Ім’я: Євген Стичкін

Дата народження: 10 червня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Москва

Діяльність: актор, ведучий

Вага: 58 кг

Зріст: 162 см

Біографія Євгена Стичкіна

Євген Стичкін – це російський актор нового покоління. Він талановитий, розумний і импозантен. Дані якості проклали йому дорогу в кіно і на театральну сцену. Але що ще потрібно знати про це яскравому та багатогранному актора? Якою людиною є Євген Стичкін поза телевізійного екрану? Які значущі етапи вмістила в себе його творча кар’єра? Що спонукало актора обрати саме цю професію?

Короткий розповідь про життя і творчість талановитого російського актора читайте далі в нашій біографічної статті.

Дитинство і юність Євгена Стичкіна

Майбутній актор театру і кіно з’явився на світ у 1974-му році в родині, яку складно назвати звичайною. Його батько – Олексій Стичкін – був перекладачем-синхроністом, а мама – Ксенія Рябінкіна – була колишньою балериною, справжньою легендою Великого театру. На даному терені працювала і рідна тітка Євгена Стичкіна – Олена Рябінкіна, чия балетна історія також вміщує в себе безліч яскравих моментів. Однак на цьому цікаві факти про сім’ї актора не закінчуються. За деякими даними, хрещеним батьком нашого сьогоднішнього героя є відомий радянський актор і режисер Анатолій Ромашин. Можливо, саме цей факт і підштовхнув Євгена Стичкіна до професії кіноактора.

Актор Євген Стичкін має маленький зріст

Так чи інакше, займатися в різних театральних секціях наш сьогоднішній герой почав вже з самого дитинства. Він брав активну участь у створенні шкільних постановок, а також активно проявляв себе поза театральних підмостків, залишаючись одним з найбільш помітних постатей в класі та школі. Однак, справедливості заради, відзначимо, що серйозно про кар’єру професійного актора він тоді не мріяв.

У 1989-му році Євген Стичкін відніс документи до ВДІКУ, але зробив це швидше не з-за того, що хотів стати актором, а тому, що багато чув про веселій атмосфері даного навчального закладу. Можливо, саме ця незібраність і позначилася на екзаменаційних результати Жені. Твір, необхідний для вступу, він написав досить погано, а тому зумів вступити тільки на комерційний курс.

Так чи інакше, у Вдіку Євген Стичкін все-таки опинився. Тут він навчався на курсі А. Джигарханяна та А. Філозова, а паралельно намагався розжитися першими цікавими ролями в кіно. І незабаром йому це вдалося…

Кар’єра актора Євгена Стичкіна

Дебютною роботою Євгена Стичкіна в російському кіно стала картина «Фуфель», що вийшла на екрани в 1990-му році. Дана кінострічка не мала великого успіху, а тому так і залишилася майже непоміченою глядачами і критиками.

даішникам подобається як пахне Євген Стичкін Кілька більш успішною стала друга робота актора – фільм «Бджілка». Виконавши роль невдалого ловеласа, закоханого в заможну заміжню жінку, Євген Стичкін вперше відчув, що таке успіх. Не менш цікавими стали і наступні ролі актора – комедія «Трам-тарарам», містичний бойовик «Хагі-Траггер», телесеріал «Графиня де Монсоро», а також багато інших стрічки вже незабаром зробили Стичкіна одним з найбільш помітних молодих акторів в російському кінематографі. В цей період за Євгеном Стичкіним закріпилося амплуа такого собі «милого хлопчика». Проте такий стан справ не дуже влаштовувало актора. Він прагнув більше характерних і різнопланових ролей.

Саме тому дуже скоро життєвий шлях молодого хлопця привів його в театр. Вельми примітно, що сам актор визнає, що в цьому місці він виявився виключно завдяки своїй нахабності, зазначаючи, що всі інші дані у нього, м’яко кажучи, були середні. Так чи інакше, дуже скоро в трудовій книжці молодого випускника Вдіку з’явилися позначки всіх провідних театрів Москви. Він виступав багато і часто, час від часу переходячи з однієї сцени на іншу. В даний період кар’єри Євген Стичкін виконав ролі у виставах «Пропозиція» (театру «Школа сучасної п’єси»), «Машенька» (Театральна компанія С. Виноградова), «Страх і відчай Третього Рейху» (у театрі «Вишневий сад»). Однак головним місцем роботи для нього став відомий московський Театр Місяця. На цій сцені він виконав багато яскравих ролей, в тому числі і роль великого коміка у виставі «Чарлі Ча», яка принесла йому театральну премію «Чайка».

Російський Проект — Ставте перед собою реальні цілі (Євген Стичкін) Паралельно з цим актор багато працював на телебаченні, з’являючись в якості ведучого в таких передачах, як «Сонік-супережик» (канал НТВ), «Зрозумій мене» (ОРТ/НТВ), Мультазбука (ОРТ) і деяких інших.

В кожній із зазначених галузей Євген Стичкін досяг чималого успіху. Однак по-справжньому популярним його зробили все-таки ролі в кіно. Він багато знімався в російських проектах, а тому в певний період фільми з його участю виходили на екрани, майже не перестаючи.

Євген Стичкін в кіно

Серед найбільш значущих робіт Євгена Стичкіна варто назвати ролі у фільмах «А поутру вони прокинулися», «Квітень», «Холостяки», «Від 180 і вище», «День грошей», «Флеш.ка», «Один в Новорічну ніч». Варто відзначити, що даний список ролей актора аж ніяк не є вичерпним. У багатьох яскравих і по-справжньому цікавих фільмах Євгену Стычкину діставалися другорядні ролі, які, однак, теж заслуговують згадки. Так, у цьому контексті варто назвати фільми «У колі першому», «Золоте теля», «Панове офіцери: Врятувати імператора», «Стомлені сонцем 2», «Про любоff», «Біла гвардія», «Соловей-Розбійник».

У загальній складності Євген виконав у кіно більше тридцяти ролей, а також взяв участь в якості актора озвучки у створенні російськомовних версій багатьох зарубіжних картин. Зараз Стичкін продовжує роботу над кількома новими проектами, які повинні з’явитися на екранах вже в самий найближчий час.

Актор Євген Стичкін з дружиною Ольгою Сутуловою

Особисте життя Євгена Стичкіна

В житті нашого сьогоднішнього героя було два офіційних шлюбу. Так, першою дружиною актора стала відома піаністка Катерина Сканаві. У шлюбі з нею у Євгена Стичкіна з’явилося троє дітей (два сини — Олексій і Лев, а також дочка — Олександра). Тривалий час актор вважався зразковим батьком і сім’янином, проте в 2009-му році в пресі стали з’являтися повідомлення про його роман з актрисою Ольгою Сутуловою. Кілька місяців потому актор розлучився з першою дружиною і одружився з новою обраницею.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: