Ім’я: Євген Савченко

Дата народження: 8 квітня 1950 р. (66 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: п. Червона Яруга, Курська область, СРСР

Діяльність: політик

Вага: 85 кг

Зріст: 173 см

Біографія Євгена Савченка

Євген Савченко запам’ятався політичним сучасникам як видатний діяч сельскохозяйстенной галузі. Є політичним довгожителем російського губернаторського корпусу – йому довелося очолювати Бєлгородську область ще в часи протистояння Бориса Єльцина і Верховної Ради. Зараз він продовжує керувати рідним регіоном, також є членом Вищої ради «Єдиної Росії».

Євген Савченко входить в десятку найбільш ефективних губернаторів РФ

Дитинство і юність Євгена Савченка

Народився Євген Степанович Савченко 8 квітня 1950 року в селищі Червона Яруга Бєлгородської області (до 1954 – Курська область). Батьки майбутнього губернатора – потомствені селяни.

Після навчання в школі Савченко вступив в Старооскольський геологорозвідувальний технікум, (сьогодні відомий як Російський державний геологорозвідувальний університет). По закінченні технікуму Євген став студентом Московської сільськогосподарської академії ім. К. А. Тімірязєва.

Євген Савченко в молодості

Після отримання диплома працював на різних підприємствах Бєлгородської області. Спочатку влаштувався на посаду агронома в Ракитянском колгоспі, а пізніше став начальником Ракитянського районного управління сільського господарства. Подальша кар’єра Євгена Степановича була пов’язана з елітним насінницьким радгоспом, де він зайняв посаду директора.

Партійна діяльність Євгена Савченка

Починаючи з 1980 року Савченко присвятив себе партійній роботі. Все почалося з роботи в районних органах КПРС, коли Євген Степанович отримав призначення на посаду Першого заступника голови виконкому Ракитянського районної Ради Бєлгородської області. У 1985 році коло його обов’язків розширився до обласних масштабів у зв’язку з отриманням посади Першого секретаря Шебекінського міськкому КПРС Бєлгородської області. Потім Савченко призначили інструктором ЦК КПРС.

Євген Савченко і губернатор Воронезької області Олексій Гордєєв

Після закінчення в 1988 році Ростовської вищої партійної школи Євген Степанович Савченко отримав вчений ступінь доктора економічних наук. Вже через рік, у 1989 році його обрали на посаду заступника голови виконкому Бєлгородського обласної Ради народних депутатів.

В період 1990 по 1993 рік Савченко був консультантом Міністерства сільського господарства і продовольства РРФСР (РФ). Крім цього, він очолив фірму «Російські насіння» і був призначений заступником начальника Головного управління рослинництва Мінсільгосппроду РФ.

Політична кар’єра Євгена Савченка у нову епоху

11 жовтня 1993 року відповідно до указу президента Бориса Єльцина на Євгена Степановича Савченко були покладені обов’язки в.о. голови адміністрації Бєлгородської області. Це призначення стало наслідком розгону Верховної Ради Росії з формулюванням «за систематичне невиконання указів президента і постанов уряду, а також за вчинення дій, спрямованих на невиконання указу президента № 1400». Савченко зайняв місце колишнього глави адміністрації Віктора Берестового, а пізніше, 18 грудня того ж року, був офіційно затверджений на цій посаді.

Інавгурація Євгена Савченка

Через два роки, 17 грудня 1995 року, під час чергових виборів глав адміністрації Бєлгородської області кандидатура Савченко була висунута від виборчого блоку «Наш дім Росія». Гонка завершилася перемогою з 55,54 % голосів. 23 січня 1996 року приступив до роботи у складі Ради Федерації другого скликання.

Євгенія Савченко підтримує більшість виборців

У травні 1999 року пройшли чергові вибори губернатора Бєлгородської області, на яких Євген Савченко здобув перемогу – 53,4 % виборців віддали йому свої голоси. Друге місце посів з 19,7 % голосів зайняв Михайло Бесхмельницин. У тому ж році новим губернатором регіону було підписано постанову «Про заходи щодо економічного оздоровлення неплатоспроможних сільськогосподарських підприємств» – саме цією постановою було покладено початок інтеграції аграрного комплексу.

Євген Савченко стурбований добробутом Бєлгородської області

Так, у Білгородській області розпочали свою діяльність великі агрохолдинги, від яких у період з 2000 по 2003 на розвиток сільськогосподарського виробництва надійшло понад 20 мільярдів рублів. Завдяки цьому кількість збиткових господарств зменшилася вдвічі одночасно з підвищенням середньої рентабельності по галузі.

Володимир Путін на жартівливому прийомі у Євгена Савченка

У 2003 році, під час проведення виборів Савченко знову взяв участь в боротьбі за губернаторську портфель і здобув перемогу, завоювавши довіру 61,2 % виборців. У вересні того ж року він отримав членство в партії «Єдина Росія» з внесенням до списку регіональної групи «Західна». Підставою для такого рішення стали вибори до Державної Думи IV скликання, депутатом якої Євген Савченко став 7 грудня 2003 року (однак згодом він склав депутатські повноваження).

2003 рік: Євген Савченко знову призначений губернатором БО

6 червня 2008 року згідно з пропозицією президента Росії Володимира Путіна кандидатура Савченко була висунута на пост губернатора Бєлгородської області. Отримавши більшість голосів обласної думи Євген Степанович в черговий раз очолив уряд регіону.

Євген Савченко: «Недобросовісних медиків – в

У 2012 із закінченням строку повноважень губернатора президент Путін призначив Савченко в. о. голови Бєлгородської області до дати наступних губернаторських виборів. Згідно з підсумками виборів від 14 жовтня 2012 року, 554337 виборців віддали свої голоси на користь Савченко, в зв’язку з чим він був наділений губернаторськими повноваженнями на 5-річний термін.

Зустріч Євгена Савченка і Володимира Путіна

Особисте життя Євгена Савченка

Євген Степанович Савченко складається в шлюбі з його першою і єдиною дружиною Надією Миколаївною, має двох дорослих дочок Тетяну і Ольгу.

Євген Савченко і його старша дочка Ольга

З боку близьких і колег Савченко характеризується як досить звичайна людина без екзотичних захоплень, на відміну від більшості інших губернаторів. Він не фігурує в гучних конфлікти, як на роботі, так і в особистому житті. Намагається звести до мінімуму будь-яке спілкування з журналістами, а якщо все ж таки опиняється в центрі уваги представників ЗМІ, то в більшості випадків відбувається «штамповими» фразами.

Губернатор Бєлгородської області з дружиною

Євген Савченко

Євген Савченко продовжує обіймати посаду губернатора Бєлгородської області. Серед останніх проектів – створення дитячого технопарку на території Білгородської області, який має намір розмістити на базі Білгородського регіонального ресурсного інноваційного центру.

Євген Савченко – «стара гвардія» губернаторського корпусу

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: