сім’ю і зйомки вдавалося не завжди.

Євген Циганов – багатодітний батько

У 2015 році прихильники Євгена Циганова дізналися радісну новину – Ірина була вагітна сьомою дитиною. Приблизно в той же час звідки не візьмись з’явилися чутки – Євген йде з сім’ї. Обоє відмовлялися коментувати цю інформацію.

Ірині Леонової довелося виховувати 7 дітей поодинці

Євген Циганов не просто з’їхав з сімейної квартири, залишивши дружину в такому важкому становищі. Ходили чутки, що під час зйомок «Битви за Севастополь» всерйоз захопився Юлією Пересільд, і що цей роман і став тією соломинкою, яка переламала хребет його шлюбу з Іриною. Насправді ж дівчина по імені Юлія була, але зовсім інша.

Коли на світ з’явилася Віра Циганова, сьома дочка Євгенія, актор вже жив разом з Юлією Снігир, з якою познайомився в 2014, на зйомках картини «З чого починається Батьківщина». В березні 2016 року Снігир народила їх спільного сина, що одержав ім’я Федір. Ірині довелося вийти на роботу в Малий театр, щоб прогодувати всіх сімох дітей.

На фото: Юлія Снигирь

У якийсь момент увагу до преси до багатодітному батькові досягло апогею. Одного разу Євген не витримав: коли невідомий журналіст підстеріг його біля виходу з пологового будинку і зняв, як подружжя садять новонародженого в машину, Циганов напав на нього з кулаками. Юлія розняла чоловіків, але знятий відеоматеріал журналісту довелося видалити. Однак фото все-таки потрапили в мережу.

Євген Циганов і Юлія Снигирь на виписці з пологового будинку

Євген Циганов зараз

Євген Циганов є одним із найбільш затребуваних акторів російського кінематографа. У 2016 році він брав участь у створенні цілих семи проектів. Це і гучний серіал «перший раз» «Криза ніжного віку», де Євген став викладачем-ветеринаром, в якого закохується героїня Марії Поезжаевой.

«Криза ніжного віку»: Євген Циганов підкорив серце своєї студентки

З’явиться Циганов і в комедійному серіалі «Перекручені» (сюжет його довгий час залишається в секреті, відомо лише, що головні ролі відведені Максиму Виторгану і Малії Шалаєвої), і «П’яною фірмі» – «похмільний серіалі» про лікаря, придумавшем геніальний спосіб виводити людей із запою.

Євген Циганов на зйомках «П'яної фірми»

Відомо, що разом з Костянтином Хабенським він з’явиться в повнометражному фільмі жахів «Озеро». І це – не всі, а лише найбільш яскраві останні ролі Євгена Циганова. Без сумніву, цей актор ще не раз приємно здивує нас!

Зірки «Битви за Севастополь»: Євген Циганов та Юлія Пересільд

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: